Jump to content

General Movie News Thread #3


Recommended Posts

1 hour ago, DJAPEH8 said:

Za promising smo vec rekli da je sama nominacija dovoljno iznenadjenje, tako da za osvojenog oskara ne znam koji termin upotrebiti.. 

Inace ostale nominovane filmove nisam ni gledao, svi su mi nekako previse dramaticni, pa nisam bio u fazonu.

Supporting role za minari su zapravo najbolji odabir mogli da naprave jer je film mimo toga totalno bezveze, pa da ne bi ispalo da ništa nije dobio odabrali su najmanje zlo.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
19 hours ago, mladenq said:

jedino pitanje nakon trejlera je koliko ce se morati ugasiti mozak da bi ovo bilo gledljivo

pa isto koliko i svaki drugi film u skorijem periodu u kojem je tema to da je neko besmrtan i da vuče sećanja još iz praistorijskog doba sve do danas kao najveći ratnik svakog od tih doba :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ah kakav blast from the past...

imam taj album sa sličicama...

🙂

Orko, Men-et-arms, Tila, Čarobnica, Hordak... i hrvatska sinhronizacija "sive lUbanje silom!!!"

i kad se setim beskonačnih rasprava koja je riba bolja, Tila ili Čarobnica... i teorije iza svake sličke u albumu, šta stvarno znače.

naravno usraće i ovo, kao i sve što nam je činilo detinjstvo.

već su mu sklonili krst sa grudi.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, manson said:

ahahaha, vrh :))

jedva čekam da vidim ovo, ako je tako onda je mega navlakuša čak i za he-man standarde :))

2 hours ago, Debeli said:

Orko, Men-et-arms, Tila, Čarobnica, Hordak... i hrvatska sinhronizacija "sive lUbanje silom!!!"

i kad se setim beskonačnih rasprava koja je riba bolja, Tila ili Čarobnica... i teorije iza svake sličke u albumu, šta stvarno znače.

naravno usraće i ovo, kao i sve što nam je činilo detinjstvo.

realno, ove figurice je svako živ imao i još su bile sa "aktivnostima" tipa razdvaja se na dva, pa može da se zarotira ... mnogo pre nindža kornjači koje su imale isto 🙂

ja imao he-mana kojem se "otećuje" oklop kako ga udariš u grudi 🙂

Link to comment
Share on other sites

другар из краја је имао Хордака који је испаљивао пиле из груди. то је била убедљиво најјача фигурица у крају.

  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, manson said:

Ja imao onog Hordaka koji ima top umesto jedne ruke, pa se stavljali neki nastavci koji mogu da se vrte.

 

edit: a jeste videli ko sve daje glasove?

https://www.imdb.com/title/tt10826054/

 

video sam samo saru mišel gelar i hamila 🙂

32 minutes ago, Debeli said:

другар из краја је имао Хордака који је испаљивао пиле из груди. то је била убедљиво најјача фигурица у крају.

haha, da, da ima i taj :)) zaboravih na njega 🙂

Link to comment
Share on other sites

lol imao sam oridjidji Clamp Champa, matorac to izabrao kada se vracao sa nekog puta iz inostranstva kada sam mu rekao uzmi mi nekog himena pliiiz

figura je bila jako izdrzljiva, neka gumirana plastika, ortaci uglavnom imali one turske kopije kojima su se noge raspadale posle 2-3 dana 😞

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, G!!! said:

figura je bila jako izdrzljiva, neka gumirana plastika, ortaci uglavnom imali one turske kopije kojima su se noge raspadale posle 2-3 dana 😞

ja sam imao ovog he-mana kao original i ... ladno sam zaboravio kako se zove tigar onaj njegov ... 😞  sve zajedno sa onim štitom kad ode u drugu formu i sad ne znam ni tad kako se beše zove :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...