Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

4 hours ago, Dule_smor said:

Ali ne vredi, ovde rl prednjaci u odnosu na satiru, nemaju vise sta da stave u epizode SPa da bi bilo dovoljno satiricno kad ih je vec rl pretekao.

Onda treba kao black mirror da naprave pauzu i objave da je nova sezona SP zapravo IRL 🙂

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Шта тачно значи већином у овом контексту, јбт?

ОК је све. Само је једна бомба у школи или неко силује тастатуру да му је реченица дужа?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, overkind said:

Шта тачно значи већином у овом контексту, јбт?

znaci da novinarstvo u Srbiji nikada nije ni postojalo jer su svi daktilografi. Cekam da vidim sta ce direktor skole u koju moj sin ide da kaze za po podnevnu smenu. Ako MUP pregleda skolu do 14h onda ce ici verovatno, javili roditelji na viber grupi odeljenja. Izgleda da su dojave na teritoriji celog grada.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Meni jutros isto javili za decu (jedno pre, drugo posle podne). Malo pre učitelj javio da ne dolaze ni ovi popodne, jer se još ne zna, a glupo je da jave u "minut do 12" da ipak treba.

Ovo nam je što smo dali samo 7 poena Ukrajini.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

OPREMA ZA OVAKAV UDAR VREDI VIŠE OD 100.000 EVRA I ODMAH SE UNIŠTAVA: Ministar Vulin otkrio detalje oko današnjih dojava o bombama

"Specijalni rat"; Beograd u kolapsu? Evo odakle su upućene lažne dojave o bombama širom prestonice

Quote

Proton mejl je švajcarski onlajn servis, preko koga je do sada stigla većina pretećih poruka o bombama. Ima više od 50 miliona korisnika, čije poruke su zaštićene jakom enkripcijom, pa je teško otkriti aj-pi adresu pošiljaoca. Moguće je da, preko VPN mreže, poruka bude poslata iz jedne države, a da se preusmerava preko desetina aJ-pi adresa u drugim država, kako bi se sakrio trag o poreklu.

Još ja mislio da su maskirali da dolazi sa nekog krštenog mail servera pa su se ovi zato uplašili... Elem, sve to u zemlji gde pristup internetu, tj karticu za mobilni, možeš kupiti bez ličnog dokumenta a telefon kome se teško može ući u trag realno možeš gde god na buvljaku/kupujemprodajem. Bukvalno može da se izvede ovo sa 100 evra i da se uništi oprema 🙂 ako je neko dokon i zlonameran... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zwerko said:

OPREMA ZA OVAKAV UDAR VREDI VIŠE OD 100.000 EVRA I ODMAH SE UNIŠTAVA: Ministar Vulin otkrio detalje oko današnjih dojava o bombama

"Specijalni rat"; Beograd u kolapsu? Evo odakle su upućene lažne dojave o bombama širom prestonice

Još ja mislio da su maskirali da dolazi sa nekog krštenog mail servera pa su se ovi zato uplašili... Elem, sve to u zemlji gde pristup internetu, tj karticu za mobilni, možeš kupiti bez ličnog dokumenta a telefon kome se teško može ući u trag realno možeš gde god na buvljaku/kupujemprodajem. Bukvalno može da se izvede ovo sa 100 evra i da se uništi oprema 🙂 ako je neko dokon i zlonameran... 

dokon zlonameran ali i spreman da rizikuje visegodisnju robiju... pa nek i mala sansa....Ne dobijes nista a rizikujes potencijalno dugu robiju.... Ono kad covek ukrade 5 miliona evra i sakrije pa ode na robiju sa ciljem da posle nekako trosi ove pare.- pa i imas neku logiku...za one ne bas.

 

Ovo su Poljaci Ukrajinci,verovatno uz pomoc nekog naseg ili iz hrvatske.. da bude lakse zbog jezika..treba naci mailove skola i sve...

15 hours ago, Dule_smor said:

Prvo avioni i trzni centri pa ovo. Jebu nas hakeri jer nismo uveli sankcije Rusima!

zbog ovih stvari pocinje da mi manje bude zao ukrajinica generalno.. zbog ovoga i zbog idiota koji su im na vlasti tamo

i moja cerka nije isla u skolu danas. 

  • Downvote (-1) 1

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je spin vlasti gde su dojave o bombama u vezi sa pritiskom celog Zapada da mi uvedemo sankcije Rusiji poprilično besmislen, mislim zašto se onda to pre mesec dana dešavalo u Crnoj Gori onda? Zato što su uveli sankcije? 🙂

Ja bih pre rekao da je u pitanju opšta nesposobnost naše i okolnih država, pogotovu u sprečavanju IT kriminala, pa onda neko uzme da se zajebava jer zna da mu ne mogu ništa a svakako je malo poremećen. 

  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 5/16/2022 at 9:35 AM, overkind said:

Шта тачно значи већином у овом контексту, јбт?

ОК је све. Само је једна бомба у школи или неко силује тастатуру да му је реченица дужа?

 

On 5/16/2022 at 9:09 AM, Jose Jimenez said:

Saopštenje MUP: Dojave o bombama u velikom broju škola u Beogradu, većinom lažne

mnogo glup naslov, i ja sam se zainteresovao, zapravo je fora što u trenutku pisanja vesti nisu bili završeni pregledi svih škola pa je zato bilo "većinom" 🙂

ali da se neko super sprda, to je velika istina, kad mu niko ne može ništa.

kad ti prođu priče sa dojavom bombe u avionu što bi trebalo da bude kao najveći stupanj opasnosti, ovo posle je smešno.

kao i izjava mupa da su detektovali da je neko slao poruke iz GAMBIJE :))) mene bi bio blam da to izgovorim a da ne budem ozbiljan u tom trenutku dok to pričam.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zwerko said:

U ponedeljak, 23. maja, biće održan šestomesečni pomen pokojnom političaru Milutinu Mrkonjiću, a tada će na njegovu nadgrobnu ploču biti postavljen - QR kod.

Link ko hoće više informacija [roflmao]

 

e pa da i on čovek u nečemu bude prvi!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...