Jump to content

DOTA nostalgija


Bliss

Recommended Posts

pa zavisi, ja sam dotu poceo da igram oko 5.75+, ljudi su bili tolerantniji prema noobovima. secam se kad su ubacili super krip mod, ljudi su bataljivali lejnovanje da bi isli na mid da se peglaju sa flesh golemom vs hidre... :D

 

nije bilo ustanovljenog meta gejma, ali ni pr0 mentaliteta.

Link to comment
Share on other sites

ja sam isto prvi put upalio dotu dok je bila verzija 5.5x, ali tada sam imao 13 godina, nisam imao pojma sta radim kao i ostali ljudi u partiji i dota je bila jos jedna u nizu custom maps. to ne iskljucuje ovo sto je starbak napisao gore, jer bas tako je i bilo na bnetu.. o leaverima ne treba ni trositi reci. mozda i najveci problem tada, a nije mogao nikako da se resi (osim inhouse liga). pre ce biti da ste nostalgicni za bnet-om, nego sto je on bio dobar. :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Ko nije prošao kroz bnet pakao kanala eleos, nikada neće razumeti staru poslovicu da su u Doti "Srbi veći Grci od Rusa".

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

pa zavisi, ja sam dotu poceo da igram oko 5.75+, ljudi su bili tolerantniji prema noobovima. secam se kad su ubacili super krip mod, ljudi su bataljivali lejnovanje da bi isli na mid da se peglaju sa flesh golemom vs hidre... :D

jeeeeeeebote, potpuno sam zaboravio na ovo :D

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

/j allstars

i

/j allstars/j allstars

al pre toga je LAN dota bila, i najbolja je bila iako smo bili nubovi :(

2006e jos nismo imali net normalan u igraonicama, imali smo samo na 3 pc-a, znam da je fetso bio slogiran jer nismo imali net kad je bio wcg tad :)

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

/j Clan DCE, stara dobra vremena :D

opa, tu sam odigrao prve "ozbiljnije" gameove :) tad je clan leader bio poreklom iz srbije (bukakke-warrior mu je bio nick, necu zaboraviti :D ) , pa smo drugar i ja bez prethodnog traila odma poceli inhouse. jos se secam kako pokusavam da pogodim stun sa centaurom na 56k. sad cim je ping preko 150ms = neigrivo! 

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...