Jump to content

Svetsko prvenstvo - Španija 2014


grb1tj

Recommended Posts

koga je sarma prokleo tome je i polufinale na domacem terenu previse...

pre 12 godina je jedan mnogo zajebaniji igrac poslat na tribine zbog banane... tuzna prica za njega... nije uzeo zlato 10 dana kasnije... xd

ja sam svoje rekao... sreca njihova pa se igra u spaniji inace bi rizikovali da im avion sruse "novorusi" sa prackom...

a sto se nas tice, hijao... broj primljenih poena sve govori... teo igra odbranu... bjelica igra odbranu... u napadu kao da im je greg u glavi... seca na nevericu...

Link to comment
Share on other sites

Voleo bih da krenete da citate ovaj thread od pocetka, narocito oni koji su najvise pljuvali po Djordjevicu i ekipi i da, mozda, razmislite.

 

tebra, pa nismo osvojili svetsko, smiri se :D

super je što smo lepo odigrali i sve ostalo ali ipak je to četvrt finale sa brazilom a ljudi se isprimaše ne daj bože.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

tebra, pa nismo osvojili svetsko, smiri se :D

super je što smo lepo odigrali i sve ostalo ali ipak je to četvrt finale sa brazilom a ljudi se isprimaše ne daj bože.

kako su igrali odbranu ja sam mislio da je prolaz grupe MAX... iako se uvek potajno nadam i secem na basket... milion puta sam rekao, da sto se mene tice, teo moze da sutira jos 100 trojki i nikada vise nijednu da ne da, posle one sa spancima... ali da ostavi coveka svaki put kad vidi da ce biti blok je van svake pameti... hvala nebesima pa su se bjelica i on odlucili da igraju odbranu... ako raduljicu ne bude mrzelo da skoci ponekad i u odbrani dobijamo i amere... :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...