Jump to content

FedPoro Twitch Streamerka iz Novog Sada


salejemaster

Recommended Posts

Ljudi ne pratim LoL scenu al ovde sam na forumu duze vreme. Bacio sam pogled na LoL sub-forum i nisam nashao da se prichalo o ovome a ukucao sam i u search, nula rezultata.

Elem ocu da vam izreklamiram ovu neverovatnu devojku.

Domaca igrachica iz Novog Sada rangirana Gold 2 u LoL ligi streamuje na twitchu da bi skupila pare za novi rachunar i geming opremu.

Mali twist celoj prichi...devojka nema obe ruke i igra stopalima...impresivno...ja sam joj donirao 5 evra pa makar imao jednu manje igru na steam nalogu mislim da se isplatilo.

Evo linka za njen stream http://www.twitch.tv/fedporo

Evo i linka ko oce da prochita intervju s njom http://www.gameskinny.com/7zxvv/interview-fedporo-a-fantastic-twitch-streamer-that-plays-league-of-legends-with-only-her-feet

Uglavnom ako se vec prichalo o ovome unapred se izvinjavam sto sam smarao ;)

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

bas mi je dao drugar link, i ono i'm impressed!

naravno kao sto svi kazu, jebenih retarda sa istim prozivkama....

 

meni bi bilo tragicno smesno da postuje link ka svom strimu kad razvali neprijatelje xD

 

btw....sad mi je jasno kakvi nubovi igraju ovu igru kad ih neko kao ova devojka razvali :tf:

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

sta li su joj pisali bolesnici? : /

Primera radi, ono sto sam ja video je tipa: "Moj fetis su stopala, voleo bih da te upoznam sto pre" . Bas sam randomovao sad, ali ovo je cek i fin komentar. Ali devojka se uopste ne opterecuje takvim komentarima, pozitivna je kao sto je neko vec gore napisao, ugl se smeje, i da, stvarno je za zapitati se da je ona Gold 2, a da igra bolje od nekih... Naravno, kaze ona da je isto kao kad bi mi od rodjenja koristili noge, naravno da se navikla, ali opet... treba se zapitati :D

Svaka cast za nju :)

Link to comment
Share on other sites

Da, ono, montira sluske na glavu nogama, uzme solju, zapali cigaru (e smorio sam se kad sam video da pushi al jbg)

:D

 

Savrseno funkcionalno.

Bilo je jos takvih likova koji su sa nogama radili stvari, jedan amerikanac, video sam dokumentarac, vozi kombi, peca...

Ma da, malo gora verzija je i Nik Vujovic koji na zalost nema ni noge, pa pliva covek. Jednostavno prihvatis to kakav si, i sigurno je da je lakse kad od malih nogu tako ucis jer jednostavno moras. Ja sam je gledao kako pali vatru na upaljacu nogama i ostao zapanjen, jer kapiram da bi mi trebalo previse vremena da uspem, prosto nmg da zamislim da moram da pazim na cigaru izmedju nogu, da tresem, a tek da ugasim sa nogom? Stvarno deluje neverovatno..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...