Jump to content

General Movie News Thread #3


Recommended Posts

19 hours ago, Čamuga said:

izasao Snajderov JL


mamu im jebem samo 4:3 rate ima jer respect cinema 

MRS U PM

jel valja nečemu ili da batalim? nisam puno čitao reviewove i ocene u čemu je sve razlika ali opet ne znam ni šta bi toliko moglo biti različito da mi se promeni mišljenje u globalu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čamuga said:

Znatno bolji od regularnog, ima do jaja scena, ako si fan treba da odgledas. Sigurno bolje od onoga sto ti gledas svakodnevno 😄
Sa druge strane 4h je previse za bilo kakav film i plus 4:3 aspekt omegalul. Ako nemas sta pametnije, gledaj.

pa sećam se da me je bio mega smorio onomad kad sam gledao "original". Ali jesi u pravu, svašta ja gledam što ne bih i ovo! 🙂

Ali 4h je opet praktično 2,5 puta više od dužine trajanja prihvatljivog filma :))

videću, sad dok pogledam Rayu i Burger boba, pa ću odlučiti 🙂

Link to comment
Share on other sites

haha, joj ovog filma, ako nisi ciljna grupa, vise izgleda kao parodija svog zanra

jedno 2 sata slow-motiona i poprilicno cudan soundtrack zajedno sa amazonkama koje zaleleču kad god wonder woman trepne, bukvalno

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Quote

After years of criticism for a lack of diversity, this year’s slate of nominees contained some notable firsts. It was the first time an all-Black producing team was nominated for best picture, the first time two actors of Asian descent received a nod for best actor and the first year that two women were nominated for best director. When the winners were revealed, it reflected this spirit of inclusion.

:)))

Chloe Zhao, “Nomadland” - Oskar za najbolji film / režiju i glumicu, moram konačno da nađem neku dobru verziju da pogledam 🙂

Tenet za specijalne efekte i Soul za animirani mi je očekivano.

Another Round za internacionalni film me takođe nije iznenadilo bez obizra na naše nesuglasice tim povodom ovde! 🙂

Ali da promising young women dobije oskara, ja to ne kapiram 🙂 doduše konkurencija je bila takođe bajna, ali ono...

Antoni Hopkins za Father, Frensis Za Nomadland.

I tako. Imal' šta da je vas iznenadilo? 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...