Jump to content

General Movie News Thread #3


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

LMAO a shta ako nadju da je direktor/vlasnik netflixa napravio neshto slicno, hoce linizbrisati ceo netflix? Najbolje je shto su ovako izbrisali i SVE OSTALE glumce i ljude koji su radili na tim filmovima! 

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sting said:

LMAO a shta ako nadju da je direktor/vlasnik netflixa napravio neshto slicno, hoce linizbrisati ceo netflix? Najbolje je shto su ovako izbrisali i SVE OSTALE glumce i ljude koji su radili na tim filmovima! 

brate, cancel culture što bi se reklo 🙂

kad nađu direktora onda će samo da ga smene neće obrisati ništa ofc - možda obrišu sve filmove sa muškim glumcima :))

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Lucky said:

lol

Svi filmovi u kojima glumi holivudski glumac Džoni Dep, koji je osuđen za zlostavljanje bivše supruge Amber Herd, izbrisani su sa popularne striming platforme Netfliks u Americi i Australiji.

Osudjen je za zlostavljanje? Izgubio je parnicu, koju je sam pokrenuo, za klevetu protiv britanskog Sana, za drugo nisam cuo.

Sklanjanje njegovih filmova sa Netfliksa nema veze sa Amber. Istekla je licenca, a Dizni, koji poseduje veliki broj, ih stavljana Plus.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, fikser said:

Osudjen je za zlostavljanje? Izgubio je parnicu, koju je sam pokrenuo, za klevetu protiv britanskog Sana, za drugo nisam cuo.

Sklanjanje njegovih filmova sa Netfliksa nema veze sa Amber. Istekla je licenca, a Dizni, koji poseduje veliki broj, ih stavljana Plus.

Ako se radi i onih par filmova koji su diznijevi ok, to ima smisla naravno.

Ali oni ga jesu šutnuli iz beasts ako ništa drugo a nije ni bilo odluke suda, tako da nije baš da nema podloge i u tome (nažalost).

ali izgleda da sam vest po sebi nije legit, u pravu si:

https://www.whats-on-netflix.com/news/did-netflix-remove-johnny-depp-movies/

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Jose Jimenez said:

Proces za nasilje u porodici iz 2016. je stopiran. Dep je platio $7m da se poravnaju van suda, i zakopaju sve. Koliko sam malo pratio, ispostavilo se da su oboje dileje, samo Dep bolje bije.

mislim da ne treba previše da se gleda da bi se videlo da su oboje dileje :)) ali nisam znao da su se kao dogovorili van suda ...

2 hours ago, fikser said:

Da, preventivno je sutnut iz Beasts zbog izgubljene San parnice je za klevetu.

Najvrh je sto su producenti to uradili ne zbog licnog "gadjenja", nego da im ne bi negativno uticalo na profit od filma...

realno nisam ni siguran da bi se to dogodilo, ali kako je čudno vreme možda i nije daleko od istine.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Преминула Мира Фурлан
Глумица Мира Фурлан преминула је у 66. години. Вест о смрти глумице објављена је на њеном званичном сајту. Глумила је у бројним југословенским филмовима, а током деведесетих година своју каријеру је наставила у Сједињеним Државама, где је, између осталог, глумила у познатим ТВ серијама „Вавилон 5“ и „Изгубљени“.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
3 hours ago, G!!! said:

pa ona je bila sjajna s obzirom na obzir, mensecini da ona generalno moze bolje glumiti od ovog spajdermena al videcemo 🙂 

 

ma ne deluje loše ovako, ali je toliko povezana sa SW da se prosto "stopila" kao nesretni Tor 🙂 Ne možeš da je gledaš drugačije, a inače ovako deluje da je ok glumica.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, DJAPEH8 said:

Najjace sto ovo "From the director of Bourne Identity and Edge of Tomorrow" treba da me navede da zapravo odgledam i ovo smece xD

mene ce navesti, tacno znam kakvu vrstu zabave mogu da ocekujem i ako to dobijem, odlicno 🙂 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...