Trooper

Njuz (nije njuz)

Recommended Posts

Vučić: Naredne nedelje razgovor s VW
Predsednik Aleksandar Vučić je izjavio da protesti u Beogradu šalju lošu poruku kada je reč o borbi za veliku investiciju Folksvagena.

"Oni (opozicija) rade direktno protiv interesa Srbije i investicija. Ovo su jezive poruke za svakog, za investitore, a mi ćemo nastaviti da se borimo", istakao je Vučić gostujući na Pinku. 

lol

On 3/12/2019 at 11:36 PM, Jose Jimenez said:

Koliko su ljigavi ovi iz CarGo jbt.

Prvo su hajpovali sa otvorenim pismom i protestima, pa su krenuli da lupetaju o 4. industrijskoj revoluciji kao da nisu taksi aplikacija nego mobilna bolnica. Sada ovaj idiotizam da mladi ljudi neće odlaziti iz Srbije jer najzad mogu za sitne pare da rade part time kao taksisti. A pičke uzimaju 30% taksistima i ne daju im ni surge pricing ni ništa.

Nateraće me da napravim pun krug i da se vratim na normalan taksi.

ja sam čak čuo negde i da je ona prva zaplena automobila bila režirana i stvarno jesu grdni.

ali brate, ovi drugi su grđi :)) mislim, činjenica da je to uopšte tema je rofl.

Jutka stvarno, ali STVARNO otkazao gostovanje na Prvoj tako što je poslao SMS u kome odustaje od gostovanja, i traži mejl televizije da bi im poslao obrazloženje.

Cenim da su Njuzovci očajni, već napisali naslov i napravili sličnu vest, ali se to onda, nažalost, stvarno i dogodilo :-D

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=04&dd=03&nav_category=11&nav_id=1525428

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

baba ji

zwerko retard

"...The End. There's nothin' after Z. Used to be one more page in here though, before someone tore it out. Know what it said?
The last page was about the author. Didn't say much. But the imagination has a way of fillin' in the gaps."

4 hours ago, Debeli said:

"Očekuje se da uvek zračim i usrećujem ljude. To je pritisak".

"Razmišljala sam da li da nastavim sa ovim poslom zbog osude. Govorili su mi 'ne valjaš', 'loša si'...", kaže Dunja Jovanić.

buhu buhu mnogo joj je teško :))

31 minutes ago, Ребел said:

BEZGRADE, SYRBIA

Ок.

Ma covece slika je samo da doprinese nadrealnosti ovog idiota sto gladuje...

• Vića -1 3

sisaj ga morončino

• Dule 1

"...The End. There's nothin' after Z. Used to be one more page in here though, before someone tore it out. Know what it said?
The last page was about the author. Didn't say much. But the imagination has a way of fillin' in the gaps."

1 hour ago, Lucky said:

am sori, voc dis?

lulz, ovo mi je kao ono kad klinca u osnovnoj svi podjebavaju za nesto, pa on pocne da se pretvara da mu se to svidja, kako bi im ne bi bilo vise zanimljivo

22 minutes ago, mladenq said:

lulz, ovo mi je kao ono kad klinca u osnovnoj svi podjebavaju za nesto, pa on pocne da se pretvara da mu se to svidja, kako bi im ne bi bilo vise zanimljivo

brate, ja bih voleo da je to tako, meni više deluje kao ovo:

30 minutes ago, sttevann said:

Pising end šiting in d ajz of d pipl.

u fazonu - može nam se, sad nam niko ne može ništa pa ćemo da se sprdamo sa ovim na maks i prebacimo na humor, vidite koliko ste jadni vi drugi.

18 hours ago, Lucky said:

brate, ja bih voleo da je to tako, meni više deluje kao ovo:

u fazonu - može nam se, sad nam niko ne može ništa pa ćemo da se sprdamo sa ovim na maks i prebacimo na humor, vidite koliko ste jadni vi drugi.

To nije novo ni u politici, imaš kao primer SAD - demokrate i republikanci su jedni druge su nazivali magarcima i slonovima, i obe grupe su na kraju usvojile te simbole.

https://crystalbridges.org/blog/of-donkeys-and-elephants-the-art-of-us-political-symbol-making/

• Like 1