Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Elem, veliki pozdrav za Moshu N, pod nickom Moshan, koji je uspeo nekako da unisti fjuriona kao heroja i izvede da ima 100gpma u dzungli kao NP, evo vec ima par dana kako ne mogu da skontam kako je doticni uspeo to, mozda zato sto je farmao mali kamp i trcao besciljno ne udarajuci kripove sad, ali eto, da ne bude da su Rusi krivi za sve, nase gore retard.

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

haha trazio sam sebe u ovom game-u posto sam i ja imao jednog takvog boga dote ... steta sto ne uslikah pre toga neku budalu sa mid miranom last pick , fail tezak ofc imala je platemail i drums u 40 min 200-250 gpm/xpm :(

zlatno pravilo u doti, kada pomislis da ne postoji gore igrica te uvijek iznova odusevi, pazi ovaj dragulj,
last pick silencer, safelane carry, phase boots midas itembuild, global nije uzeo do 9og levela a do kraja partije ga nije nijednom iskoristio:D

nijetonista.JPG

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

RMM je toliki cancer postao to je jebeno nezamislivo. Ti ljudi, to ponasanje, nepoznavanje igrice jebeno sjebano skroz... Nisam igrao 2 dana i obicno kad je naporan dan uvece imam obicaj da odigram dotu da se "opustim", sinoc stvarno nisam mogao jer znam sta bi me jebeno sacekalo. NIkad nisam igrao one arcade games al to mi je sad jedino sto je ostalo zanimljivo u doti

Link to comment
Share on other sites

Da te opusti?:D ja ne pamtim kad sam odigrao partiju-dvije a da se nisam iznervirao. Jos sam davno digao ruke od ganjanja mmra ali opet nemoguce je izgleda smiren ostati kada ali redovno imas ovakve troglodite. Nista na svijetu ne mozes uraditi da izvuces partiju. Tacno retardirana igrica moze samo da te unervozi al' sta cu kad mi bukvalno nijedna druga nakon izumiranja 1.6 nije ni priblizno zanimljiva:D

Link to comment
Share on other sites

JEBOTEZIVOT KAKO SAM GLUP, EEEJ, KOLIKO SAM JA JEBENO GLUP, DA NE MOGU DA SKAPIRAM KAKVI SU TO LOWSHIT IDIOTI I KRIPOUDARACI OBICNI, EJ ONI TRCE PO MAPI DA BI KRIPOVE UDARALI I KLIKTALI ULTIJE SVAKIH 400 SEKUNDI

jebomepasretardiranog da pokusvam da komuniciram sa smecima ljudskim i izrodima i negativnim ekstremima iq skale, dodju 4 smecara i pocnu sa HI GUYS LEZ WIN DIS pricom LEZ TRILANE VS SPECTRE YAY YAY i ja eto pametan pokusam da provucem neortodoksan #1 balanar pik, razguzimo trilane, razguzim ja offlanera, cudovista smo, treba da 5 manujemo, necro ode udara t2 njihov sam dok se mi sa 5 tucemo, wyvern unistava komboe sve nase sa curseom van logike i mesta i bilo cega, 10 minuta placem da uzmu gem na kraju ga sam kupim i naravno da ga izgubimo jer OH WELL MINUT 30 JE I NISMO PUSH KAD SMO TREBALI JER PAMETNI PUSH TACTICS AXE LEADER UMESTO VG>CG UZME JEBENI ODVRATNI AGHS GOVNAR USLJIVI JEDAN. 4 mrtva, svi pored roshpita, ajde da uzmemo vozic trcanja do njihovog t3 umesto roshana, jebalo me sve kad ja pokusavam da igram timsku igru sa otpatcima ljudskog drustva, nije ni cudo sto sam nasvirao 1000mmr kad sam igrao fjuriona sa aoe mjutom od minute 0. PU

PITA ME GOVNAR MRTVI GRCKI ZASTO SAM KUPIO GEM, EJ, ZASTO SI KUPIO GEM POSLE 40 SEKUNDI SEDENJA U 10 RAZLICITIH SAND STORMOVA JER VI NE ZNATE DA PUKENTE DUST A JA PORED SVIH ITEMA VISE NEMAM SLOT DA GA SAM NOSIM

...

Link to comment
Share on other sites

Da te opusti?:D ja ne pamtim kad sam odigrao partiju-dvije a da se nisam iznervirao. Jos sam davno digao ruke od ganjanja mmra ali opet nemoguce je izgleda smiren ostati kada ali redovno imas ovakve troglodite. Nista na svijetu ne mozes uraditi da izvuces partiju. Tacno retardirana igrica moze samo da te unervozi al' sta cu kad mi bukvalno nijedna druga nakon izumiranja 1.6 nije ni priblizno zanimljiva:D

Da bas je kontradiktorno, ali opet kad radis pa dodjes kuci jos obavis sta imas i ono kao sednes za komp da se opustis. Sad posto isto tako meni nije nista zanimljivo uzmem da igram dotu, i retko kad se opustim :D Em sto ispizdim, em sto moram da se max focus na game da ne bi failovao

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...