Jump to content

PES 2015


Recommended Posts

"incredibly poor performance" daaj.Dropuje frejmrejt tokom tranzicije na replay i kada se izvodi gol aut.Za zamerku za nivo grafike ali incredebly poor performance? daaaaaj

Vecina stvari za drugu zamerku tj. zamerke je popravljena od strane modera.Treba li da utice na tu neku ocenu za review koji se radi na launch day? Da.

 

Nije jos to to,nije dovedeno na nivo na kojem treba da bude ali incredibly ogroman napredak u odnosu na 2014. (da je samo ogroman recenica bi imala vise smisla [:D] )

Link to comment
Share on other sites

Volim SteXmaN-ov entuzijazam oko svake nove verzije PES-a :-) Šalu na stranu, zaista nisam primetio te performace probleme, i gameplay je definitivno poboljšan u odnosu na 2014. Ali to je to, u odnosu na 2014. Da li je išta overall bolje u odnosu na 2013 veliko je pitanje, ali rano je još suditi. Mađutim, kada se sve mane stave na vagu, preteže ipak na stranu da ga treba pustiti da umre... :-( Posebno kad vidim da je PesEdit tim digao ruke...

Edited by milanche
  • Upvote (+1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

isprobao, Fifa je mnogo bolja, realno. Ranije sam uvek pričao da je Fifa sranje, i da je PES keva, ali to je to, izduvali su ga Koreanci

  • Upvote (+1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Немам још право да пишем пп, али зато могу да их читам. Буди добар па шибни објашњење.

 

Иначе, после неколико недеља играња ПЕСа мени је постао скроз прихватљив. Не прође утакмица да се не деси нека умоболна ситуација, али опет је довољно добар да буде баш добро зезање кад се игра против другара. Чини се да је дриблинг тежи у односу на 13, али зато пас у празно је доведен до апсурда. Као и увек, убедљиво најзанимљивије је кад се не игра са најјачим клубовима, јер је разлика између пар најбољих и добрих клубова и играча бар на истом нивоу као и 13. ако не и већа. АИ је већ друга прича, на суперстар се дешавају чуда која би сваког нормалног одвратила од игре за сва времена, мада ево баш сам јуче успео да узмем ЛШ на суперстар (уз сплетове немогућих околности и губљење количине живаца) иако никад нисам волео против компјутера да играм. Било би лепо да је бољи, али и овакав није ни упола црн колико се већини људи учинио на први поглед, треба му дати шансу дефинитивно па онда давати коначни суд и обавезно играти против људи. У међувремену су се појавили и занимљиви печеви и твикови, један од коректних је радио наш лик, а уместо песедита ту је песгалакси.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dok doda loptu prodje pola utakmice 8)

 

DOK SE OKRENE I DODA PROĐE CELA 111

Ja bi ipak i dalje igrao PES 13 samo da ima neki patach sa novim transferima :(

Taj rad, i malo updated player stats, ne bi mi ništa drugo trebalo :-)

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Moram još jedan post - ceo život igram sa analognim pes, još od prvog na soni kecu. I do sada je nekako moglo, mada je bilo frke za neke stvari. Kakva su vam iskustva sa analogom na 2015?

 

Ja sam prve partije igrao tako, i sakovao sam kao niakd pre, bikvalno nikog da pobedim sem kad me usere, a 2v2 garant gubi ko igra sa mnom :-) Šutevi i nekako funcionišu, driblinzi nema teorije, pas u prazno svaki ide u noge protivnuka, kako god da usmeravam analog, svaki duel izgubim, kad hoću da ogradim igrača, samo mi prođu "kroz leđa" i odnesu loptu. Blagi užas! Sinoć stisnem zube i stavim palac na krstić, i voila! Gradim, ponekad zalomim kad pogodim tajming, proterujem lopte u prazno, i vezah konačno nekoliko pobeda...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Na kom game speedu igrate? Probao na soniju, sad igram gajbi, ali nisam siguran da li je gamespeed 0 na soniju = 0 na pcu, sve mi se nesto javlja da je ranije +1 na pcu bio ekvivalent 0 na ovamo, ali nisam siguran vise

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

neki pte

 

edit: inace, igrao sam sa ortakom danas jedno 5-6 partija fife, cisto da dam finalni sud, da proverim da nisam mozda pogresio. nisam. pes toliko sije fifu u gameplayu, da to nije realno. konami definitivno ume da napravi dobar fudbal, ali im treba pucati u glavu jer dozvoljavaju da primat drzi fifa koju prodaje grafika i licence. stvarno treba da se zapitaju oko tog marketinga i ostalih sporednih stvari, ako vec hoce da im se igra prodaje, jer ocigledno, nazalost, nema dovoljno igraca koji su spremni da zrtvuju lepu grafiku, meni i licence, mnoge jednostavno boli kurac. pes je izbacio najbolju igru u poslednjih x godina, a za to malo ljudi zna, sto je, realno, tuzno. pozabaviti se grafikom, licencama, u izgled menija uloziti vise od sedam sekundi i fifu spakovati tamo gde je dugo godina i bila, retardirano svetlece, skriptovano, uprosceno govno :)

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Imaš li neki upotrebljiv DL link za taj patch? I da se složim u većini toga sa tobom, stvarno je gameplay u 2015 dobar, kad se navikneš, ali grafika je grozota. Moje društvo i ja ćemo uskoro možda malo više igrati, čisto zato jer smo prematori da sad učimo fifu, a PES 2013 igramo već, koliko, 5 godina, dosta je! :-D

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...