Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

16 minutes ago, daniiL said:

Mi smo pravili bombe od ovih sa donje slike. Narokas kvasca i vode, izmuckas i ostavis da eksplodira.

a jao da, bilo je i to... mislim da smo mi stavljali sodu bikarbonu :))

12 minutes ago, millanče said:

Aha, znači postoji i ova klasična varijanta. Pazi, provereno znam da je bila neke kontroverza da se tražila zabrana ili da je u nekim zemljama i ful zabranjeno. 

 

da tebi nisu kupili onaj kinder joy krem u obliku jajeta ili možda neko fejk kinder jaje? 🙂

inače je i dalje full zabranjeno kinder jaje u USA, i to je predmet mimova.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Lucky said:

a jao da, bilo je i to... mislim da smo mi stavljali sodu bikarbonu :))

da tebi nisu kupili onaj kinder joy krem u obliku jajeta ili možda neko fejk kinder jaje? 🙂

inače je i dalje full zabranjeno kinder jaje u USA, i to je predmet mimova.

Jeste joy, ima neka dva okrugla čuda unutra, i potrljaš malo krema koliko bi se tica neka nasrala, i to nekim kartonom 😞 Dobro je da ima i klasik.
 

Progutaće kapsulu deca (nemoguće, prvelika), oštetiće zube (koji ispadaju svakako:) ? Debili 😄

 A kad decapreko tik tok izazova gutaju Tide kapsule za veš i gušu se kaišima za lajkove, to može 😄 

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, millanče said:

Jeste joy, ima neka dva okrugla čuda unutra, i potrljaš malo krema koliko bi se tica neka nasrala, i to nekim kartonom 😞 Dobro je da ima i klasik.
 

Progutaće kapsulu deca (nemoguće, prvelika), oštetiće zube (koji ispadaju svakako:) ? Debili 😄

 A kad decapreko tik tok izazova gutaju Tide kapsule za veš i gušu se kaišima za lajkove, to može 😄 

ah bre milanče pa gde ti živiš, postoji taj joy već x godina unazad to je samo alternativni proizvod pored standardnog kinder jajeta

ima i ovo:

moms-demand-action-for-gun-sense-in-america-kinder-egg.jpg

🙂

8 minutes ago, Zwerko said:

Dal je moguće da ste propustili najbitniju temu na forumu ikada?! Postoje letnji i zimski proizvodi očigledno, ko hoće da čita ima dosta o tome na toj temi 🙂 

haha, nismo propustili, mada je možda treba updateovati, evo sad imaš i Joy i obično Kinder jaje a zima je!

 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Lucky said:

ah bre milanče pa gde ti živiš, postoji taj joy već x godina unazad to je samo alternativni proizvod pored standardnog kinder jajeta

ima i ovo:

🙂

haha, nismo propustili, mada je možda treba updateovati, evo sad imaš i Joy i obično Kinder jaje a zima je!

 

Dobro je, ja zaključio da je ova glupost zamenila skroz i svuda pravo jaje, zbog "bezbednosti".

Topik sam pogledao "at a glance",  deluje mi da je neko u njemu zaslužio kurac, moram uveče detaljnije 😄

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Znam da su vakcine male pa prosto tako i izgleda ovo, ali je presmešno 🙂

Screenshot 2021-02-14 at 10.45.12.pngJ

Još ceo doček na granici za 4800 vakcina :))

 

Quote

 


На граничном прелазу Табановце, Зоран Заев је дочекао Александра Вучића који му је уручио 4.680 вакцина "Фајзер" неопходних за имунизацију грађана против коронавируса.

Вучић предао вакцине Заеву на граничном прелазу Табановце

"Донели смо 4.680 вакцина, то је у првој фази. Мислим да је то лепа вест за нашу браћу", рекао је Вучић. Заев је на то узвратио - хвала вам пуно.

Председник Србије поручио је, након предаје донације премијеру Северне Македоније Зорану Заеву првог контингента вакцина, да је срећан што та земља може да крене у имунизацију и што је Србија могла да помогне браћи и пријатељима

"Срећан сам што грађани Северне Македоније могу да крену у имунизације и пре неких других у региону у овом делу света и што смо могли да помогнемо браћи и пријатељима", нагласио је Вучић у обраћању на граничном прелазу Табановце.

Србија нема никаквих других интереса сем да показује приајатељство према свим грађанима Северне Македоније, нагласио је председник.

"Ништа осим да наше пријатељство напредује и да увећамо економску сарадњу и да можемо да живимо не само као најближи суседи већ и као најбољи приајтељи", поручио је Вучић.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

Mogao da zaokruzi na 5 soma, stipsa!

pa total je zaokružio na 8k!

11 minutes ago, Sting said:

Pishaj po sirotinji. Jednom da ima neko gori od nas 😄

reci koji bedak moraš da prihvatiš jer kao imaš 0, a daje ti neko neku bedu od 4k... 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, togFU said:

a ko su "ovi ljudi" ? koja je to televizija?

e ajd' sad i ti ... ok, ovu jutjuberku ni ja ne znam, ali baš teško da ne znaš srđana aka voditelja svih jutarnjih programa ikada preko rts, pinka, prve, b92, ko zna gde nije bio do sad opet nazad na pinku na nekom novom kablovskom milion i prvom kanalu željka mitrovića koji niko neće gledati a koji je otvoren samo kao protivteža n1, novoj, newsmaxu itd.

a srđan "interesantan" zbog toga što je sve te jutarnje vodio sa još kriminalnijom jovanom joksimović željka joksimovića ženom ali izgleda tu pukla tikva i saradnja posle 20 godina pa ona sama sad vodi jutarnji program na k1 televiziji, opet televiziji svog supruga koja je pandan n1 :))

tj. da se ispravim, nije baš pandan n1, ali tu i tamo.

