Jump to content

Gragas?


.338

Recommended Posts

Posto mi se svidja gragas, poceo sam ga igrati i kao supp (prije nego sto su zaigrali na LCS'u). Odigrao sam 2 game-a i oba pobijedio. Igrao sam protiv thresha i brauma. Prvenstveno ga igram zbog ultija jer je veoma dobar u tfu. Vidio sam poslije buildove na nRatedu kako igra gragas supp, ali ja idem relic shield do kraja i ruby sightstone te ostalo buildam  RoA , LB , RD ili Zhonyu i cizmice mobility early ili late za MP.

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

Gragi je sad dobar support, ali ga nisam igrao kao support a ni jungle otkad su ga promenili. Meni nije privlacan iz razloga kao i annie. Osim stuna, nema kako da zastiti kerija, niti da engaguje niti disengaguje.. Annie isto super suport zbog burst dmg kao i gragi ali ih ne preferiram. Ali sad me podseti da probam novu sonu.. 2 puta igrao protiv nje 2 puta izgubio.. Moram da vidim te tvikove licno.

Doduse gragijev ulti mi je nekako korisniji od aninog.

Link to comment
Share on other sites

U 4.14 patchu idem nerf gragasovoj drugoj magiji. Sjebase ga totalno. Njegov ulti je i engage i disengage. Veoma dobar da privuces metu, takodje da odbranis adc-a ili svoj tim. Nami sam vidjao par puta, igrao protiv par solidnih nami igraca, sa mnom kad igra supp nami ne moze jedan jedini bubble da pogodi, a ult da uradi nema sanse.

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...