Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

užas.

neka skine formacijski grb, neka išije svoj, pa sve okej. ne može da nosi formacijski grb na civilnoj odeći, to je protivzakonito.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mediji: Žena kolegama sipala otrov u kafu zbog ogovaranja
Beograd -- Radnica Poljoprivredno-savetodavne stručne službe u Kolarima S. N. (41) uhapšena je zbog sumnje da je kolegama sipala otrov u kafu, pišu beogradski mediji.

“Novosti” navode da uhapšena žena nije imala konkretnu metu, već sve kolege, a da je motiv bila osveta "jer je bila predmet ogovaranja u firmi".

Neimenovani izvor beogradskog lista iz policije kaže da je reč o insekticidu koji i u manjim količinama može da bude smrtonosan, ali da doza koju je ona sipala kolegama u kafu nije bila smrtonosna. 

Osim toga, oni ističu da je tu kafu “delimično popilo troje ljudi” – dva gosta i jedan zaposleni koji su odmah zbrinuti, a potom i lečeni nekoliko dana na VMA, nakon čega su pušteni kući. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ok, ovo je ozbiljno, da li nas neko jebe? Ova vest koju sam gore linkovao, jutros je glasila da malinari traže od Vučića da se uključi u rešavanje problema. 

Evo petnasestak sati kasnije sam kliknuo taj link sa nemrom da pošaljem tu vest ortaku da se i on smeje malo što od Vučića traže da reši problem, a Vučić je deo problema...

WTF? Cela vest promenjena, na istom linku sada piše kako se pregovara sa Nedimovićem.

Šta je to koji kurac?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Stvarno nisam pametan, brate, znam šta sam jutros pročitao, i zašto sam linkovao vest ovde. Svaki pomen Vučića iz vesti izbrisan, a u uglavljen NEdimović, koga jutros na ovom linku ove iste vesti nije bilo nigde u tekstu, kao ni ovih brojki sa cenama.

Ostavio sam komentar tipa da ovo neam nikakvog smisla jer prvo predsednik nema ništa sa tim, a drugo, kako Vučić da se uključi u rešavanje problema kad je sam deo problema zajendo sa Vučićevićem i tom klikom, i prvo da prestanu da ga glasaju masovno, za početak. Taj komentar nije izašao, naravno, Sad sve promenjeno.

N1 Vučićev?

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ima ipak dole kako trаžе i od Vučića da se uključi, ali naslov je promenjen, i ceo ovaj prvi deo o pregovoriam na Nedimovićem je dodat, počunjalo je sa tim da traže vučića, ministra niđe, i duplo kraća vest je bila. Trulo mi to nekako, menjati tek tako vest...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, millancche said:

Stvarno nisam pametan, brate, znam šta sam jutros pročitao, i zašto sam linkovao vest ovde. Svaki pomen Vučića iz vesti izbrisan, a u uglavljen NEdimović, koga jutros na ovom linku ove iste vesti nije bilo nigde u tekstu, kao ni ovih brojki sa cenama.

Ostavio sam komentar tipa da ovo neam nikakvog smisla jer prvo predsednik nema ništa sa tim, a drugo, kako Vučić da se uključi u rešavanje problema kad je sam deo problema zajendo sa Vučićevićem i tom klikom, i prvo da prestanu da ga glasaju masovno, za početak. Taj komentar nije izašao, naravno, Sad sve promenjeno.

N1 Vučićev?

pročitaj Orvelovu "1984", a posebnu pažnju obrati na funkcionisanje Ministarstva Istine.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...