Link to comment
Share on other sites

@Lucky moje pitanje se odnosilo na tvoje "šta rade ovi ljudi?" - koji ljudi (to rade)? - u smislu znam ko je čovek, ali mi nije bilo jasno u tom momentu o kakvom novom "projektu" se radi, šta je to "nova era informisanja", ko su ti LJUDI koji angažuju jutjuberku :))

 

Posle sam saznao iz drugog izvora da je to još jedan kanal by DJ ŽEX, lik je u suštini rename-ovao onaj PINK INFO u "VESTI" , sooo creative 😄

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, togFU said:

@Lucky moje pitanje se odnosilo na tvoje "šta rade ovi ljudi?" - koji ljudi (to rade)? - u smislu znam ko je čovek, ali mi nije bilo jasno u tom momentu o kakvom novom "projektu" se radi, šta je to "nova era informisanja", ko su ti LJUDI koji angažuju jutjuberku :))

 

Posle sam saznao iz drugog izvora da je to još jedan kanal by DJ ŽEX, lik je u suštini rename-ovao onaj PINK INFO u "VESTI" , sooo creative 😄

aha, ok, nisam to tako shvatio, delovalo je kao da nemaš pojma ko su 🙂

1 hour ago, beba isus said:

problem je sto ljudi nose odela i snima ih kamera u lepom studiju, lako moze da se covek i zezne i pomisli da nisu u pitanju totalni moroni, kao npr #malakojacinicuda

https://www.instagram.com/p/CKi9HpJBqua/

ahaha, jel ovo ona carica sa hepija? 🙂

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, manson said:

Neki feministički sajt, postavili ovaj tekst 🙂 posle se naravno vadili da je sve bilo šala 🙂

Who Forgot to Invite Chun-Li to the Mortal Kombat? (jezebel.com)

Chun Li je lik iz Street Fighter igre btw 🙂

 

Jbt, samo da kontriraju...

ovo je deo grupe sajtova sa kotaku/gizmodo itd, ne kažem da su ovi nešto bolji ali da im niko ne skrene pažnju jbg :))

plus šta će pored sonje chun li realno 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Quote

Test na drogu za vozače, odnosno, “Drag test 5.000” detektuje 7 najvažnijih grupa narkotika. Svi se otkrivaju analizom pljuvačke. Vozaču se uzme uzorak iz usne duplje, iz dela ispod desni, jer je tu najveća koncentracija pljuvačke. Proces traje deset minuta. Nakon toga se uzorak stavlja u kasetu, kaseta u analizator. Potom uređaj izbacuje rezultat.

hahah, drag test 5000, ovo kao neštoi iz simpsonovih ili telešopa :))

Link to comment
Share on other sites

Ova rubrika se opasno puni, pre par godina je bila "tu i tamo" :))

Quote

 

Mnogi proizvodi za negu kože i kose koriste fraze "za normalnu kožu" ili "za normalnu kosu", a Unilever kaže da njegovo svetsko istraživanje ukazuje da upotreba reči "normalno" kao opis "čini da se većina ljudi oseća isključeno".

Sani Džain koja vodi Unileverovu diviziju za lepotu i ličnu negu, rekla je da kompanija želi da se uhvati u koštac sa "štetnim normama i stereotipima" i da oblikuje "daleko inkluzivniju definiciju lepote".

"Znamo da uklanjanjem reči 'normalno' s naših proizvoda i ambalaže problem neće biti rešen sam od sebe, ali to je važan korak napred", rekla je ona.

Ta kompanija je prošle godine u Indiji naziv svoje marke za posvetljavanje kože koji je bio Fer end lavli (Fair and Lovely) promenila u Glou end lavli (Glow an Lovely), pošto je bilo ljutitih komentara da Unilever podržava negativne stereotipe o tamnoputim ljudima.

 

 

Link to comment
Share on other sites

надам се да ће временом одлучити да спале своје градове, униште мостове и пруге и побију једни друге без остатка.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

“Ja znam da ovaj siromašni narod veoma teško živi, ljudi generalno sastavljaju kraj s krajem, pa zato i nemaju neku preteranu emaptiju prema, na primer, pevačima, za koje misle da su “puni kao brod” i leže na lovi”. Nažalost, realnost je drugačija. Baviti se poslom pevača je izuzetno skupa rabota. Mnogi pozajmljuju da bi snimili pesmu, spot ili album, da bi latili autore… a zatim crnče po raznim rupama i šupama da bi zaradili da novac vrate. O zaradi da ne govorim. Svaki zarađeni dinar pevači ulažu ponovo u posao da bi se održali na površini. Već godinu dana, pevanje, nastupi, koncerti, ne postoje. Od toga nisu živeli samo pevači, nego i

Pop zvezda Jelena Karleuša, oglasila se na svom Instagram profilu povodom činjenice da njene kolege pevači i muzičari već godinu dana ne privređuju. U trenutku kada je u Srbiji najavljen protest muzičara i ugostitelja, Karleuša je na Instagramu pružila podršku pevačima koji ne rade, apelujući na državu da im pomogne.

“Imam potrebu da na ovaj način uputim reči, kakve takve, podrške svim pevačima i muzičarima. Već godinu dana, za razliku od svih drugih delatnosti, ljudi iz domaćeg šoubiznisa nemaju ni dinar prihoda. Nažalost, mnogi su u izuzetno teškoj finansijskoj situaciji, u kreditima, kamatama, neplaćenim računima…”, započela je Karleuša na Instagramu.

 

ja ne kapiram :)) pevaju za hiljadu evra noć po kafanama i misle tako će doveka onda udari covid god dana i oni svi propadnu i sad kao kuku lele :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...