Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

U saobraćajnoj nesreći u Beogradu, oko 22 časa, poginula je jedna osoba, koja je vozilom udarila u dva konja, prenose mediji.

Saobraćajna nesreća dogodila se na Novom Beogradu u Surčinskoj ulici, nešto posle 22 časa.

Kako nezvanično saznaju mediji, poginuo je muškarac star oko 50 godina, koji je autom udario u dva konja koja su se našla na putu.

Link to comment
Share on other sites

Vučić je naveo i da ima dokaze za svoje tvrdnje -sopstvene snimljene razgovore.

Prema rečima sagovornika Kurira, prisluškivanje predsednika jedne zemlje je teško krivično delo i predstavlja pokušaj rušenja ustavnog poretka. Kako kažu, to je državni udar, te je potrebna temeljna istraga i epilog čitave priče.

Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da službe rade na istrazi tog slučaja.

"Vučić to nije rekao zarad političkog marketinga, već zato što je to istina. Predsednik je rekao istinu a na nama je da tu istinu potvrdimo", rekao je Vulin za TV Prva i dodao da su nadležne službe o tome obavestile predsednika.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

The Terminal irl 🙂

Aditya Singh: Man found 'living in airport for three months' over Covid fears - BBC News

 

Quote

Cook County Judge Susana Ortiz expressed surprise at the circumstances of the case.

"So if I understand you correctly, you're telling me that an unauthorised, non-employee individual was allegedly living within a secure part of the O'Hare airport terminal from 19 October 2020 to 16 January 2021, and was not detected? I want to understand you correctly,"

 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, manson said:

I have questions! :))

MIslim, ovo što pita sudija je prvo pitanje - imaš milijardu kameri ne provališ istog lika tri meseca na aerodromu.

Drugo, šta je lik mislio da će biti razrešenje ovoga da živi na aerodromu do smrti? Ili prosto traži da ga puste. Sve pod idejom da nije neki terorista. I ovo
 

Quote

 

He managed to live on handouts from other passengers, she told the judge in the case.


 

Kako? Kao prosiš unutar aerodroma tri meseca? Plus niko ne kaže ovima "kao e imate prosjaka na aerodromu".

Link to comment
Share on other sites

SAD je propala država, od njih me ništa ne može iznenaditi. da kažu izbila kolera u Njujorku, manje bi me to iznenadilo nego da je izbila u Bangladešu. 

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Debeli said:

SAD je propala država, od njih me ništa ne može iznenaditi. da kažu izbila kolera u Njujorku, manje bi me to iznenadilo nego da je izbila u Bangladešu. 

haha ima tu neke istine, ali sve ovo deluje kao theonion a ne kao stvarna priča 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Америчка глумачка звезда Џенифер Анистон на „Инстаграму“ је скренула пажњу јавности на то колико је важно да жене буду у политици. Међу женама из јавног и политичког живота чије је фотографије глумица објавила је и премијерка Србије Ана Брнабић.

Ana Brnabic.jpg

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Sedamnaestogodišnja Tea preselila se iz Kruševca u jedno selo u Hrvatskoj pre tri godine, a tamošnja javnost bila je fascinirana njenim trudom u školi i posebno njenim znanjem hrvatskog jezika.

Tea toliko dobro zna hrvatski da već godinama učestvuje na takmičenjima iz tog jezika, a to je toliko oduševilo medije u Hrvatskoj da je dobila priliku da to pokaže i gledaocima javnog servisa.

"Tako je fascinantno kako je uspela da savlada hrvatski jezik, toliko dobro da se čak i takmiči", rekla je jedna sagovornica u prilogu koji se emitovao na TV HRT.

 

neko se drogira :))

https://www.facebook.com/230933073731137/videos/3915021215199883

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Njemačka, šta ti je država, zna se red 🙂

https://nos.nl/artikel/2366107-duitsland-maakt-bekend-welke-nederlanders-duitse-oorlogsuitkering-ontvangen.html

Quote

After years of insistence, Germany has released a list of the names of Dutch nationals receiving German war benefits. These are people who fought on the German side in the Second World War and were injured in the process, and their relatives

 

In 2019 there were 34 Dutch people who received 'Kriegsbeschädigtenrente'. These are mainly former SS'ers and their relatives. According to historians, there may also be war criminals among them. The amounts range from several hundred euros to 1300 euros per month.

 

Link to comment
Share on other sites

Njemačka, šta ti je država, zna se red
https://nos.nl/artikel/2366107-duitsland-maakt-bekend-welke-nederlanders-duitse-oorlogsuitkering-ontvangen.html
After years of insistence, Germany has released a list of the names of Dutch nationals receiving German war benefits. These are people who fought on the German side in the Second World War and were injured in the process, and their relatives
 
In 2019 there were 34 Dutch people who received 'Kriegsbeschädigtenrente'. These are mainly former SS'ers and their relatives. According to historians, there may also be war criminals among them. The amounts range from several hundred euros to 1300 euros per month.
 
