Jump to content

Kako ste smislili vas nick na forumu?


Recommended Posts

Trebao mi nick za net pa iskovao iz imena pesme "When rides the scion of the storms"

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Кад смо почели да играмо кантер сви другари су стављали неке опасне никове а ја сам хтео да ублажим атмосферу па сам контрирао са једним од најјаднијих цртаних ликова икада :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Uf. Pre nekih 12-13 godina bila je jedna igraonica u YUBC. Prva igraonica u koju sam isao. Pikali smo UT tamo i jos neku WW2 strategiju. Tamo sam se potpisivao kao Staljin jer sam u toj WW2 strategiji igrao Ruse i vise sam ubijao svoje trupe prijateljskom vatrom nego protivnike. Posle smo igrali puno WC3 u Vavilonu i meni se svidjala ta prica o mikro menadzmentu jedinica a i svidjalo mi se sto ja ni na koji nacin, nikad, nisam bio mikro. Spojio sam to dvoje da budem MikroStalja i ostalo. Sad me i zena zove Staljo s vremena na vreme (obicno u kontekstu - kad Stalja krene da se dere... - opet po svojima najzesce - jbg...)

Мемодата ? :)

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

"Milan" su me zvali samo ćale i keva, i devojke koje su želele da budemo samo drugovi. "Mile" me je zvala nastavnica muzičkog u osnovnoj, na osnovu čega kontam da se ložila na mene. "Milanče" me prozvao profersor biologije u Gimnaziji, poznat po strogosti i nadimku "Magistar", kada sam prvi put odgovarao, i zavukao prvu četvorku :-) . Ostalo je bilo istorija.

 

Prava varijanta je millancche, to mi je skoro svuda nick/account. Znači, ništa posebno zanimljivo :-)

Edited by milanche
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Pa izmeni to

 

Ovo je podsecanje na to da sam idiot :) Sad sam searchovao sebe i nasao sam da pored ovog imam jos 3 druga naloga ... jbteeeee

"Milan" su me zvali samo ćale i keva, i devojke koje su želele da budemo samo drugovi. "Mile" me je zvala nastavnica muzičkog u osnovnoj, na osnovu čega kontam da se ložila na mene. "Milanče" me prozvao profersor biologije u Gimnaziji, poznat po strogosti i nadimku

 

Hm.... :tf:

Link to comment
Share on other sites

corey_taylor_slipknot_finger.jpg

 

Иване Т, спусти ту руку са чела

[:D]

 

Nema veze, čak i ako nisu, imaš originalan nik.

 

Nešto kao MaudDib :))


edit: ah da, nema neke nauke specijalne, nick sa foruma je irl nick iz detinjstva :)

То није цела чујпри, Лаки!!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Po veličini penisa.

 

Bio kod drugara, išla neka psihodelija pa sam zabo ime. Do duše prvo je bilo Atomic Pulse, pa se posle samo skratilo.

 

Prvi nick mi je bio sickness, video sam ga na nekom CS klipu u dobra stara vremena dok sam bio retardirani klinac.

Link to comment
Share on other sites

haa... pravio sam genocid na svakom 1,6 serveru gde sam usao  :D


Ustvari m1los (ako mu je tako i dalje nick- nzm jel i ovde), mi rekao cini mi se na BGA serveru ili Panet-u, smisli nesto drugo sem BEOGRADSKI SINDIKAT to je isfurano, i ja kao klinac daj nesto ubijanje, ubica neka nesto a bilo mi glupo killer i te kombine sa killer-om, pa kao genocide i to na engleskom (sa e), i jos pomesao mala-velika slova....ne bi ga nikad menjao mada me neki drugari zovu geno po nicku...

  • Downvote (-1) 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...