Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Otvorio Alek put https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2019&mm=08&dd=18&nav_id=1579371

i rekao

Quote

On je kazao da je Miloš Obrenović do Čačka išao 35 dana, a da će sada auto-putem da se dođe za 35 minuta.

 

 

a btw, nešto ne mogu da se setim da je Miloš Obrenović Miloš Veliki, sad baš guglao, nisam uspeo da nadjem, osim vesti za autoput.

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/19/2019 at 8:05 PM, Dule_smor said:

Lol 35 dana se mozda putovalo od BGa do Carigrada u srednjem veku...

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
 

Pa kad nisu imali pasata...jerli tako dr Duly...

  • Like +1 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Odustalo se od podzemne garaže u Kneza Miloša: Rekonstrukcija na proleće 2020.
Rekonstrukcija Ulice kneza Miloša neće početi ove jeseni.

Obnova gradske žile kucavice je pomerena za proleće 2020. godine sa drastičnom izmenom.

Ispod ulice Kneza Miloša neće biti podzemna garaža sa oko 420 mesta kako je to već isprojektovano i za to dobijena građevinska dozvola.

Kopanje garaže u dužini od gotovo kilometra izazvalo bi tektonske poremećaje u funkcionisanju saobraćaja u gradu, jer bi Kneza Miloša morala da se potpuno zatvori za automobile i vozila javnog prevoza na najmanje godinu i po dana.

tektonske poremećaje u funkcionisanju saobraćaja :)))

"Da bismo izbegli zatvaranje saobraćajnice na tako dugi period, odustali smo od podzemne garaže i umesto nje gradićemo javnu garažu u ulici na placu u vlasništvu grada. Tako ćemo rešiti problem sa parkiranjem u Kneza Miloša koja nije zonirana i gde vozila ni sada nisu propisano parkirana. Takvo saobraćajno rešenje biće jefitinije" kaže Marko Stojčić, gradski urbanista.

i što sam ja sad glasao za vesića da ne dobijem svoju podzemnu garažu?!! smisla nema!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lucky said:

Odustalo se od podzemne garaže u Kneza Miloša: Rekonstrukcija na proleće 2020.
Rekonstrukcija Ulice kneza Miloša neće početi ove jeseni.

Obnova gradske žile kucavice je pomerena za proleće 2020. godine sa drastičnom izmenom.

Ispod ulice Kneza Miloša neće biti podzemna garaža sa oko 420 mesta kako je to već isprojektovano i za to dobijena građevinska dozvola.

Kopanje garaže u dužini od gotovo kilometra izazvalo bi tektonske poremećaje u funkcionisanju saobraćaja u gradu, jer bi Kneza Miloša morala da se potpuno zatvori za automobile i vozila javnog prevoza na najmanje godinu i po dana.

tektonske poremećaje u funkcionisanju saobraćaja :)))

"Da bismo izbegli zatvaranje saobraćajnice na tako dugi period, odustali smo od podzemne garaže i umesto nje gradićemo javnu garažu u ulici na placu u vlasništvu grada. Tako ćemo rešiti problem sa parkiranjem u Kneza Miloša koja nije zonirana i gde vozila ni sada nisu propisano parkirana. Takvo saobraćajno rešenje biće jefitinije" kaže Marko Stojčić, gradski urbanista.

i što sam ja sad glasao za vesića da ne dobijem svoju podzemnu garažu?!! smisla nema!

Lol nub :tf:

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

On 9/18/2019 at 7:15 PM, Sting said:

Lol nub :tf:

privukao me gondolom!

a da ne bude samo vesić:

Грчка полиција ухапсила је десеторицу миграната из Сирије који су били прерушени у чланове украјинског одбојкашког тима.

Мигранти су ухапшени у недељу на атинском аеродрому пошто је полиција утврдила да су пасоши које су код себе имали пријављени као украдени или изгубљени.

