Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Cinjenica je da si oskrnavio game. Da li tvoj izgovor menja tu cinjenicu, po meni ne, a eto ti definitivno mislis drugacije. No nebitno, mozemo da idemo dalje i da gledamo sve tvoje gejmove i u jednom cemo se eventualno sloziti da si oskrnavio i da si najvise ti zasluzan za lose. E onda je pitanje samo da li i sam sebi zelis ovo: "pozeleo bih mu smrt,kako njemu,tako i uzoj i siroj familiji..."?

 

Link to comment
Share on other sites

nadji,jedno je kad namerno izadjes i sjebes game koji cak dobijate ali eto tebi ne ide dobro a sasvim drugo kada ti pukne komp,net ili neka treca,visa sila...nemoj da poredis babe i zabe molim te,sigurno je bilo gejmova u kojima sam izgubio i ja bio glavni krivac za poraz,bezgresni nisu rodjeni ali livao nisam nikad...njegov izgovor je cini mi se bio sto mu je neko iz nase ekipe uzeo runu,to sto sam mu osigurao drugih 6 sa bh-om,to je nebitna stvar...

Link to comment
Share on other sites

Propustas vrlo jednostavnu poentu, a to je da kad tebi neko oskrnavi partiju ti ovde okacis dotabuff  uz komentar tipa: "pozeleo bih mu smrt,kako njemu,tako i uzoj i siroj familiji...", a kad ti oskrnavis (ne mora to da bude samo livovanje, moze se partija oskrnaviti i na druge nacine) onda to naravno ne kacis ovde. I kad neko okaci (u ovom slucaju ja) onda pronalazis izgovore koji iz nase perspektive mogu biti istina, a i ne moraju. Ali eto recimo, hipoteticki, da ti verujem na rec i da se, opet hipoteticki, slazem sa tvojim opravdanjem, sve sto je potrebno je samo pronaci novi primer gde si oskrnavio, sto i nije tako tesko:

http://www.dotabuff.com/matches/1100636652

 

Destroyer sa Shadow Blade-om, uz to da protivnici imaju Zeus-a, je ne samo zlocin protiv dote, vec i protiv zdravog razuma! Jer prvenstveno napraviti heroju item koji mu ne lezi, koji mu se ne pravi uopste, a jos vs heroja koji ima prirodno detekciju vs nevidljivih jedinica, je prosto fascinantno! Skor necu ni da komentarisem, jer govori jako puno sam po sebi.

I sad se namece logicno pitanje, da li si u tom trenutku, posle te partije, pozeleo sebi sve ono isto sto si pozeleo onom Pucku, ili opet imas neki izgovor tipa: sela sestra za komp pa je napravila shadow blade, jer joj se svidja ljubicasta...

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

dovoljno je da nam vidis pick i da provalis poentu,lik nam je ispao,vratio se u 5-tom minutu pre samog izbacivanja,da ne pominjem da sam prvi random na mapi bio i onda su likovi birali tako kako su birali,taj shadowblade je napravljen na samom kraju gejma,cisto da prestanu da me ubijaju na fontani na kojoj sam duze vreme proveo afk :),game pre toga lik koji je igrao voida mi je unistio game kada je sa meepom otisao afk pa je ovo bio cisto payback time,ostalim momcima sam se izvinio i napisao da me slobodno report :D,ponovo si ispao gledajuci samo iteme i skor :D

  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

Sjebao si tri lika zbog jednog koji ti je unistio partiju pre toga znaci...Aj razmisli sad o sebi iz perspektive jednog od te trojice kojima si rekao da mogu slobodno da te reportuju (wow)...I sad je svako ko tebi sjebe partiju najveci retard na svetu i treba da mu umre porodica, a kad ti sjebes nekome svesno, ti si do jaja i car i tako se boris protiv retarda...

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Sjebao si tri lika zbog jednog koji ti je unistio partiju pre toga znaci...Aj razmisli sad o sebi iz perspektive jednog od te trojice kojima si rekao da mogu slobodno da te reportuju (wow)...I sad je svako ko tebi sjebe partiju najveci retard na svetu i treba da mu umre porodica, a kad ti sjebes nekome svesno, ti si do jaja i car i tako se boris protiv retarda...

+1

Pa nisi dobar za dobre likove, jer to sto si im oskrnavio partiju i napisao "report me", ne cini dobrim ili kao sto si napisao "jos boljim". U tome je cela poenta.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

pa nije ko da su birali 1 kerija,roaming support duo i dobijali game,vec smo gubili sva 3 lejna,na kraju krajeva,dodgovo bih taj gejm zbog tog lika na voidu samo da nisam minimizirao i onda je vec ucitalo,axe-u sam na kraju gejma napisao sry bro i to je bilo to,bas malocas ja i drugar pokidasmo,duo support lesh i earthspirit,dobijamo game bez problema,40-50 minuta apsolutno dominiramo,onda mutovani tinker uzima aegis voidu,likovi se pokoskaju,nece push i izgubimo nikad laksi game,report sam samo tinkera i cao zdravo,kad malo pogledas poprilicno je tesko da se u ekipi od 5 random ljudi uvek bas svi sloze,normalno je da ce cesto dolaziti do razmirica i nekako sam se pomirio sa tim na pubu,s vremena na vreme dodje lik poput onog puck-a koji te apsolutno izbaci iz takta...

  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

Nisam igrao ranked od avgusta mislim, onako bolje se osecam. Otkrio sam tada ability draft i samo to sam igrao dosta dugo. Base mi je zanimljiv mod.  

Sto se tice unistavanja igara, ako. Samo neka se unistavaju igre, sto vise ljudi to bolje. Sve dok napokon Valve ne uradi nesto da odvoji majmune od ljudi. Mozda mi i ne bi smetali toliko samo kada bi prestali da mi se obracaju na ruskom kao da je to normalno da si rus na EU West. 

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...