Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Btw, je l' neko ovde koristi smurf naloge i ako koristi zašto ih koristi. Poludeću od istih.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

smrt svim suportovima sto pickuju supp a Jebeno NE ZELE DA SUPPORT, jebeno sabijem mid stvorim space i SVI SE PROKURCE nema ni1 warda na mapi rubick pravi octarine jede govna imao ga je u 25min i na tome je zavrsio game da je pickovo rikija imali bi sanse late 

Link to comment
Share on other sites

Stompanje u early game moze biti jako zajebano:D, ljudi se opuste misle sigurno je dobijeno i onda tako eksprimentisu. Mali milion partija sam izgubio sa recimo miranom roam gdje dobijem sve lejnove strijelama, napravim tonu spacea i onda retardirani keri okurazen time sto 20 minuta nije morao uopste drugu ruku da koristi da igra, insistira iskljucivo da ide sam i pravi neki kurac build.

Link to comment
Share on other sites

Stompanje u early game moze biti jako zajebano:D, ljudi se opuste misle sigurno je dobijeno i onda tako eksprimentisu. Mali milion partija sam izgubio sa recimo miranom roam gdje dobijem sve lejnove strijelama, napravim tonu spacea i onda retardirani keri okurazen time sto 20 minuta nije morao uopste drugu ruku da koristi da igra, insistira iskljucivo da ide sam i pravi neki kurac build.

Upravo sam imao takvu partiju, uvek me natera da mi se smuci igra, u partiji protiv am-a i inva mi im srusili dva seta baraka i tier 4 i ostalo je samo jos da se dovrsi, do tada sam stalno izigravao uciteljicu, posle fajta uspesnog 300 puta pingujem rosha ili neki objektiv da mi ne bi slucajno otisli afk farm ( igram sa midas svenom i midas LC btw ), i da ne Sven ne bi propustio taj trenutak dominacije i otisao u ultra late gde slabi. I sve to ide tako divno i ja mentol posle drugog seta baraka ucutim, kontam rince and repeat ALI NE. Sven solo u 5, za njim zeus, stize i LC, gubimo gem, opet se ista stvar desi nakon 2 minuta i to je to, straight kroz mid. Barem se dobro zabavih sa earth spiritom :D  Ko me jebe kad igram 2.6 ranked solo que van mida ili safelane-a!

 

Edited by ArktickaLubenica
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ја сам кренуо да играм само офлејн, по могућности соло, и ево 3 партије за редом победе. Чак ми је у последњој кери био тотални ретард 3/4 партије док није исфармао мало итема. Мид не знам да играм, керије исто слабо, мислим да овако могу највише да допринесем, па ћу само то и играти од сад па на даље. Много лакше спавам

 

Е да, вратио сам се на 3к ммр о/

Edited by strokan
Link to comment
Share on other sites

Ne valja prejako dobiti early game, ne valja ga ni izgubiti. Ako moze nekako da se jedva dobije taj early da se ne bi krhki mentalni balans ruskog kerija sa kojim igras poremetio.

@offtopic Otkako je izasao onaj summary nije se desio slucaj da mi ga izbaci a da se ne crveni i da ima ispod 15 reporta. Medjutim ovaj zadnji...
Osjecam se rehabilitovano!

lyl.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja vec mesec dana nisam imao login bez izvestaja da je neko koga sam report kaznjen, svaki dan, svaki acc, uvek. Bas ih targetujem ekspertski. A mjutovano mi je pola svog naroda iz 3000-4500 bracketa XD Mark of a retard. Blagosloveni su mojom procenom :D

A strokan bas fino igra supporta, i oterase ga u core spamera, eh sta ti je sistem! Samo greota sto kad jednom ispamasmo gejmove, da je ostatak ekipe bio napusen/pijan/lud pa i tad ogresismo dusu o njegov quest za abbadona :)

...

Link to comment
Share on other sites

@шпанац    хаххаха, ма опуштено, била је спрдња :)

Па углавном сам и играо супорта, али оно, једино могу тако на почетку гејма да утичем, али после тешко, нарочито ако је фејл кери. Овако бар могу мало и касније да надокнадим недостатак због дебила. 

Link to comment
Share on other sites

Umem i ja da ispizdim i sve to i umem i da flame, nekad ne mogu da se iskontrolisem, ali UVEK igram na pobedu. Izbegavam da throw pogotovo ako igram pos1/2 , ali kad vidim da ljudi throwuju partiju jednostavno me zabole da im budem uciteljica nego igram da imam sto bolji KDA i zabole me

Link to comment
Share on other sites

@ mirana  

[roflmao]

pomislio bi covek da igras ispod 1 k mmr gejmove :D

5.1 imao lik, jbt ok mislim svacega sam se nagledao, nije frka znam da mora doci ovako jedan vansersijki cernobilj survivor svakih par partija, ali mirana koja igra lejn supporta i ide starfall,leap,starfall... ma daj:D, neeeemoj me :D

p.s. drugi support mi bio roam tiny:D

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

Poslednje 4 partije 22min, 25min, 28min i 23 min. Jebeno neverovatno da ne moze 1 normalna partija da se odigra, lik iz protivnickog tima je isao namerno feed jer je njihov lik pickovo support furiona i ovaj mognoloid je odma rage. Pun mi je kurac takvih likova sto igraju support preko kurca, igraj lepo kerija iovako je pub pa te mozda usere u late game

Link to comment
Share on other sites

Ne valja prejako dobiti early game, ne valja ga ni izgubiti. Ako moze nekako da se jedva dobije taj early da se ne bi krhki mentalni balans ruskog kerija sa kojim igras poremetio.

@offtopic Otkako je izasao onaj summary nije se desio slucaj da mi ga izbaci a da se ne crveni i da ima ispod 15 reporta. Medjutim ovaj zadnji...
Osjecam se rehabilitovano!

lyl.jpg

http://forum.klanrur.rs/topic/234942328-topik-ljubavi/

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...