Pet za trud :)

migranti.jpg

najjači su ovi što poziraju sa loptama :))

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

TLDR - Bernardo Silva se našalio na Tviteru sa Bendžaminom Mendijem, dobrim prijateljem i saigračem iz prethodnih klubova, kako ga ovaj podseća na tamnoputog lika iz nekog crtaća/reklame, na šta je tamnoputi saigrač odgvorio smajlijima. Silvi preti suspenzija oko 6 mečeva, pisao pisma izvinjenja itd.

https://www.theguardian.com/football/2019/oct/02/bernardo-silva-charged-fa-benjamin-mendy-tweet-ban-manchester-city

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

On 10/2/2019 at 3:02 PM, millanče said:

TLDR - Bernardo Silva se našalio na Tviteru sa Bendžaminom Mendijem, dobrim prijateljem i saigračem iz prethodnih klubova, kako ga ovaj podseća na tamnoputog lika iz nekog crtaća/reklame, na šta je tamnoputi saigrač odgvorio smajlijima. Silvi preti suspenzija oko 6 mečeva, pisao pisma izvinjenja itd.

https://www.theguardian.com/football/2019/oct/02/bernardo-silva-charged-fa-benjamin-mendy-tweet-ban-manchester-city

sve je to otišlo dovraga, ali moram priznati da me za onog premijera kanade dosta oradostilo jer je sav bio progresivan a ovamo aladin!

Link to comment
Share on other sites

Manje - više je dokazana korelacija tipa da što je neko veći online zagovornik tih proglresivnih ideja - brani 3rd wave feminizam, PC kulturu i slično, te žučno napada desnije orijentisane, ili prosto samo anti-PC / anti-SJW likove, to je taj, u stvari, gori i prikrivenije eksterman ženomrzac / homofob / rasista / whatever. 

Mada mi nije toliko strašna i rasistička stvar, šta maskirao se u Aladina, stavio crnu šminku, bio mlad i glup jbg? Pokušavam da shvatim strahotnost tog čina, ili ne znam sve detalje oko te priče o Trudou?

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je tu problem što je Trudo sam po sebi sve to što si naveo - politički korektan, vole ga svi SJW i ostala ekipa a onda ispalo da se maskirao u crnca, te figurativno pljunuo u lice onima koji su ga najviše podržavali. Da je to radio neki Tramp niko ne bi pravio pitanje. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 10/4/2019 at 3:54 PM, millanče said:

Manje - više je dokazana korelacija tipa da što je neko veći online zagovornik tih proglresivnih ideja - brani 3rd wave feminizam, PC kulturu i slično, te žučno napada desnije orijentisane, ili prosto samo anti-PC / anti-SJW likove, to je taj, u stvari, gori i prikrivenije eksterman ženomrzac / homofob / rasista / whatever. 

Mada mi nije toliko strašna i rasistička stvar, šta maskirao se u Aladina, stavio crnu šminku, bio mlad i glup jbg? Pokušavam da shvatim strahotnost tog čina, ili ne znam sve detalje oko te priče o Trudou?

pa ono, jedan od najvećih zagovornika toga se maskira u "crnju" - doduše ceo koncept da je to uvredljivo je sulud ali ono.

a ovo je novi nivo :)))

Screen Shot 2019-10-06 at 14.39.17.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Боље је што је ишао на јебени блиски исток да покупи неки новац за "помоћ пријатељу".

 

Како сам систематски отеран у СНС, вол. 666

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

On 10/4/2019 at 4:29 PM, Zwerko said:

Mislim da je tu problem što je Trudo sam po sebi sve to što si naveo - politički korektan, vole ga svi SJW i ostala ekipa a onda ispalo da se maskirao u crnca, te figurativno pljunuo u lice onima koji su ga najviše podržavali. Da je to radio neki Tramp niko ne bi pravio pitanje. 

Trudo pobedio na izborima. SJW ekipa vole da im pišaš u usta, zato i jesu to što jesu. još ako bi im se i israo u usta, proglasili bi te za boga.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Iako su Beogradske elektrane, na čijem čelu se Basta nalazi, sinoć izdale saopštenje u kom je navedeno da grejanja u glavnom gradu neće biti zbog viših spoljašnjih temperatura, jutros je situacija drugačija.

Naime, kako je Basta rekao u uključenju u Jutarnji program TV Prve, njega je u pet sati jutros probudio zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić, koji ga je pozvao na hitan sastanak u šest sati i četrdeset minuta.

"Promenilo se što sam jutros u pet sati imao poziv. U pet sati me probudio zamenik Vesić, gde mi je naložio da dođem hitno na sastanak i doneta je odluka da se pokrene grejanje i da budu stanovi topli", rekao je Basta i naglasio da neće biti prekidanja grejanja osim u slučaju da temperature budu preko 18-19 stepeni.

 

baš u 6 i 40! :))) vesić heroj! nije mogao telefonom morali su sastanak da održe!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...