Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Feel you:D, ja ne pamtim kad sam dobio gejm na main accountu:D. Bukvalno taj fazon, last pick ne znam offlane antimage, last pick safelane tinker, last pick mirana cliff jungling, milion puta sam pojeo govno i supportao tu gamad ali rekao sam nikad vise kad bih spao na 0.5k:D

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

toeto,izgubljenih xyz gejmova za redom i padanje na 4600 mmr,ko kad sam pocinjao kalibraciju kad je ubacen ranked,svaki game imam junglera dok kod njih naravno po 2 supporta ez....koliko god da uvek sabijem svoj lane,toliko drugi lejnovi jos grdje izgube...mmr ima veze sa individualnim skillom 0.00000001% a bodovanje poena po pobedi i porazu mesto po onome sto si uradio u gejmu je tragikomicno

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

au alal vera gg :D Ma ranked je ok uglavnom i odem mid i bude to ok, ali NORMAL ne mogu pobedim i ko za kurac mi zapadaju sve support heroji i ja early game nosim team sve solo suportujem gankujem sve iamju na tacni. Ali ja odma vidim u prvih 10min da likovi ne znaju da se krecu, ne samo moj tim nego protivnicki i jednostavno mi nije jasno sta se desava... I ko za kurac evo sad sam dobio tide igram daily kupio sam prvi dan compendium uradio sam 2 daily quest sa SF i invokerom...

Link to comment
Share on other sites

kod mene je obrnuto, ranked se ne sjecam kad sam gejm uzeo :D, svaka partija ista 4 corea i cliff jungler a vs mene omni,dazzle;D, a na nonranked se bukvalno izivljavam nad ljudima, igram maloprije gejm sa zevsom 15min mana boots, bottle, force staff, midas, bloodstone...

Link to comment
Share on other sites

prebih chena malopre ali dzaba sve to kad su mi 2 russtarda u pt 5.2 k rank obojica mid i carry i -30 poena,leti stun od golema kojeg vodi enche a ja na udarac,uzimam ga za sebe i radim deny,fuck yea ! :D

pa ko još igra dotu radnim danom u 10 ujutru? :))

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

PA JEBO IM JA MATER MALOUMNU ODEM NA OFFLANE SA TIDE SOLO PROTIV JUGERA I SHAKERA NARAVNO POLOMIM IH 7:0 SAM IMAO JEBOTE u 12 min, naravno izgubim solo sam support sve znaci jebote kurac

lik debil glumi lodu i dalje sa alchemist raidnece octarine i manta pa jebem li mu mater doom u sumi pravi vladimir 20min a nisu ga gank jebeni puck ih prebio sam 

Link to comment
Share on other sites

prebih chena malopre ali dzaba sve to kad su mi 2 russtarda u pt 5.2 k rank obojica mid i carry i -30 poena,leti stun od golema kojeg vodi enche a ja na udarac,uzimam ga za sebe i radim deny,fuck yea ! :D

pa ko još igra dotu radnim danom u 10 ujutru? :))

Gle kako Lucky dodaje insult to injury nama no life raging nerdovima sto igramo dotu radnim danom :/

 

  • Upvote (+1) 1

...

Link to comment
Share on other sites

prebih chena malopre ali dzaba sve to kad su mi 2 russtarda u pt 5.2 k rank obojica mid i carry i -30 poena,leti stun od golema kojeg vodi enche a ja na udarac,uzimam ga za sebe i radim deny,fuck yea ! :D

pa ko još igra dotu radnim danom u 10 ujutru? :))

pravi dotasi igraju dotu kad god im se igra ! :D

Link to comment
Share on other sites

prebih chena malopre ali dzaba sve to kad su mi 2 russtarda u pt 5.2 k rank obojica mid i carry i -30 poena,leti stun od golema kojeg vodi enche a ja na udarac,uzimam ga za sebe i radim deny,fuck yea ! :D

pa ko još igra dotu radnim danom u 10 ujutru? :))

Gle kako Lucky dodaje insult to injury nama no life raging nerdovima sto igramo dotu radnim danom :/

 

a brate, makar ustani, lepo doručkuj, prošetaj se, ovo ono - nema razloga za početak nerviranja pre ranog popodneva :))

prebih chena malopre ali dzaba sve to kad su mi 2 russtarda u pt 5.2 k rank obojica mid i carry i -30 poena,leti stun od golema kojeg vodi enche a ja na udarac,uzimam ga za sebe i radim deny,fuck yea ! :D

pa ko još igra dotu radnim danom u 10 ujutru? :))

pravi dotasi igraju dotu kad god im se igra ! :D

hahaha :)

ujedno, evo rešenja, momak prodaje 5k nalog, taman uzmete taj da imate za zajebanciju! :))

Link to comment
Share on other sites

5k nalog vredi kolko i lvl 0 nalog,inace sam ustao u pola 6,poprilicno kasno sam odigrao prvu partiju :D

haha, onda ok :)

Lucky nisi true, nisi igrao partije u 10ujutro posle neprospavane noci. :D

realno :( sad tako uranim samo kad kreću neke alfe-bete pa da ih probam, što se kaže, zbog posla.

Link to comment
Share on other sites

http://www.dotabuff.com/matches/2126183902

u kojem ja glibu igram lol

Sa ukupno 0.02% partija na midu sam prebio ovim retardiranim herojem (99% igram suppa ili offa), a pritom nemam neki last hitting - nula puta su me gankovali, invoker se povukao posle 5 minuta sa mida jer sam ga spamovao ultijem pa mi je ostao sav farm, niko nije kupio dust pa sam 16 puta izašao iz team fighta sa dinar helta, niko nije kupovao wardove jer niko naravno nije pikovao suppa (u mom timu), o stakovanju i pulovanju naravno ni govora

stvarno razmišaljam da ili napravim nov acc i igram ko rus, ili da obrišem jebenu igru, ovo je neizdrživo

Ma novi acc, nema leba od tih starih koji su sa low rankingom, mada je ceo sistem takav da ako u prvih par na novom ne upadnes u high skill, tesko da ces do kalibracije igrati over 3k partije ( sem ako nisi neki tru skiller, sto ja nisam ) , a onda na kalibraciji mozes da izvuces ( barem po mom iskustvu i stvarima koje sam citao na redditu ). 

in the other news 

https://www.youtube.com/watch?v=1fbmMAFU130&feature=youtu.be 

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...