Jump to content

Svetsko prvenstvo - Španija 2014


grb1tj

Recommended Posts

Jbg Ameri sutirali kao nikada do sada, nasi dosta lose. Promasili smo dosta zicera dok se lomio rezultat, posle kojih smo primali lake poene, cesto i trojke. Uglavnom mislim da smo mogli dosta bolje, ali nema veze sjajno iskustvo i veliki uspeh :)
Inace Krle se oprostio, to me malo brine jer ne vidim nekoga ko bi eventualno mogao da ga zameni u skorije vreme.

Link to comment
Share on other sites

Krle je usro ona 2 zicera kad su krenuli u seriju, da je dao to, mozda bi se drzali i prve 2-3 cetvrtine, bas smo bili u hajpu. Samo sam se nadao da ne bude ovakav rezultat, al jebiga sta je tu je, bice bolje sledeci put. 

Jebene crnje na steroidima.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Prva cetvrtina je verovatno odlucila sve, iako smo dobro krenuli... realno gledano, nema sta, najbolji su, nisu poveli ni Duranta,Lebrona, da ne nabrajam sad, tacnije oni se valjda nisu odazvali pozivu... 

A opet odigrase turnir bez poraza :) nije ni ovo nekakva "druga ekipa", razbio nas je Irving, Harden, sve su to dobri igraci...

I dalje stojim iza toga da nije morala da bude ovolika razlika i da je Krle ubacio neki od onih koseva onda da bi mozda bilo bolje...

Jedino im zameram sto su mi nekako traljavo igrali u odbrani, pustali ih da sutiraju, dok su ovi nase cuvala u nekim trenucima i na osam metara, lice u lice.

Svaka cast, nije ocekivano, idemo dalje!

Link to comment
Share on other sites

Ne bih da zvucim kao jedan od onih "sudije su krive", ali mislim da jedan od razloga zasto nasima sinoc nije islo je i taj sto je sinoc bilo cisto NBA sudjenje.

Garantujem da sam sinoc video makar 10 situacija gde je mogao biti sviran faul za nas, a nije.

Uglavnom, momcima svaka cast, ko da su zlato osvojili :))

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

bravo momci, ja i dalje sa nevericom gledam kako smo dosli do srebra :) moja najvedrija prognoza je bile polufinale i svi su me gledali kao da sam nenormalan

 

nema veze za amere, bice vremena

 

 

nego moze li mi neko potvrditi koji su uslovi za kvalifikovanje na olimpijadu ?  samo evropsko prvenstvo ?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...