Jump to content

Guardians of the Galaxy


Recommended Posts

Guardians Of The Galaxy.

 

 

 

Ne znam zasto Kole cuti (jednostavno ne verujem da nije gledao jos)... 

1. Najbolji film u Marvelovom univerzumu.

2. Konacno nesto sto ima romanticni vajb '80-ih

3. Definitivno gledati u bioskopu.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

guardians.jpg

 

Guardians of the Galaxy

 

 

Prosto fantastičan film.

Akcija, tempo, humor, priča, muzika, likovi, patos... Ima par mračnijih scena, ali sve vreme gledanja je ili osmeh na licu ili glasno smejanje. 

Film ima super ritam i ostavlja utisak da nije pravljen za retarda kome sve mora da se objasni odmah u detalje, nego radnja pichi, a bitne strvari se pominju u hodu.

 

Atmosfera u sali je bila odlična, ljudi se baš zabavili, filing je bio toliko pozitivan da mi se činilo da bi svi (i ja sa njima) ostali da pogledaju film ponovo =o)

Takođe, jače od dve trećine ljudi je ostalo samo po sebi da sedi za after credits scenu (koja je pre svega roflcopter, a manje hint za buduce filmove). 

Da Marvel i SW nisu pod istom mišjom zastavom čovek bi pomislio da je Džejms Gan hteo ovim filmom javno da bavi rukavicu u facu JarJar Abramsu u stilu: "Beat this, bitch!" ;oP

 

3D je ok (mada, lol, od aprila do sad neko je u Ušću mazao slaninom one naočari koliko su epski štrokave (u delta cineplexxu su uvek pristine iz veš mašine)) ali voleo bih da ipak i u 2D na velikom platnu pogledam akcione scene gde je "guzva i frka" čisto da vidim koliko su rasterećenije.

 

Najtoplija preporuka za ovaj geeky SF spektakl.

also spoilere najbolje pogledajte nakon filma

 

Maaalo mi se ne sviđa Thanos, kao da CGI nije dovoljno detaljan...verovatno je subjektivno, jer je impresivan al nekako mi nešto fali.

Ne bi mi smetalo ni da je duel Gamora vs Nabula malo duži i detaljniji.

 

Dejv Batista kao Draks, navodna slaba karika glumacke postave, je vrlo zabavan.

Groot i Rocket (tj Diesel i Cooper) su totalna pobeda!

 

Ko prepozna Nathana Filiona na prvu - veliki plus i respekt =o)

 

Vin Dizel car, "We are Groot" je novi "Su-per-man" momenat, fanovi Iron Gianta mogu slobodno da puste suzu.

 

 

also, this

https://www.youtube.com/watch?v=dSj4vmbyh5M

Edited by Kole
Link to comment
Share on other sites

Guardians of the Galaxy

10/10, boleli su me obrazi od osmeha kad sam izasao iz bioskopa.

Nevidjeno pozitivan film, nema skoro ni jedne stvari viska, fore nisu usiljene vec deluju "suptilno", cgi sex, bas je must see.

taj rad

 

posle gomile holivudskih govana sa budzetom od po fazon 300 miliona dolara, konacno naidje i film u kojem humor, CGI, akcija i sve ostalo prosto sabijaju. okej, ima par isforsiranih fora, ali generalno sam se smejao bar sat i po od dva sata koliko film traje. film je bas pravo "bioskopsko iskustvo", mnogo zanimljiviji od oba Hobita, Avatara, Avengersa i svih Iron Manova zajedno. swe preporuke.

 

Pratt se napumpao za ulogu like a boss Lord:

chris-pratt.jpg

Edited by digrejzö
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...