Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

to je zbog onog bug-a gde mozes report ljude i u toku gejma i posle gejma i racuna se duplo valjda,volvo je kao i uvek bio na svom niviou kad nesto treba da ubaguje :D,btw,ako te reportuju u low prio onda sigurno ides ponovo u low prio,citao sam negde o tome

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

:D igram offlane warlocka i ubijam nogom game(mozda zato sto je sa drugom u party -1000mmr) i ponavljam 35 minuta #5 baneu da ne pravi dzaba aghs jer ga ne moze nikad ischannelovati, lik sastavi konacno aghs u 40oj(arcane boots+aghs+crna mapa 40 minuta), prvi ult posle 0.1 sec otkazan jer mu je usao shaker u klinc, drugi ult posle 1 sec otkazan puckovim coilom, treci ult otkazan posle 1 sec AM abyssalom, upisao sam se ziv, nagovarao lika da izbaci item iz inventara i unisti ga, ivica placa je bila osetna hahahaha

...

Link to comment
Share on other sites

Imam 3 gejma gde sam izgubio zato sto je jedna osoba toliko frustrirajuce losa i van svoje lige da je neverovatno, i danas pogledam dotabuff, sve 3 osobe su sa oko 90-150 gejmova na acc i 43% winrate, 4300 mmr tier. Ne znam ni kako ni zasto ali bukvalno identicni acc stats... Kupljeni accs? Zar nije trebalo oko 120 gejmova za  calibrating odprl, tj onaj lvl 50 ili kako vec?

...

Link to comment
Share on other sites

najgore smrtne bolesti mom timu osim lajonu koji je decko kao pokusavao nesto,mrtvi turcin na invokeru kom se tiny popisa po faci i armless mirana koji na lvl 3 ima lvl 2 star fall i arrow bez leap-a i fida po mapi...likovi koji mi reusuju chick sa bf u 13-14 min i koji ubija tiny,ne znam,u gasnu komoru da ih bacim ne bih bio zadovoljan

 

http://www.dotabuff.com/matches/2700056782

Link to comment
Share on other sites

i ponovo da probam dotu,ustao,skuvao kaficu,pustio game,3 russtarda + lik koji prica engleski i solo supporta sa ogreom,troll jungle,kunkka mid koji pizdi jer sam mu banovo arc-a jer ocigledno smrdljivac russtardski samo njega zna da igra i slark safe kog je void off duplirao farmom :D,wp volvo,5.5 k avg,kao da sam igrao sa likovima koji su pre mesec dana poceli dotu,bukvalno ekipa sa manje russtarda u 90 % situacija pobedjuje,nacija za istreb

Link to comment
Share on other sites

2 dana, 6 partija sa njim 5 dobio a jednu izgubio jer je neki degen namjerno feedao
znaci bukvalno win strat:D

1.bannuj bh-a 

2.sacekaj bar 3-4i pick da uzmes bsa, ako vidis da nema rikija (mada se sa njim i mozes nositi u sumi)

3.farmaj sumu, boots (phase ili pt) into aghs

4.free mmr:D

you've seen it here first kktnxbye

@mohr heroj je stvarno debilan ni meni nije jasno kako ovo prolazi :D, a nije bas da sam imao srece sa timovima jer smo znali gubiti bar 3x early strasno ali heroj jednostavno kasnije sa 2 rupturea previse kontrolise stvari + skoro konstantan aoe silence

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislim samo 2 puta pokupio aghs na oko 20ak partija, previse mi je situacion nekako jer ako protivnicki tim vodi previse, ruptures ne rade nista ako nema niko da "udje" u protivnika.

Svejedno je previse retardiran ako farmas sumu jer leti kroz nju i samo treba da se pojavljujes na lejnovima kad treba. Obicno mu je silver edge brutalan jer moze da ga ima super rano, zakiva ogromne udarce iz njega i ubica je za ove heroje koje drugi heroji "zaobilaze".

Mislim da sam ga pikovao 3/4 svih partija kad protivnik ima huskara jer jednostavno moze da odjebe heroj ako ostanes u gejmu :)

 

@topic ovo je za generalne teme ali ima i hejta, malopre 24 min eblade morph sa 510 mane ili koliko vec jer je bio underlvlovan ulazi u 5 ljudi da bi izbacio svoj 700dmg kombo u tom trenutku.

...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...