Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

Експеримент ће подразумевати организацију концерта, а они ће одредити ко долази на тај догађај, да ли само вакцинисани или ће бити потребани антигенски тестови, негативни пи-си-ар тестови и слично. Пратиће се сви ти људи након тога и можете да будете сигурни да ће се српска наука показати као успешна и да ће сви преносити резултате студије. Драго ми је што су пристали на мој предлог", рекао је Весић у Београдској хроници.  
 

 

https://www.rts.rs/page/stories/ci/Коронавирус/story/3131/koronavirus-u-srbiji/4368467/koronavirus-podaci-zarazeni-srbija#shortStory-143598

Link to comment
Share on other sites

https://rs.sputniknews.com/politika/202105141125353471-odgovor-ruskog-ambasadora-na-izmisljotine-cedomira-jovanovica/

Како каже, у лето те године у тржном центру „Ушће“ непознати људи сипали су јој неки прах у сок и терали је да га попије а кад је дошла полиција тројица мушкараца извадила су руске дипломатске пасоше. Према тврдњи Јовановића, затим је по њих дошао неко из руске амбасаде и извео их, а касније је утврђено да је у праху била дрога МДМА.

 

😂😂😂 лолололололооло

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, togFU said:

ukloni crno lice da pokažeš da si tolerantan prema crnim licima - SO TOLERANT!!

YIEqvx4.png

BILO!

17xp-landolake-image3-videoSixteenByNineJumbo1600.jpg

Land O’Lakes Removes Native American Woman From Its Products
The company, a farmer-owned cooperative formed in 1921, said it would replace the decades-old illustration with photos of its members on some products.

Link to comment
Share on other sites

Ali Aunt Jemima je jedno od najboljih imena ikada 🙂 I pazi sad ljudi menjaju ime svoje firme mislim, suludo ...

Na stranu naravno ovaj sirup za palačinke aka istopljeni šećer, nikad nisam kapirao šta je tu kod njih kao razčito svi imaju isti ukus :))

13 hours ago, togFU said:

Ma znam, al ovaj pirinac je dostupan i kod nas!

 

Znači, koliko dugo otkucavamo dok NEGRO bombone postanu samo ODŽAČAR ili tako nešto? :))

Link to comment
Share on other sites

On 5/18/2021 at 12:29 PM, millanče said:

Mala pobedica za danas. Mislim logčno je donekle kad se pročita, ali taj naslov 🙂 Da li čitam Njuz, ili Alana Forda ili prave vesti 😄

Milioneri protestuju ispred domova milijardera

https://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2021&mm=05&dd=18&nav_id=1859731

ništa me više ne iznenađuje 🙂

Link to comment
Share on other sites

Minhen -- Radnici kompanije za isporuku voća iz nemačkog grada Erdinga bacili u kontejner za biološki otpad karton banana iz Ekvadora jer u njemu nije bilo dovoljno voća.

Međutim, ni slutili nisu da su bacili i sedam paketa s kokainom vrednim oko milion evra, prenosi Jutarnji list.

Naime, manjak banana u kutiji nastao je upravo zbog toga što su se u donjem delu kartonske kutije nalazili paketi s kokainom.

:)))))

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/26/2021 at 2:48 PM, manson said:

pa ovo je valjda ono da niko ne sme da bude diskriminisan ako želi da se izjasni, tj identifikuje kao anoreksičan. 😄

  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Vozači oduševljeni novim objektom na auto-putu Miloš Veliki FOTO
Gornji Milanovac -- Prva benzinska stanica na autoputu "Miloš Veliki" u selu Sokolići, u blizini naplatne rampe u Preljini otvorena je krajem maja.

Da je ova investicija bila pun pogodak pokazuje i veliki broj građana koji su upravo na ovoj lokaciji odlučili da odmore dok putuju ka Zapadnoj Srbiji.

"Ovo je fenomenalno. Neretko se dešavalo da sa strahom idem autoputem jer nisam bio siguran da imam dovoljno goriva do Ljiga ili do Preljine. Sada je putovanje relaksiranije. Supruga i ja jedva smo pronašli mesto za sedenje, sve je bilo puno. Moram reći da je i hrana odlična, a osoblje ljubazno. Sve u svemu prijatna vest", rekao je za RINU Ivan Popović iz Beograda.

 

ahahaha 🙂 ovo kao oni što otvaraju onu "pečurka" stanicu za autobus :)) mislim, vest da je otvorena pumpa 🙂 jeste jedina, što je isto vest samo po sebi 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...