Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

17 hours ago, FATA said:

Hhaha koji si ti car! Jel ces sa caletom i 4 srafcigera da mi se pojavis na gajbi? 😄

Ako ces da prozivas na internetima i posle da places Lakijima pa to je nepravda onda bolje nemoj ni da ulazis u bilo kakvu komunikaciju... Inace ako si zaboravio sam si pominjao caleta u nekom od ranijih postova

Ти и ја можемо да се прозивамо докле хоћеш, али спомињање породице је... Па на нивоу антиваксера.

А шта ћу ја да радим и кад.. Нећу ни коментарисати. Али да, остао си на нивоу гејмера из деуса пре 20 година. 

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

On 7/17/2021 at 4:16 PM, Lucky said:

i ja isto - hoću da kažem, ako gledaš da ne koristiš nešto (ne ideš negde, ne radiš nešto) jer rade osobe koje definišu između ostalog šta je neuroqueer, onda ćeš prosto u jednom trenutku doći do toga da sediš samo kod kuće i gledaš u zid 🙂

Разумем интенцију, донекле се и слажем, но конкретно сам циљао на фејсбук и инстаграм. Заиста не видим сврху да будем изложен гомили глупости (равна земља итд.). Кад се ситуација мало поправи (појави нова мрежа за коју сматрам да има смисла да), али овако... Тешко. 🙂 

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Хрватска, 18 килограма кокаина “залутало“ у радњу у кутијама с бананама
У једном трговачком центру у Плочама међу бананама пронађено је 18 килограма кокаина, преноси портал Индекс.

Кокаин који је био сакривен међу кутијама банана пронашла је радница продавнице и одмах позвала полицију, преноси Индекс.

"Јутрос око 7 сати Полицијска управа дубровачко-неретванска запримила је дојаву једног трговачког ланца у Плочама о проналаску сумњиве материје међу пакетима у којима су се налазиле банане", наводи полиција.

Како се наводи, полицајци су изашли на лице места и прелиминарним вештачењем утврдили да се ради о кокаину.

Пронађено је 16 пакета у којима је измерено 18.2 килограма кокаина.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, manson said:

Karteli krenuli da koriste Fedex ili DHL kada toliko pogrešnih dostava ima? 🙂

post express ili običnu poštu 🙂

šaljem jedan ugovor već četvrti put firmi koji iako ima dostavnicu ne stiže do njih a ni nama se ne vraća :))

Link to comment
Share on other sites

99649200760fa7b714ef93123000147_v4_big.jpg

"Čekajući Anu! Radni sastanak sa Suzanom, Markom i Sinišom, a čekamo Anu kako bismo dogovorili sledeće spoljnopolitičke poteze, analizirali ekonomske rezultate i doneli nove mere, za koje verujem da će obradovati građane", objavljeno je na Instagram profilu "buducnostsrbijeav".

"Sve to na jednoj od najlepših terasa u Beogradu, u Predsedništvu Srbije, uz slatko koje smo dobili u Gruži i Paraćinu. Hvala mojim domaćinima na divnim poklonima, a uz ovo slatko donosimo odluke koje ćemo sutra saopštiti".

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Ловци одстрелили срндаћа који је нападао људе у околини Крушевца, међу повређенима и две девојчицe
По налогу ветеринарског инспектора, ловци су вечерас одстрелили срндаћа због ког су мештани Пепељевца, села надомак Крушевца, десетак дана живели су страху. Животиња је улазила у дворишта, баште, насртала на људе и повредила неколико особа.

Прва у Пепељевцу сусрет са срндаћем пре десет дана имала је 65-годишња Зорица Живадиновић. Напао ју је у башти где је са супругом брала лук.

"Како сам ја устала, савила и подигла се, он је кренуо на мене, избо ме. Има три, четири овде убода, сечено као ножем. Држала сам га, акала сам се са њим за рогови. Муж ми исто има модрице на руку и на ногу како га држао, пустио га и он је отишо", прича Зорица.

У двориште породице Велинов срндаћ је ушао прексиноћ. Истрчао је из кукуруза, прескочио базен крај кога се играло четворо деце, оборивши и повредивши најпре шестогодишњу Сару.

"Ја сам мислила да се онесвестила, ја сам пришла и она је устала и побегла, а он је почео мене да јури", прича десетогодишња Вишња Велинов.

