Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

ne znam da li ima ista vise frustrirajuce u ovoj igri nego kada olomis sve lejnove early, imas gomilu networtha advantagea, i samo gledas kako polako tvoja dva corea throwaju, znas to vec u tipa 10om minutu vidis taj mentalitet isti kod svih tih degenerika, mentalni sklop 7godisnjaka koji hoce da ima sve igracke a da niko drugi nema nijednu i baca ih i histerise ako neko drugi ima TU JEDNU
i bukvalno nista ne mozes da uradis, tvoj pristup partiji u tom trenutku je potpuno nebitan, probao sam milion puta rijec jednu da im ne kazem ono maks pozitivno proseravanje kao nema veze, nasi su ovo ono lomimo, ma dzaba sve

bukvalno obezbjedis incestu da ima networth citave protivnicke ekipe a on ide dajva t2 nicim izazvan padne, i onda ono 'TY TEAM' i onda tako ide non stop sam do kraja :D kao ljut je on :D i pada do kraja...

znas odma da nista ne mozes da promjenis nego samo da 'isprisustvujes' tom jadu i ocaju jos 20-30min (ako imas srece pa ne ode u late ali svakako neces dobiti)

Link to comment
Share on other sites

moram da podelim sa vama ovo fascinantno bice koje leveluje sa lunom drugi spell lejnu i stun, nista trecu, ima potpuno normalan safelane, zaleti se par puta u njih kao da nema kontrolu na herojom i umre

zavrsava gejm 0/9 gde je skor tipa 36/51 za njih

ako ovo nije kupljen akaunt ja ne znam, kao da je igrao mentalno zaostao lik

i sto je najgore vidim da je pre tipa 8/9 gejmova igrao protiv mene i POBEDIO i to se secam da je bio jedan od iritantnijih tj. je odigrao skroz ok

Link to comment
Share on other sites

https://www.dotabuff.com/matches/2783291292

 

ono kad imas 2 totalna retarda na 2 ld-u i wku,ld je bar decko rekao da je ocajan na heroju (random ga je) ali ovom wk-u zelim najgoru mogucu smrt IRL,nesto sto ne moze da se izgubi je izgubljeno,uzme aegis i pogine 3 puta ispred fontane,ne moram da napomenem da je lik rus,najgluplja nacija koja je ikada hodala ovom planetom,drugar koji inace sabija dotu jako i jedan je od boljih igraca je istu obrisao i presao na lol zbog dementnih istocnih govana

Link to comment
Share on other sites

ceo dan pobedjivao,pickovo supporta,ez lost :D,naravucenije,nikad ne biraj supporta !

 

sto se retarda tice,u doti ih ima najvise jer su vecina rusi a preko 2 miliona rusa je igra...da ih je samo valve lepo ogradio na russia/eu east servere dota bi bila xyz puta igrivija

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

mislim da sam magnet za ove dementne ruske enigme
1b03af1550f5d3bd1ca1abf73f9def4d.jpg

u istoj partiji jos jedan ruski degenerik 5.5k koji kaze da je previse pro da bi supportao 5.3k average game pa ide random meduzu mid i pravi joj sange&yashu, you can't make this shit up

2e70c671944dda16ccd9371a24e63caa.jpg

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tortky said:

Zamisli igraš supporta, kidaš se od truda, vidiš da dobijate....

 

 

... i onda dođe mohr, napiše "XAXAX CYKA BLYAT, U LOOZE NOA RISKI FEGGITS", ode u fontanu i uništi sve iteme; i to samo zato što ga je neko ISKARAO (ko Zvezda Partizan) na midu... tuga :'(

mohr uvek kara,kao partizan komsinicu,pa nisam ja bipolarna osoba pa da bez razloga ikada unistim partiju,sve po zasluzi :),da sam impulsivan to stoji ali nisam govno od coveka :D

Edited by mohr
typo
Link to comment
Share on other sites

:D Razbijamo partiju, ja umirem u timfajtu, Lina i Doom (saigraci) nece da idu da se heal up, otvaraju novi fight na t3 protiv 5 sveze resovanih ljudi, ne mogu da join jer nemam gde da se tp, linkujem 2 puta haunt da je na cdu, i krecem niz lejn gde ima farma, naravno Lina umire i pocinje ping spam i rejdz na commu, i provede sledecih 40 minuta ili zalecuci se u protivnika da umre ili na follow na meni :D Prosto mi doslo kad sam video da spektra moze da solira gejm do kraja da unistim iteme i iskuliram se :D

...

Link to comment
Share on other sites

ubedljivo najmanji mmr ruski govnar smrdljivi uzima 1st pick wk-a safelane i ide radiance build,soliraju ga riki/clock i bilo koji heroj na mapi bukvalno,lik abandonuje i prodaje nam ez game jer oni nisu mogli HG nikako sa tinkerom,slarkom i tim herojima,crko majci na rukama seme im se zatrlo rusko zaostalo,zivim za dan kad ce neko da ih sravni sa zemljom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...