Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

5 k avg game i mid ode invo 4.2 k,naravno,15 smrti i feed ceo game,pa crko majci na ruke ako je moguce u najgorim mukama,seme mu se zatrlo ono retardirano bezobrazno,9 reporta je popio u gejmu smradina prokleta,ja bih da radije crkne IRL,najgore od svega sto je uzeo liku mid koji je supportovao i odigrao poprilicno dobro...

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

Ja sam tako porazen. Dosao sam na trilane, wardovao unapred i dewardovao zbog toga, prisao liku da ga zoniram sa lejna, razmenio 3 udarca, i u tom trenutku skapirao da moj treant ima shield lvl 1 i da stoji u drvecu umesto da udara offlanera ili stakuje ili bilo sta, a da moj jugger ima lvl 1 crit, na lvl 2 je uzeo stats, i nastavio da pravi bf bez bootsa, boots je uzeo u minuti 16, a wr je otisla na mid sa mehanickim sposobnostima jednogodisnjaka, i nije mogla da pogodi powershots na lvl 4 shackleovane mete.

100 partija fjuriona incoming.

...

Link to comment
Share on other sites

http://www.dotabuff.com/matches/2292992875

Jedna od onih partija kada se poseres singlehandedly u early game na citavu protivnicku ekipu, istovremeno potpuno ugasis bountija i dodatno ganjas vsovog hardkerija po mapi na koji god lejn da dodje, obezbjedis svojim coreovima space/farm sve, jedno 10 miliona networtha prednosti u mid game, ali vidis da su sanse 2% da dobijes partiju jer imas najgori ljudski olos, izmet trogloditni koji jednostavno ne zeli da dobije. Ne pamtim kada sam ovoliko zla zelio nekome na doti kao ovom dvojcu lini i spektri. Na kraju ne znam ni ja kako, dobijemo ali serem se na tu pobjedu kada me kosta xx zivaca:D
 

troglodit.JPG

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ne, ja sam stvarno panj sto nisam skontao da je decko postavio link koji sve ono sto sam napisao u wall of text postu i sam govori, i onda jos okacih isti link pet dana kasnije jer ga tek tad videh.

Meni je jedina logika da voida (ne treba ga igrati kao #1 ali ako je moranje) treba pikovati kao nezavisnog safe lane heroja, koji donosi dodatni tankiness i gomilu kontrole timu. Chrono ima ogroman uticaj, to je to.

...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako ti nisi skontao njegov link, ja sam bukvalno u svom odgovoru odgovarao direktno po stavkama iz tog klipa:D. A sto se tice lejnovanja voida i dalje stojim iza toga da je ubjedjivo ali ubjedljivo najbolji kao offlaner, sad nije tragicno ni to sto ti kazes kao nezavisnog safelanea da se resursi i vrijeme supportova ne trose na njega ali i pored toga mislim da je pa sigurno top 2-3 ako i najjaci offlaner.

Link to comment
Share on other sites

XD

XD

XD

http://www.dotabuff.com/matches/2304345845

Sa 15-4(5?6?) na 15-15 jer je sa neprijateljem nemoguce saradjivati. Weaver random, bh u timu, invo u timu, od minute 0 dustovi i wardovi, gema 2 pre minute 40, doom u min 46 kupuje Shadow Blade posle HoT/Blade Mail/Phase builda XD XD XD

Najgori moguci wr/slark/tony su me farmali jer idioti bacaju pare na njih hahahahah XD

...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...