Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

I sta smo zakljucili, koji je apsolutno jedini nacin da se igra BH?

Mislim, ocigledno nesto radim pogresno jer eno brojim 10ak skadija, 20ak daggera, 20ak phase boots, 20ak ggreaves, neke diffusale, neke bashere, neke battlefurije, 7-8 dagona, 5-6 divineova, 3-4 forcestaffa, video sam i masu vlads/ac/bkb, par octarines, 5-6 orchida, par lotus orbova, par sny, par linkensa, par maelstromova, molim vas pomozite mi da nadjem preciznih 6 najboljih itema heroju.

Pa ono, njegova poenta nije bilo da vam kaze koje 6 itemi da pravite, mislim, zaludo je uopste pricati o tome na bilo kom heroju, to ovisi o situacije i heroje protiv koje igras.

Poenta je da je bh bas to sto je on napisao, da je njegov positioning mozda najbitnja uloga u jedan tim, da pali trackove, da bide hodajuci ward i pretnja po mapi. To naravno ne ovisi o neke fiksirane 6 itema ko svako mora da ih uradi u svaki game. 

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Да ли неко може да остави линк видеа где се свађају неки рус и наш лик чини ми се, око аегиса је почела свађа игали су сларка и ембера? Хвала унапред.

Edited by Dejan K.

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

@mohr  exactamundo, pogotovo sto je ovo push lineup, u kljucnim momentima kada smo mogli da zavrsimo i mid i top rax na pocetku degenerik beskorisni nit ima meku niti ima dagger, imali smo na tri strane t3 srusen ali nijedan raks. Bukvalno ti jedna nakaza singlehandedly izgubi partiju i ti nista ne mozes da uradis u vezi toga.

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

Eehheehhe na lejnu pravim setup sa nightmare, AM udari i ofc se uspava. Pomislih nestrpljiv decko ok. Popije AM chrono, ja nightmare voida, chrono prestaje, on udari u nightmare, i tu skapiram da je decko nov u doti pa smo trenirali jedno 40-50 nightmares na doticnog AM, da nauci kako izgleda spell.

  • Upvote (+1) 1

...

Link to comment
Share on other sites

Bkb je bio potrebniji item od dagera onoj enigmi, ali sta ja znam nisam 5k Bog.

Vidis, zato i nisi.


@zr.ninja Puppey ide mek, i stvari poput Crimson Guarda koje su izuzetno korisne za tim i push strats sto u neku ruku opravdava preskakanje daggera, a potrositi 6k na midas+aghs za ult koji nisi sposoban ni da castas je izvan retardiranosti.
Ja licno ne mogu da zamislim Enigmu da igram bez daggera.

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...