Jump to content

The Flash


Recommended Posts

  • 2 months later...

mislim, stvarno, vec je skoro podne, a niko se ne javlja, pa sta ste radili u 7 ujutro ako niste gledali ovo? ;oP

pilot je cool, sad treba videti prve 2-3 epizode za general vibe, i ofc arrow crossover kako ce da ispadne

Gledali smo pilot pre nekoliko meseci kada je procureo Edited by nickwood

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

najbolje da je muvanje izmedju berija i ajris medju 5 najbitnijih stvari u seriji (stavise, na osnovu pilota i onih epizoda arrowa bice pre muvanja sa felicity i starijom sestrom panabejker ;o)), al ok ako nekog odbija...bar ima dosta alternativa

 

inace, vecina pilota koji procure tokom leta nisu isti kao finalna stvar koja se emituje pa sam pre par godina resio da kad me interesuje serija cekam aired verziju =o)

 

a to sto se igor u 7 ujutro sprema za posao i hrani dete umesto da gleda serije je nesto strashno i neoprostivo!!! ;oP

 

edit

Miki, sretjo, sta ti je, na chemu si?

ili check ochi ili memoriju, isti covek, isti produkcijski tim, jedino nije Smorvil ;o))

Edited by Kole
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

a) solidna epizoda (za dc comic seriju na cw ;o))

b) simpa easter eggovi

c) super je sto su epizode za sada i dalje proceduralne, al se uvek nesto dešava što je uvek plus

d) josh 4 nedelje do crossovera

e) u zavisnosti od "razmera" crossovera moze lako da se desi da ovaj thread bude ugasen, a arrow thread reimenovan u "arrow i flash" jer je single universe i sumnjam da postoje "entiteti" koji gledaju samo jednu od te dve serije i ne zele da znaju sta se desava u drugoj...(da ne kazem da na osnovu ovog threada atm izgleda samo chej, dzhoni, bole, (mozda milance) i ja gledamo seriju =o)

Link to comment
Share on other sites

pa daleko su napredovali od smolvila :D Mada i dalje pokušavaju da furaju YA fazone tu i tamo (onaj Supernatural spinof je bio užasan od prvog do poslednjeg minuta) ali cenim da će vremenom WB malo da popravi program. Ono što mi se svidelo kod ove epizode je što su super izbalansirali i rendom negativca i dramu i ostalo. Arrow tu neretko omane, gde glavni zaplet i drama su više u prvom planu dok se ti neki nasumični negativci pojave jedva dva minuta ukupno kroz epizodu i služe kao filer. Ovde je to urađeno kako treba.

 

Mene samo iznenađuje količina najvaljenih likova već u prvoj sezoni, tako da mislim da će Arrow i Flash ispreplitati solidno ali ne pre naredne sezone obe serije.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...