Jump to content

General Movie News Thread #3


Recommended Posts

On 2/24/2023 at 10:10 PM, manson said:

B92: Stižu novi nastavci filma "Gospodar prstenova": Dogovor je postignut http://www.b92.net/kultura/vesti.php?nav_category=268&yyyy=2023&mm=02&dd=24&nav_id=2294047

Sada će sigurno da ubace seks scenu izmedju Froda i Sema 🙂

ja nisam imao pojma da je embrejser otkupio midl ert enterprajzis prosle godine 🙂  a oni kao nece da se prodaju, cuvaju legacy tolkina tamvam, i eto ti ga 

koliko je to tek kostalo, kada je amazon prava platio koliko je platio 

sad kad amazonovo cedo ispadne remek delo u odnosu na nove filmove [roflmao] 

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, G!!! said:

ja nisam imao pojma da je embrejser otkupio midl ert enterprajzis prosle godine 🙂  a oni kao nece da se prodaju, cuvaju legacy tolkina tamvam, i eto ti ga 

koliko je to tek kostalo, kada je amazon prava platio koliko je platio 

sad kad amazonovo cedo ispadne remek delo u odnosu na nove filmove [roflmao] 

embrejeser je jedan od onih što samo sipa pare gde stigne 🙂 bukvalno su sad na nivou MS i Sonyja i te ekipe.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, manson said:

 

al' će ovo da fejluje :)))

mislim, igra je napravljena po uzoru na filmove, sad oni hoće od igre da naprave nazad film, a igra suštinski nema ništa svoje da bi bila bilo kako unikatna ili zanimljiva.

jedino ako ne naprave neki tvist cabin in the woods da su tipa oni zapravo u nekoj igri za bogate (tipa Squid Game 🙂 ) 

Ali ajde videćemo.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, manson said:

joj

 

verovatno će biti baš glupo, ali mislim da ću pogledati čisto zarad nostalgije i "ispoštovavanja" prvog dela 🙂

ok je što makar ima većina te stare ekipe i dosta njih se zapravo nije toliko raspalo koliko sam očekivao da će 🙂

Link to comment
Share on other sites

ako ne budem imao onaj nicim izazvani osecaj transfera blama u toku gledanja, smatracu da je film vise nego uspeo 🙂

gledacu ga naravno, kada sam mogao da gledam trainspotting 2 mogu opusteno i ovo 🙂

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

haha, ja sam mislio da je vini pu samo kao tema za nekog ludaka koji ubija ili tako nešto, ali tek sad vidim da zapravo kao ima backstory povezan sa stvarnim likovima i to sve :)) pa ovo mora da je najbolji film ikada!

 

Ocena 3.5 od 10 na IMDB to potvrđuje!

Link to comment
Share on other sites

 

idi bre

Director: Wes Anderson

Screenwriters: Wes Anderson / Story by Wes Anderson and Roman Coppola

Cast: Jason Schwartzman, Scarlett Johansson, Tom Hanks, Jeffrey Wright, Tilda Swinton, Bryan Cranston, Edward Norton, Adrien Brody, Liev Schreiber, Hope Davis, Stephen Park, Rupert Friend, Maya Hawke, Steve Carell, Matt Dillon, Hong Chau, Willem Dafoe, Margot Robbie, Tony Revolori, Jake Ryan, Jeff Goldblum

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, manson said:

 

idi bre

Director: Wes Anderson

Screenwriters: Wes Anderson / Story by Wes Anderson and Roman Coppola

Cast: Jason Schwartzman, Scarlett Johansson, Tom Hanks, Jeffrey Wright, Tilda Swinton, Bryan Cranston, Edward Norton, Adrien Brody, Liev Schreiber, Hope Davis, Stephen Park, Rupert Friend, Maya Hawke, Steve Carell, Matt Dillon, Hong Chau, Willem Dafoe, Margot Robbie, Tony Revolori, Jake Ryan, Jeff Goldblum

imam dosta mala očekivanja od filmova u kojima glumi više od 3 poznata glumca u isto vreme.

ode suviše u stranu "a jao vidi sad je ova/ovaj u toj sceni" i onda scene kao da prave samo da bi se ti glumci pojavili u tih pola minuta i otišli dalje.

Link to comment
Share on other sites

A ovo? 🙂

https://www.kurir.rs/zabava/kultura/4137210/pamela-anderson-stize-u-juzni-vetar

Quote

Američka glumica Pamela Anderson (55) glumiće u trećem delu filma "Južni vetar", saznaje Kurir.

...

Dolazak Pamele, kao zvezde trećeg dela, nije iznenađenje za ljude u filmskom biznisu, jer ima iste agente kao i njene kolege, holivudski glumci Erik Roberts i Vilijam Boldvin. Oni su snimali drugu sezonu serije i poneli su sjajne utiske iz Srbije. Za angažman svetskih zvezda, kako saznajemo, potrebno je izdvojiti između 50.000 i milion evra.

🤣

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, manson said:

da gledam južni vetar sigurno bi mi bilo zanimljivo 🙂

ali tek pre tipa nedelju dana sam video da u tom južnom vetru su već bili strani glumci kojekakvi, tipa jedan od boldvina, njega sam zapamtio, pa onaj matori drugi iz spota killersa itd 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...