Jump to content

fps


petzko

Recommended Posts

ne lupaj gluposti

dobro majstore, izvini sto pokusavam da pomognem, ako sam i omanuo nisam puno omanuo i napomenuo sam da i drugi napisu nesto.

Posto znas da gresim, mogao si slobodno da u nastavku i napises gde sam pogresio i pomognes coveku posto mu i dalje niko nije rekao tacno koliki ce fps imati, a trenutno nisam daleko od istine, s obzirom da je neko iznad vec rekao da ce imati barem 150.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

dobro je ljudi, sta se svadjate, koji vam je.. raspitao sam se danas, na low settings bi mogao da imam 250 fps, na dm 180 najmanje...

 

na starom kompu koji je star 5 godina imam fps 170, nemoguce da ce i ovde biti isto.. u svakom slucaju hvala vam svima na odgovorima :)

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

dobro je ljudi, sta se svadjate, koji vam je.. raspitao sam se danas, na low settings bi mogao da imam 250 fps, na dm 180 najmanje...

 

na starom kompu koji je star 5 godina imam fps 170, nemoguce da ce i ovde biti isto.. u svakom slucaju hvala vam svima na odgovorima :)

Ma brate ne svidja se niko, to je normalno ovde kad god napisem nesto...

pricao sam sa drugom dosta na konto amd/intel racunara jer sam sebi pre nekog vremena narucio intel procesor i5... ali sam naravno razmatrao AMD kao mogucnost jer je jeftiniji skoro duplo, a objasnjeno mi je da cak i ovih 6 jezgra koji ima tvoj nisu dobri kao intelova cetiri... i da ne mogu da imam fps koji sam trazio... u toj racunici sa veoma slicnom grafickom kao ova koju si gore naveo, receno mi je da bi mi radilo ovako kako sam gore napisao... al nema veze sad treba da budem spaljen na lomaci sto sam ti napisao ono sto sam ja saznao od drugih, dok ce neko cisto meni da dodje i napise e degen si sto si probao da pomognes kad ne znas... mozda i jeste upravu ali barem nek ti pomogne onda u nastavku kad vec covek zna bolje :)

inace srecno sa novim racunarem

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 4
Link to comment
Share on other sites

ipak jos uvek necu uzimati komp, sacekacu jos neko vreme. cuo sam za fx 6300 procesor da ce od 1. septembra da padne cena za oko 30% e sad da l je to istina ili su samo glasine, videcemo :)

Da, video sam i ja na komentarima na nekim sajtovima da su pitali da li ce taj popust da vazi i kod nas, na sta ovi jos nisu imali odgovor... u svakom slucaju nosim u ponedeljak komp tamo da mi oni ubace ove komponente, kad sve testiram napisacu ti full specifikaciju za svaki slucaj pa ti uporedi dal je to to sto ti treba, kad god uzimao :) negde u toku sledece nedelje, jer imam neke obaveze

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

I dalje cekam da mi WinWin vrati kompjuter iz servisa, posto sam ga odneo dok je jos u garanciji. Rok od dve nedelje je probijen, pa me zanima kakva su moja prava tacnije da li mogu da ih tuzim ili sta da radim? Ne znam kako to uopste funkcionise ali kaze mi cale da bi morali da vrate tako kao sto su rekli, ako je to rok.

U svakom slucaju cim se to zavrsi ide update sa fps-om :)

i ako moze neko da mi odg za ovo vezano za garanciju da li su u obavezi da ga isporuce za 15 dana posto je dat, kao sto su mi rekli, ili moram da "cutim" i cekam dok ne zavrse to :) 

hvala

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...