Jump to content

General Movie News Thread #3


Recommended Posts

On 9/9/2021 at 7:40 PM, mladenq said:

koj' memberberries

ovaj prvi rendering grada ja mislio promašio sam trejler i to je neki crtani film :))

On 9/10/2021 at 9:42 AM, G!!! said:

to stoji, sa druge strane imamo dikaprija u filmu, a to je kec iz rukava za sam film, jer dikaprio nprosto e glumi u losem filmu 😄

eh ovaj matrix, ne znam cemu to generalno, trejler ne izgleda kao da je matrix u pitanju (sto ne mora da bude los znak sam po sebi, mozda je trejler zapravo samo dobar lol)

jeste, ali nemamo pojma koliko će ga biti zapravo u filmu, možda ga namerno guraju u prvi plan a ono ima manju rolu 🙂 ne znam, videćemo 🙂

17 hours ago, manson said:

Navodno će biti više filmova i serija.

Nadam se da će poboljšati video kvalitet. Ali mi samo deluje kao promena imena, ribrending što se kaže 🙂

jedva čekam da mi i dalje ne bude bitno :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pošto sam očigledno neobavešten, zašto je releasovan novi Dune trailer ako je film moguće bilo gledati pre mesec dana? Bar sam ga ja tad gledao u Nemačkoj.

Jasno mi je da verovatno zavisi od regiona, al' mi je malo čudno da je tolika razlika. Mislio sam da je svuda u svetu već u bioskopima, bar jedno nedelju dve.

.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, manson said:

 

dopada mi se omaž kadrovima iz igre, mislim ovaj vampir kad se okrene skoro isto kao u kecu, koji userugaće trenutak kao kad prvi put probaš da izađeš napolje pa ti dođe zombi doberman 🙂

nadam se da mila ima neki kameo, tradicije radi!

19 hours ago, jasamnepismen said:

Pošto sam očigledno neobavešten, zašto je releasovan novi Dune trailer ako je film moguće bilo gledati pre mesec dana? Bar sam ga ja tad gledao u Nemačkoj.

Jasno mi je da verovatno zavisi od regiona, al' mi je malo čudno da je tolika razlika. Mislio sam da je svuda u svetu već u bioskopima, bar jedno nedelju dve.

napravili su neku foru nakon venecije početkom septembra krenuo je polovinom septembra svugde po svetu, ali u amerikama tek od kraja oktobra, a to jeste jedno od glavnih tržišta pa otuda i novi trejler.

14 hours ago, manson said:

Još jedna Dina izlazi ove godine 🙂

 

 

jel ovo neki fan projekat, jedino tako mogu da skapiram :))

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

jel ovo neki fan projekat, jedino tako mogu da skapiram :))

Ma jok, ovo ti je jako uspešna ekipa prevaranata. Za svaki blokbaster snime niskobudžetno govno sa sličnim imenom

Šema 1

  1. Seeduju ga na torentima
  2. Neko se zajebe i skine greškom njihov film
  3. Oni ga tuže
  4. Profit

Šema 2

  1. Distributeri vide da idu dobro npr. scifi filmovi jer je Dina pokidala u bioskopu
  2. Distributeri im daju $100k da ih ubace u katalog. Pola Syfy kanala je ovakvo đubre.
  3. Profit

Generalno im je budžet $250k-$500k i na svakom filmu ostanu dobri $100k-$250k.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jose Jimenez said:

Ma jok, ovo ti je jako uspešna ekipa prevaranata. Za svaki blokbaster snime niskobudžetno govno sa sličnim imenom

Šema 1

  1. Seeduju ga na torentima
  2. Neko se zajebe i skine greškom njihov film
  3. Oni ga tuže
  4. Profit

Šema 2

  1. Distributeri vide da idu dobro npr. scifi filmovi jer je Dina pokidala u bioskopu
  2. Distributeri im daju $100k da ih ubace u katalog. Pola Syfy kanala je ovakvo đubre.
  3. Profit

Generalno im je budžet $250k-$500k i na svakom filmu ostanu dobri $100k-$250k.

ma zezaš me? :)) hah, vrh, pojma nisam imao da ovako nešto ljudi rade, mislim znam da snimaju pr0n parodije filmova, živo me zanima kako će se zvati Dune parodija :)) ali za ovako nešto pojma nisam imao :)))

Razmišljam, ok mi je da kao imaju taj fazon da su ubačeni u digitalnu distribuciju i onda se neko zezne i rentira taj film ili kupi ne daj bože umesto prave dine pa tako zarade, ali ovo za torente je odlična priča.

Link to comment
Share on other sites

On 10/12/2021 at 9:42 AM, Lucky said:

nisam gledao GOT (oh ne, na lomaču!) ali jel će stvarno neko ovo da gleda posle debakla sa GOT-om? 🙂

pa debakl nije toliki koliko su svi razmazeni 🙂 i serija i njen kraj su ok i uklapaju se sa fazonom samih poslednjih par sezona koji su imala svoje cudne tripove, ali GOT kao takav meni ostaje kao veoma uspesan projekat.... daleko losiji kraj mi je bio npr u LOST-u 😄

Naravno da cu gledati jer je lore i setting odlican, ali zato ne ocekujem nista specijalno u principu

Mnogo me vise pogadja kakva ce biti LOTR serija, al nacekacemo se do nje jos

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne zezaj, gde nije debakl, iako stoji da su sezone eksponencijalno postajale sve losije i losije, kao sto inace i biva je li (i sto nije samo po sebi neko opravdanje?), ona zadnja je kriminalno umobolna

sramno koliko je zbrzano i koliko je malo truda ulozeno da stvari imaju smisla, mislim do te mere je to islo da su ona dva mongoloida imali potrebu da posle svake ep naknadno gledaocima objasnjavaju zasto zapravo NIJE GLUPO ono cemu su upravo prisustvovali

ali verujem da ce svakako ljubitelji epske fantazije gledati i ovo novo sranje, ili mu bar dati sansu sa par epizoda, tj ja cu bar:D

39 minutes ago, G!!! said:

Mnogo me vise pogadja kakva ce biti LOTR serija, al nacekacemo se do nje jos

ovde smo na istom, za razliku od debelog, tolkina sam intenzivno citao i bicu sigurno znatno vise 'licno povredjen' :d svim woke sranjima kojima ce neminovno da useru stvar

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, G!!! said:

pa debakl nije toliki koliko su svi razmazeni 🙂 i serija i njen kraj su ok i uklapaju se sa fazonom samih poslednjih par sezona koji su imala svoje cudne tripove, ali GOT kao takav meni ostaje kao veoma uspesan projekat.... daleko losiji kraj mi je bio npr u LOST-u 😄

Naravno da cu gledati jer je lore i setting odlican, ali zato ne ocekujem nista specijalno u principu

Mnogo me vise pogadja kakva ce biti LOTR serija, al nacekacemo se do nje jos

 

ah, lost :)))

pazi, možda su razmaženi i to, ali ono što je činjenica je da odavno nisam video da je neka franšiza tako uspešno ubijena posle finala kao GOT.

Internet je vrveo od mimova, fora, fazona, klipova, prodavalo se sve od čarapa do automobila brendiranih u GOT i onda dolazi finale i bukvalno tih 7 dana idu hejt fore na finale i nakon toga GOT nestaje iz naših života 🙂

Ono, hari poter, lotr i to sve je tu i dalje, samo ovo je nestalo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...