Ahaha vrh :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Riba nije imala sprej za kosu pa je, šta bi drugo, korisla lepak, neki Gorilla Glue. Naravno da je pošlo naopako Woman Who Put Gorilla Glue in Hair Gets No Relief at ER, Might Sue (tmz.com) išla i u hitnu da skinu, nisu uspeli, I uglavnom, planira da tuži proizvodjača lepka pošto nigde eksplicitno ne piše da se ne stavlja na kosu, samo da ne na kožu, oči, da se ne jede i tako to 🙂 šta reći

 

  • Like +1 1
  • Thanks (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, manson said:

Riba nije imala sprej za kosu pa je, šta bi drugo, korisla lepak, neki Gorilla Glue. Naravno da je pošlo naopako Woman Who Put Gorilla Glue in Hair Gets No Relief at ER, Might Sue (tmz.com) išla i u hitnu da skinu, nisu uspeli, I uglavnom, planira da tuži proizvodjača lepka pošto nigde eksplicitno ne piše da se ne stavlja na kosu, samo da ne na kožu, oči, da se ne jede i tako to 🙂 šta reći

 

Piše i da je preko crowdfunding skupila 9000 dolara za lečenje. Koje lečenje? Pod žilet, bato.

Delom unrelated, a delom i ne toliko - sinoć mi ortaci za rođendan kupili Kinder jaje :D, kad ono prc, neka plastika okolo, nema one kapsule, i setim se te priće kako je zabranjeno to davno, jer bi deca valjda mogla prgutati i ugušiti se. 

Istovremeno, klinci se sve češće guše i umiru igrajući izazove na društvenim mrežam, najviše na TikToa - gušenje kaišem, gutanje tableta za veš mašinu, i slično.Mrzi me sad da linkujem vesti, iam ih gde hoćeš.

Onaj film Idocracy se sve više i više obistinjuje 😕

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, manson said:

Riba nije imala sprej za kosu pa je, šta bi drugo, korisla lepak, neki Gorilla Glue. Naravno da je pošlo naopako Woman Who Put Gorilla Glue in Hair Gets No Relief at ER, Might Sue (tmz.com) išla i u hitnu da skinu, nisu uspeli, I uglavnom, planira da tuži proizvodjača lepka pošto nigde eksplicitno ne piše da se ne stavlja na kosu, samo da ne na kožu, oči, da se ne jede i tako to 🙂 šta reći

 

neverovatni su stvarno ... ja sam mislio trol kad sam video po netu, međutim vidim da je izgleda sve tačno tako. ali ne verujem da može da dobije na sudu ovo čak i da se žali što ne piše da ne treba da se stavlja na kosu eksplicitno, mislim da postoji neka legislatura koja propisuje da se stvari koje evidentno ne služe nekoj svrsi ne moraju "pravdati" ... mada jasno, ameri su to 🙂

28 minutes ago, millanče said:

Delom unrelated, a delom i ne toliko - sinoć mi ortaci za rođendan kupili Kinder jaje :D, kad ono prc, neka plastika okolo, nema one kapsule, i setim se te priće kako je zabranjeno to davno, jer bi deca valjda mogla prgutati i ugušiti se. 

Istovremeno, klinci se sve češće guše i umiru igrajući izazove na društvenim mrežam, najviše na TikToa - gušenje kaišem, gutanje tableta za veš mašinu, i slično.Mrzi me sad da linkujem vesti, iam ih gde hoćeš.

kako misliš nema plastike, potpuno je ista kao kad smo bili klinci, samo što su povezana oba dela, oba "poklopca" kako god da ih zovemo pa ne možeš da ih "ispucaš" što je moglo davnih dana 🙂 Jedino ako to nije nešto baš baš novo, ali ja sam isto dobio kinder jaje sad za novu godinu i bila je unutra 🙂

nintchdbpict000304761022.jpg

ovaj fazon.

Iskopao sam i ovo sad tražeći, bile su u jednom trenutku "kapsule" sa tim delom na dnu i vrhu pa si mogao da napraviš i "čašicu" :))

Kinder_Surprise_Egg.jpg

kao ova na slici iznad, ali to je bio neki "limited edition" najčešće nije bilo toga 🙂

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Lucky said:

neverovatni su stvarno ... ja sam mislio trol kad sam video po netu, međutim vidim da je izgleda sve tačno tako. ali ne verujem da može da dobije na sudu ovo čak i da se žali što ne piše da ne treba da se stavlja na kosu eksplicitno, mislim da postoji neka legislatura koja propisuje da se stvari koje evidentno ne služe nekoj svrsi ne moraju "pravdati" ... mada jasno, ameri su to 🙂

kako misliš nema plastike, potpuno je ista kao kad smo bili klinci, samo što su povezana oba dela, oba "poklopca" kako god da ih zovemo pa ne možeš da ih "ispucaš" što je moglo davnih dana 🙂 Jedino ako to nije nešto baš baš novo, ali ja sam isto dobio kinder jaje sad za novu godinu i bila je unutra 🙂

 

ovaj fazon.

Iskopao sam i ovo sad tražeći, bile su u jednom trenutku "kapsule" sa tim delom na dnu i vrhu pa si mogao da napraviš i "čašicu" :))

 

kao ova na slici iznad, ali to je bio neki "limited edition" najčešće nije bilo toga 🙂

Aha, znači postoji i ova klasična varijanta. Pazi, provereno znam da je bila neke kontroverza da se tražila zabrana ili da je u nekim zemljama i ful zabranjeno. 

@daniiL Ja pravio zavesu čitavu, pravio kao neki splav za igračke 🙂 

Edit a slav sam pravio tako što sam ih povezivao iglom i koncem, jer sam bio baš mali i glup da bih skontao da će se kroz te rupe naupuniti vodom, ali opet ne previše mali da imam pristup igli i koncu. Ah, good times 😄

 

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...