Jump to content

Champions League 2014/2015


marks

Recommended Posts

joj joj joj!
A
'neprikosnoveni' su atletiko i juve, ali svakako ne treba otpisati opasne grke koji su veoma lepo odigrali grupnu fazu prosle seozone... malme isto tako nije za potcenjivanje, moze da okine bod nekom favoritu

B
real i lpool, naravno, ALI! ludogorec :) jes da im je prvi put da su usli u grupnu fazu, ali svakako treba racunati i na njih, kao neko potencijalno iznenadjenje.. bazel.. setimo se celzija :)

C
mozda i najneizvesnija grupa pored grupe D! ne zelim da prognoziram, tj ako moram onda cu reci benfika i lever, po nekom iskustvu u takmicenjima u evropu, recimo..

D
kao sto sam rekao, jedna od neizvesnijih! jes da se izdvajaju arsenal i dortmund, ali svakako ne treba otpisati lude turke i mitrovica :D:D:D:D::

E
bajern i siti kapiram bez problema iako su cska i roma mnogo cvrsti i nadaju se nekom iznenadjenju...

F
barsa i psg bez problema, mozda i sa po 14 bodova u grupi :)

G
celzi i ............ salke?! navijacu ovde za zmajceke da naprave neka iznenadjenja i svaki put cu na njihovoj tekmi igrati 3+ :)

H
e ovo je ubedljivo najbednija grupa, prosto mi se povraca od timova koji su u grupi H!
da bog da niko ne prosao dalje :D::D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ne znam za vas, ali uopste vise nemam hajp zbog previse low i mid tiera...Realno, najbolje da se prate Premijer, Bundes, Cvajta i Championship! Ostalo samo zbog kladze! :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

To je sad vec standard :D

I kad smo kod njega, nikad nije na odmet :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=Pkt6dW1GzHI

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...