Jump to content

General Movie News Thread #3


Recommended Posts

On 11/10/2022 at 7:21 PM, Dule_smor said:

Ahaha pa dokle vise...cek, bese je treci deo bio sa Bobijem Marjanovicem?

pa brate vidiš da prave james bonda za 21. vek 🙂 ono kul je Džejms i dalje ali narod sad hoće ovakve lude akcije to je Džon Vik. Čak i protivnici su krenuli da poprimaju Bondovske villain momente.

On 11/12/2022 at 8:00 AM, manson said:

realno je isti ovaj lik iz GoWa :))

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
9 hours ago, jasamnepismen said:

 

nešto nije baš dobre ocene dobio koliko vidim.

17 hours ago, manson said:

jedini nastavak koji ima smisla je da se ljudi vrate sa vojskom i ugaze sve živo.

čekajte, čekajte, namerno ste krili informaciju od mene da biste me navukli da odem u bioskop (možda) i pogledam film koji traje 3 sata i 10 minuta?!? 🙂

još kad u to uračunam i 20 minuta reklama pre toga, treba tri i po sata da sedim u bioskopu?

sad mi je jasno što će biti hit na box office, ima da duplo naplaćuju karte za gledanje u odnosu na regulare filmove, a da ne pričamo o količini prodatih kokica, naćosa i kola kole 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
3 hours ago, jasamnepismen said:

Ucinilo mi se da sam senilan na momenat i da sam vec gledao trailer za neku Yellowstone pre 100 godina pricu ali izgleda da su posle 1883, napravili i 1923.

ovo bih možda pogledao samo zbog glumaca.

 

On 12/2/2022 at 5:44 AM, manson said:

 

 

Ne znam jel sam samo ja ali mi deluje kao da je animacija i transformacije zapravo lošije nego u starijim filmovima? tj. animacije transformacija, da se ispravim.

plus mi je malo bezvezan ovaj fazon da prave robote 99% kao životinje i onda kao e sad stavi da umesto kože imaju metal, e to je to, pogodili smo ga! nekako no effort 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...