Отац нападнутих девојчица Игор Велинов каже да је Сара имала ударац у главу и расекао ју је роговима, док је Вишњу посекао по стомаку.

"Деца су почела да вриште, ја сам излетео напоље, ухватио сам га за рогове и кад су деца била на безбедном, ја сам га пустио", додаје Игор.

Видео-снимак који кружи интернетом, направљен у суседном Лукавцу, буди је сумњу да срндаћ из Пепељевца обилазио и околна села. По начину на који је напада и без страха прилази људима, ловци су проценили да је реч о грлу које је чувано.

 

 

Link to comment
Share on other sites

od čega prave vest :))

Quote

Vučić: "Sutra ćete saznati pravo ime" VIDEO
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će sutra biti obelodanjeno novo ime regionalne inicijative koja je do sada bila poznata kao "Mini-Šengen".

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Niko nije znao da je ministar: Momirović ležao u sobi sa pacijentima na čaju i popari
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Tomislav Momirović narednih dana će napustiti Užičku bolnicu.

"Ministar je delio sobu sa ostalim pacijentima. Juče je ceo dan proveo na čaju a danas je tek počeo da jede. Nijednog trenutka se nije bunio, niti je šta zahtevao. Zatečena sam koliko je ovaj čovek pozitivan i moram da naglasim da su mnogo zahtevniji bili drugi pacijenti koji nam dolaze iz regiona koji pokrivamo", kazala je za agenciju RINA Danijela Vasiljević, zadužena za odnose s javnošću Zdravstvenog centra Užice.

Momiroviću je pozlilo nakon obilaska trase budućeg auto-puta Preljina–Požega, zbog čega je prebačen u Užičku bolnicu, gde mu je izvršen hirurški zahvat.

Inače, Užička bolnica spada u veoma dobro opremljenu zdravstvenu ustanovu sve zahvaljujući velikoj donaciji države, istakao je direktor dr Miloš Božović.

 

 

3 hours ago, mikser said:

Neka se zove "Mini Scheveningen", ehehehe, sve ih treba poslati u neku postkolonijalnu centralnoafricku cjorku

Nisi pogodio!

Novo ime - "Open Balkan"

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

Inače, Užička bolnica spada u veoma dobro opremljenu zdravstvenu ustanovu sve zahvaljujući velikoj donaciji države, istakao je direktor dr Miloš Božović.

Pošto je bolnica inače u vlasništvu moje babe a ne države pa eto kakve veze treba da ima država sa opremanjem 😄

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, voodoo_ said:

Pošto je bolnica inače u vlasništvu moje babe a ne države pa eto kakve veze treba da ima država sa opremanjem 😄

 

meni je to iskreno najmanji problem ove vesti 🙂 nekako sam navikao na "hvala našoj državi" tip izjava za bilo koju državnu ustanovu 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako je sad, ali pre 3 godine kad se keva operisala, morala je da ponese svoju posteljinu, jastuk, cebad i najlon pride da sve to moze da slozi kako treba. To joj je receno da ponese par dana pred operaciju. A soba gde je keva lezala je bila bas prljava. Kasete pune prasine, sims na prozoru je imao solidaan sloj pticijeg izmeta. Ako nista mogli su makar sobe  da ciste kako treba, ipak je to hirurgija. Nije ni cudo sto svako malo neko je fasovao klostridiju.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, daniiL said:

Ne znam kako je sad, ali pre 3 godine kad se keva operisala, morala je da ponese svoju posteljinu, jastuk, cebad i najlon pride da sve to moze da slozi kako treba. To joj je receno da ponese par dana pred operaciju. A soba gde je keva lezala je bila bas prljava. Kasete pune prasine, sims na prozoru je imao solidaan sloj pticijeg izmeta. Ako nista mogli su makar sobe  da ciste kako treba, ipak je to hirurgija. Nije ni cudo sto svako malo neko je fasovao klostridiju.

ne znam jel to u toj užičkoj ali baba kad je bila gore na bežaniji slično je bilo, tj. morali smo da donosimo mi posteljinu. sad ovako, što se čistoće tiče ajde ne mogu da kažem nije bilo grdno toliko, ali ono sve matoro i raspalo naravno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...