Jump to content

Recommended Posts

Pozdrav svima,planiramo ja i jos neki drugari da napravimo TFT turnir uz pomoc nekih sponzora pa sam hteo da vas pitam koliko bi vas htelo da igra?

 

Prijava bi kostala u fazonu od 500-1000 dinara,turnir bi se odrzao u KGB u Beogradu.

Takodje planiramo da napravimo stream sa komentatorom da ljudi iz Evrope i sveta mogu da prate ovaj event.

U odnosu na koliko se ljudi bude prijavilo za turnir odlucicemo da li da napravimo ''invitation only'' ili open. 

 

Pavle

Link to comment
Share on other sites

Po meni bolje open, a sto se tice tih boljih igraca naravno da bi svi bili posebno pozvani. Jer bitno je druzenje, a dobro znamo ko je u mogucnosti da osvoji turnir ovakvog tipa kad nas u Srbiji. Nema tu bas mnogo dobrih igraca,ostala je nekolicina. Svi znamo da je Rudan momentalno u vrhu evropske scene i malo ko bi mogao vs njega. Padash ne igra, ali mogao bi da se iscima za ovo i sve da vas isavija. Neksy je batalio i presao na sc2 a mogao bi i on . Atheistp i AJK imaju sanse mladi sisavci. <3    Ima tu jos solidnih pojedinaca koji bi doprineli, ako nista drugo, da partije budu extra zanimljive. Ja bih dosao sa Ghostom da se nasikamo piva jer sa mikrom i nisam bas, ali uplaticu ucesce naravno. 

Voleo bih da vidim tu i neke stare dinosauruse tipa Vladica Rista Miza sta ja znam... I da posebna grupa bude za njih kako bi neko od oldskulera obezbedio polufinale etc. :)

Edited by cool_no2
Link to comment
Share on other sites

Meni zasvisi od datuma, rado bi došao da se flešbekujem deset godina unazad :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...