Jump to content

General Movie News Thread #3


Recommended Posts

1 hour ago, Dule_smor said:

mislimd a sam ja jedini koji nije pogeldao ovaj snimak samaranja i apsolutno me boli kurac koja je prica oko svega...toliko su smorili vise sa glupostima raznim u svim sferama da to nije normalno

dođi dule da stučemo jednu rurovaču, lakše će ti biti!

1 hour ago, mladenq said:

meanwhile laki tokom 30og rewatcha

hmm, treci red iza will smithove zene, 4 osoba sa leva, izraz blago soka nastupa i pre nego sto je zapravo doslo do samara, ako to nije fejk, onda jeeeeeeeebiga

znaš šta, malo me pokolebalo sad celo razmišljanje kad sam video da je Vil Smit izašao iz one filmske asocijacije njihove a oni pokrenuli disciplinski itd, ali ako mu ne oduzmu oskara i dalje ću imati sumnju! mislim da bi mi taj korak zapravo rekao da je priča legit.

Jer kao oni su njemu rekli da napusti oskara nakon toga, a on nije hteo i ostao je - a onda je dobio oskara?! šta bi bilo da je dobio a da je napustio? oni su već tad svakako znali da je osvojio.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Jose Jimenez said:

Zaboravio sam koliko je Linda Hamilton u T2 bila majstor svog zanata, u ulozi koja ni danas ne postoji u Holivudu - jak ženski protagonista koji ima dubinu, i koji nije materijal za drkanje.

 

ne samo to, nego nema novih, samo recikliraju stare - ovo novo niko ne pamti jer je sve jedna dimenzija karakter.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
54 minutes ago, manson said:

 

Imam utisak da će ovo mega da fejluje :))

Prvo, isto je kao onaj originalni avatar a 10 godina kasnije, drugo pola efekta Avatara je bio taj 3D koji je tad žario i palio a oni ga uradili dobro, ko zna koliko bi bio zapažen da je bio samo u 2D.

ovo će da bude aktuelno tih mesec dana dok bude u bioskopu.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mladenq said:

tesko da ce mega da fejluje, ako mislis iz finansijskog ugla, ima da bude nahajpovano do decembra, svi ce ici da gledaju

više mislim da će brzo biti zaboravljeno i da neće imati taj efekat kao prvi.

zaradiće pare kao i većina tih blokbastera, retko koji tu fejluje da bude u plusu.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Lucky said:

više mislim da će brzo biti zaboravljeno i da neće imati taj efekat kao prvi.

a ono, sta danas izadje da moze i da se pomisli da ce imati neki kultni status i ne biti zaboravljeno ubrzo nakon promocija/projekcija

dok retosi ispune 20 woke checkboxova ne ostane nista od filma

meni se cini ok ovaj novi avatar, tj trailer, da nista, sigurno ce biti kul vizuelno

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, G!!! said:

i dalje pamtim zrno kafe koje izlece iz solje, reklama pre filma kada je ceo bioskop skakao u stranu zbog 3d efekta 😄

eeeeeeee da! isto isto skroz!

i oni su se iscimali za tu reklamu svaka im čast 🙂

1 hour ago, mladenq said:

a ono, sta danas izadje da moze i da se pomisli da ce imati neki kultni status i ne biti zaboravljeno ubrzo nakon promocija/projekcija

 

pa otkud znam, dina mi pada napamet kao nešto što je sličnog žanra-koncepta da tako kažemo. verujem da će ona ostati upamćena duže nego ovaj avatar.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Neki car obradio gomilu trejlera i digitalizovao ih!

Quote

 

One DIYer has been working to give us back that sense of illusion. As first spotted by The Film Stage, YouTuber Denis-Carl Robidoux developed a machine of his own design called a Gugusse Roller, which uses a Raspberry Pi, camera, stepper motors, alongside dozens of other custom and household parts to capture and digitize film as it winds through several spools, much in the same way film is reeled through old school projectors.

Using that tech, the YouTuber has worked to digitize hundreds of old school 35mm film trailers over the past several years and uploaded them to his channel across multiple playlists. He also shows off the mechanics of the Gugusse Roller and the digitization programs. There’s a unique satisfaction to watching the internal mechanisms of the machine reproduce film-like quality onto YouTube, like being up in the box of an old theater fumbling with rolls and rolls of shining, black film.

 

tipa

i

pa nađite šta vas zanima 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 5/19/2022 at 10:55 AM, manson said:

u avgustu nam stiže novi horor, Whistler Camp (Original title: They/Them) lol https://www.imdb.com/title/tt14502344/

 

i još glumi kevin bejkon :)))

On 5/17/2022 at 5:32 PM, manson said:

 

ovo zapravo deluje zanimljivo ali ne znam ništa o tome ... šta je ovo, neki predator u vremenu indijanaca?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...