Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Ја први пиковао офлане тајда, а сларка је ластпиковао лик, и онда да се он и слардар не би тукли по мапи за фарм, реко ајд ја ћу да идем доле са неким од њих. Сларк је инсистирао да он иде соло офлејн. Реко ајд кад инсистира да иде соло, вероватно је нормалан, ал сам се преварио, као и лик што је одма резервисао мид и преужасан био. Плус је и овај слардар поред са мном на лејну био тотални ретард. БС баци онај његов сајленс и он блеји у кругу и бије се, а плус вено стално баца отров и успорава га. После кад се нафармао мало је бољи био, али ова двојца тотална туга. Да се разумемо нисам ни ја неки про, али ови су баш тешки ретарди, никад нисам видео да сларк и та тако лако гину

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

igram game koji dobijamo iako je full retard game i shvatim da supportam solo 4 ruska govneta,dobro jedan je borat iz kazakstana,odem afk,ne dam nikom ni grave ni nista i dobiju nas :D,nista me ne cini srecnijim nego govnjanje russtarda i njihovo nerviranje preko mikrofona :D

Link to comment
Share on other sites

Ah taj twitch. Najgora stvar koja se desila doti ikad. Rollas 20KDA i kaze ti lik "bruh pros don't use ur build, it is not on reddit, your build sucks" a kad dziber na twitchu provuce foru onda kao pohotne curice skidaju gacice i predaju se pozudama vanguard voidova.

  • Upvote (+1) 1

...

Link to comment
Share on other sites

Bolji je 3x build od onog retard vladimir builda.

ono kad lupis i ostanes ziv,vlads koji ne samo da je fenomenalan item i verovatno najbolji item u igrici s obzirom na cenu istog a pritom i timski item uporedjujes sa vangardom,pa jel si ozbiljan ili si master trol a ja sam glupander ?

Link to comment
Share on other sites

Bolji je 3x build od onog retard vladimir builda.

ono kad lupis i ostanes ziv,vlads koji ne samo da je fenomenalan item i verovatno najbolji item u igrici s obzirom na cenu istog a pritom i timski item uporedjujes sa vangardom,pa jel si ozbiljan ili si master trol a ja sam glupander ?

Pa jel chitash shta pishem, vanguard + radiance build je 3x bolji build od vladimira + blink + aganim ili shta se vec pravi na tim wannabe mid game voidima.

Ne bih rekao da on bas svjesno troluje, vise je kontras, k'o sporio bi sve sto se napise ovdje ali ga malo ogranicava poznavanje igrice:D

Ti si vrsni poznavalac ove igrice, to smo vec zakljuchili.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

taj mohr iznosio tog wagu u gejmu gde je on fidao :D,moz okaci svoj mmr macku o rep :),competetive zato vidjamo radi/vanguard non stop na voidu,dok vlads,dagger,aghs niko ne pravi :)),ono,void bez daggera ko partija sa 4 russtarda...bolje ga nemoj ni pickovati/draftovati onda

Link to comment
Share on other sites

Meni je sve jasno, ali da hejtujete liku build sa kojim je dosao do 8k :D

DA SIGURNO NE ZNA STA RADI I NEMA NIKAKVOG SMISLA TO STO RADI 

https://www.youtube.com/watch?v=6OXVevx4EUU

To sto je dosao do 8k ne cini ga po defaultu u pravu u vezi svega. Ovo njegovo rezonovanje kojim pravda ovaj tragican build nije nikakva inovativna genijalnost. Be tanky, burn people down with radi, wow otkrio toplu vodu. Ti ako vec hoces tim putem da ides, pa onda mozes i Phantomki isto praviti, koja sama po sebi ima 50% missa a takodje i escape sto je cini vise tanky od voida a i u lateu ce sigurno biti jaca, ali problem sa buildom je sto si ti sta, 25min afk krip koji farma radi(a heroj presporo farma) i kojeg je malo teze ubiti, i skoro si pa potpuno beskoristan ekipi. A to je ako se stvari dobro odvijaju, a recimo da te bas presuruju i ne mozes da nadjes taj farm koji bi ti inace vanguard garantovao, sta si ti onda koj kurac, keri sa vanguardom? A nije uopste nemoguce da te pressuruju i ubijaju i sa tim vanguardom jer on i dalje ne rjesava ranjivost prema magijama/stunlocku/manaburnu.

Trenutni Void ima svoju ulogu, offlaner/initiator sa dobro provjerenim buildom pt/vlads/dagger/aghs i nepotrebno je igrati ga na bilo koji drugi nacin, a siguran sam da uvijek postoji bar 3-4 bolja rjesenja u pogledu kerija za protivnicki lineup, od safelane vanguard/radi voida. To sto to njemu uspjeva vjerovatno ima dosta veze i sa tim sto je lik 3x bolji od prosjecnog 4k igraca (pretpostavljam, nisam ga nikada gledao) pa moze da mu prodje neki eksperimentalan build koji kada ga taj prosjecni 4k igraca pokusa iskopirati ne lici ni na sta. Slicno je bilo i sa pojavom 3x null talisman/blademail NP-a. Pa ja sam gledao Miraclea da igra mid Dazzlea sa armletom, izivljava se bukvalno nad ljudima, da li to znaci da Dazzle treba tako da se igra? Nikako.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa svim, samo me trigeruju stvari kao sto su "lel retardirani build twitchera". 

Slazem se ja da je u moru silnih safelanera trenutno bespotrebno rizikovati sa nekim herojem koji nije za to, meni je samo delovalo da je napad vise na lika koji to igra, nego na build, sto ne bi igrao ako mu funkcionise ( waga, ne random 3k retard koji napravi radience u 35om dok mu kucaju na tier 4 )

Edited by ArktickaLubenica
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...