Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

Videli što je lik navodno otvorio ona vrata za evakuaciju u avionu pre neki dan u Koreji? Pred sletanja.

Pa je rešenje https://edition.cnn.com/travel/article/south-korea-asiana-emergency-exit-seats-sales-stop-intl-hnk/index.html

Quote

Asiana Airlines will no longer sell tickets for certain emergency exit seats of its Airbus A321-200 aircraft, the airline said Sunday, following a recent incident in which a man allegedly opened a jetliner door during a flight.

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

„Dve divlje svinje upale u lokal u Beton hali. Uspešno i brzo uspavane i evakuisane“, navedeno je uz video koji je objavljen na stranici Serbia Live – Beograd.


 

 

18 hours ago, manson said:

Videli što je lik navodno otvorio ona vrata za evakuaciju u avionu pre neki dan u Koreji? Pred sletanja.

 

Video sam ovo a video sam i klip, ali mi i dalje nije jasno kako je to uradio - mislio sam da ta vrata ne mogu da se otvore dok se ne stvore izvesni uslovi upravo da neko ne bi otvorio vrata kad god hoće tokom leta - dal' je to visina leta, dal' neki automatski sistem koji nešto detektuje, dal pilot mora nešto da klikne. Ovako svaki ludak može da otvori i čudi me da već nije.

Ovaj je bio pred sletanje, možda je to taj "trigger" ako je ispod neke visine onda mogu da se otvore vrata - pri čemu ni to nije toliko lako baš uraditi odmah, čudi me da neko nije probao da ga spreči.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam tačno iznad koje visine je manje više nemoguće otvoriti vrata. Ovde se avion već spustio prilično nisko, trebalo je da sleti pa nije bilo neke razlike u pritiscima unutra i spolja pa je zato i uspeo da otvori vrata.
A za zaustavljanje verovatno se brzo dogodilo, ljudi bili u čudu, neki uplašeni, neki da slikaju :) a većina je bila u fazonu neko drugi će :)

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, manson said:

Ne znam tačno iznad koje visine je manje više nemoguće otvoriti vrata. Ovde se avion već spustio prilično nisko, trebalo je da sleti pa nije bilo neke razlike u pritiscima unutra i spolja pa je zato i uspeo da otvori vrata.
A za zaustavljanje verovatno se brzo dogodilo, ljudi bili u čudu, neki uplašeni, neki da slikaju 🙂 a većina je bila u fazonu neko drugi će 🙂

to sa pritiscima je jasno, ali sam mislio uvek da postoji i neki dodatni nivo obezbeđenja tih vrata.

doduše sad kad razmislim, onaj snimak koji sam video deluje kao da su ona "veća" vrata koja se koriste i za standardni izlaz/ulaz ljudi a ne ona što se "odlome" za slučaj opasnosti, moguće da ona funkcionišu drugačije.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Vučić je rekao da rijalitija na TV Pink za tri dana više neće biti.

„Zamolio sam Mitrovića da ukine rijaliti i za tri dana ga više neće biti“, kazao je on i dodao:

„Ja stvarno ne znam da li će biti drugih rijalitija, to mora REM da reguliše“.

 

 

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Dule_smor said:

Za dva, najvise tri dana...pa dokle vise, ukidaju ga peti put i najavljuju, kao da nije moglo odmah da se to uradi.

ma brate sve dogovor naravno. Žeks iskukao da ovaj sačeka praktično do kraja Zadruge koja se i inače uvek završava negde u junu kad krene letnja sezona, preko leta nemaš ništa, ali kao eto skratiće je nedelju dana otpr u odnosu na redovni kraj i to je to. ovi što su u zadruzi ionako nesretni ni ne znaju koliko će da budu tu kad im stalno skraćuju i produžavaju tako da je njima sve jedno.

sponzori i ako su platili tih nedelju dana duže dobiće reklame u AmiG ili kod Jovane Jeremić i to je to.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dule_smor said:

Da se smuci coveku sve.

evo ako hoćeš još malo! inače, moram priznati da ja do pre recimo 3-4 meseca dok fizički nisam video ovu zgradu nisam ni znao da se gradi 😞 toliko o informacijama. a onda sam pomislio pa dobro, možda je neki muzej, opservatorija nemam pojma, kad ono - Željkov skromni dom!

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/3/2023 at 9:13 PM, Lucky said:

evo ako hoćeš još malo! inače, moram priznati da ja do pre recimo 3-4 meseca dok fizički nisam video ovu zgradu nisam ni znao da se gradi 😞 toliko o informacijama. a onda sam pomislio pa dobro, možda je neki muzej, opservatorija nemam pojma, kad ono - Željkov skromni dom!

 

 

Skadar na Bojani 🙂

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva genijalna izjava 🙂

Quote

Производња је у мају у "Колубари" била на ниском нивоу, тако да се угаљ увози како би термоелектране радиле неометано, рекла је за РТС министарка енергетике Дубравка Ђедовић. Истиче да свако такво издвајање значи мање средстава за вртиће и школе, тако да је циљ да се пословање стабилизује, а производња угља повећа

 

Link to comment
Share on other sites

hahaha, doduše snimak još nisam video negde, ima ga sto posto 🙂

 

Quote

 

Naime, riječ je o dva videosnimka čiji sadržaj je eksplicitan. Na jednom od njih su asistent Univerziteta u Banjoj Luci NJ. J. dok je u intimnim odnosima sa studenticom S. M., a u čemu ih je uhvatila njegova supruga, dok se na drugom snimku vidi napad supruge na asistenta.

Ona je snimak napravila u njegovom kabinetu iznenadivši ih svojom posjetom te je to zatim poslala na adrese brojnih redakcija. Na kraju je sve završilo na društvenim mrežama.

 

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Evo ti ovaj bitan snimak, a onaj drugi je nešto žena ga vija oko kola da ga bije a on beži, snimano s terase, ništa zanimljivo 🙂 

Edit: Snimak je malo NSFW pošto je studentkinja u negližeu pa stavih u spojler 🙂 

 

  • Haha (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

pa ovaj dule, kakav kurir zadruga - studentkinja i profesor/asistent, uleće žena i snima ih, pa to je kao vic!

2 hours ago, Zwerko said:

Evo ti ovaj bitan snimak, a onaj drugi je nešto žena ga vija oko kola da ga bije a on beži, snimano s terase, ništa zanimljivo 🙂 

 

šteta 🙂 to je isto mogao biti dobar beni hil momenat 🙂

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Lucky said:

pa ovaj dule, kakav kurir zadruga - studentkinja i profesor/asistent, uleće žena i snima ih, pa to je kao vic!

šteta 🙂 to je isto mogao biti dobar beni hil momenat 🙂

 Ne znam zaista, meni vise lici na neki bolesni rijaliti...al ok ako je vama smesno

  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...