Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

1 hour ago, Jose Jimenez said:

Obrisala ga je čim je postala viralna, i dalje je indeksovana u pretraživačima:

screenshot-www.google.com-2021_03.19-14_31_15.thumb.png.f713433617d2348d4ba126745338caa8.png

ma da, videh posle ... genijalno je to kad daš matorim ljudima tehnologiju pa on misle ko zna, tipa okači nešto na tviter ono nestane kao dnevne novine što se dezintegrišu na kiši 🙂

Link to comment
Share on other sites

Quote

Policija je sinoć u Čačku pretresom stana koji koristi osumnjičena pronašla 53 paketića sa oko 47 grama biljne materije za koju se sumnja da je opojna droga marihuana

ako su je uhapsili...

  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

и ти да се извиниш Србима афричког порекла због застарелог ПИСИ приручника.

а тек где су суграђанке...

 и све које су ни ту ни тамо...

tread carefully

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

То се лако реши. Не читаш шта пишу црнци. Осим Дима, наравно 🙂

  • Like +1 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, overkind said:

То се лако реши. Не читаш шта пишу црнци. Осим Дима, наравно 🙂

juče sam komentarisao u društvu, možda je to do mene, ne znam, ali ja bukvalno 80% knjiga koje sam pročitao ne znam kako izgledaju pisci. Naravno mislim pre svega na ovu noviju literaturu, što stručnu što zabavnu ... prosto ne padne mi napamet da pogledam tako nešto. Pogledam šta je knjiga, ako ima preporuka, čija, o čemu se radi bla truć i rokaj. Nekad mi se desi da godinama posle čitanja knjige vidim kako je zapravo pisac izgledao.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, overkind said:

То се лако реши. Не читаш шта пишу црнци. Осим Дима, наравно 🙂

Дима је био полуцрнац, ванбрачно дете из високог друштва. да је био Црнац, у то време, пре би га лав појео него што би научио да пише, а камоли да и напише неку књигу.

мени је ово са мањинама јасно шта се ради. диже се температура већини док не прекипи и не истребе све мањине, па да срећно живе у "1984." или сличној антиутопији.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

“Ja se izvinjavam, gospodine predsedniče, što jednom ministru izabranom od strane parlamenta toliko dajem za pravo da pred vama koji ste neposredno izabrani i koji ste vrhovni komandant naših oružanih snaga i koji ste našli svoje vreme da dođete, obićete ove radove, dodatno pritisnete i nas kao članove Vlade i naše izvođače, što za nas ume da bude, ne mogu da kažem neprijatno, ali je teško, nije to mali pritisak, to nam svima podiže tenziju. Mi zaista dajemo sve od sebe, svake nedelje imamo sastanke ovde da bismo ovu najtežu deonicu razvili, ali ono na čemu mi sada radimo i ovde, i u Vojvodini, i u Istočnoj Srbiji, to ova zemlja nije videla nikad u svojoj istoriji. I ja sam uveren da će svi to videti, a ono što zaista nama svima i pred nama i pred građanima podiže nivo obaveze, istorija će ovo zapamtiti i istorija neće moći da ćuti”

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...