Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Jeste igrao lik support gyro ali cemu pravljenje 3 itema odjednom ne kontam? Plus sam ja wardovao 80% vremena lik je "rushovao" SnY, aghs i ne secam se ni ja sta mu je bio treci item muka mi da otvaram match iako smo dobili jer je njihov invoker bio operisan

Link to comment
Share on other sites

Invo je vrlo jak, ja ga nisam ni dirao ( skoro ) do ovog patcha a ja sam 3k scrub, krenem u 6.86 ja imam 55% wr ( imao sam i 60%) , a poslednjih 12 partija 2 poraza sa njim. A iskreno pre dva patcha sam isto probao skorovi su mi bili 4-8, 5-9. 3-12...

Koliko ja vidim Forge Spirits moraju da nerfuju, ja i post mortem ubijam uzimam double kill zato sto su mi forge spirits ostali zivi u fajtu. I nisu samo za fajt, vec uzasno veliki farming potential daju 4-0-4 drums, aquila, midas, bots i odjednom imas 4k gold posle 10 minuta, a da bi sve te iteme namasovao samo afk farmas mid uzimas kulu  i lovis heroje sunstrikom. Sama cinjenica da sam ja retard za high tier heroje, a igram ga lagano u ovom patchu meni govori de je zestoki cancer :D

 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Waow kako su mi srce sad slomila 3/3 core retarda, a ja siroti rhasta. Ne znaju da hodaju i vratim ih u zivot savrsenim de-hex, roar reflect lotusom, hex jednog, drugog u snakes, treceg esnare, zmije urade 2000 dmga u tom fightu, imamo 2 i po lejna otvorena na neprijatelju i oni izgube gejm jer se 2 idiota buyback zbog greeda, a 2 nemaju kesh za bb i gyro sa divineom nas zavrsi za 10 sec. 60 minuta necijeg vremena.

...

Link to comment
Share on other sites

јуче добијем 3 партије, пре тога исто добио 2 партије, вратио се преко 3к ммр, сваку играо офлејнера и реко до јаја ал ме кренуло. Данас 2 партије морао да играм супорта јер су сви пиковали керије и наравно -50ммр. Да бар знају да играју, него одма пикују оно што хоће и толико фејлују да су обе партије биле већ решене у 20минуту. Који курац више

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se tom tvojom filozofijom spustio na 4.3 prije jedno mjesec dana:D. I onda sam ako vjerujes za 2-3 dana nabio 700 mmra igrajuci pugnu/omnija. Pugnu safelane kad mi ruska stoka ne otima lejn a kad mi otme idem cutim i supportam cernobiljce sa omnijem. A bukvalno sam to istryhardovo ne jer sam zeljan raspalog 5k mmra nego jer je postalo nemoguce igrati partije u 4k bracketu, ja sam mislio da je na 5k apsolutni trash ali ono sto sam dozivio za tih mjesec dva u 4k je bukvalno subhuman.

Link to comment
Share on other sites

eo,ponovo sam 6 slotted otisao afk jer ne zelim da takvim retardiranim maloumnim zaostalim stvorenjima donosim ikakve pobede i poene,vide da smo jaci pa dajvuju t3 a nismo srusili ni t2,apsolutno ne zelim da delim mapu sa takvim spodobama,4.5 k and drooping,soon 2k

Link to comment
Share on other sites

znas kad nekog opomenes jednom,dva puta,3 puta i jednostavno odustanes...igram i ja cs go ponekad,iskljucivo mirage i dd2,daleko od toga da su ljudi manje aids,puno russtarda isto ali tu manje zavisis od njih,lakse cu da ubijem 3-4-5 lika solo nego u doti...face it je odlican za cs takodje dok za dotu treba 5 man stack,a probao bih to rado zbog arcana koje kao mogu da se dobiju

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno da li ovaj Valve toliko boli kurac da resi ovo sranje oko ddos-a... 2x danas igram, prvi put gubimo i BAM sve izbaci iz gejma i safe to leave a drugi put gazimo ljude skor tipa 20 3 u 20om minutu i opet ista prica.

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...