Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

@tower
Ja bukvalno pribjegnem tome kada vec opadnem jezivo na mmr-u, pa onda moram da povratim kol'ko tol'ko respektabilnu cifru.

Nekada sam uzivao u ovoj igrici, a sad je bukvalno ili taj grind (gdje pobjedjujem 70% vremena sa nekim pubstomperom ali ne uzivam jer je dosadan heroj) ili probam neki opusten game gdje recimo markiram offlane, uzmem tidea i onda covjek randomuje dark seera i dodje sa mnom dual :D, (isto vazi i za mid)... I onda se covjek pita da l je uopste vrijedno igrati ako vecinu vremena ne uzivas u igrici.

Rekao bih da je glavni razlog sto jos uvijek igram taj sto je 1.6 vec skoro nestao, a osim njega jedino sam jos u doti solidan :D.
Za te 2 sedmice koje su mi trebale da se vratim sa 3.4k na 5.2k, 90% gejmova sam igrao support silencera ili axea,enigmu woods koji su po meni u ovoj trenutnoj meti na ovim pub mecevima klasicni pubstomperi osim ako se neko ne zainati bas pa te ganja sa gondarom po sumi ali ni tad mu nije garantovano da ce te shut down. I onda sam naravno ponovo uzeo da igram malo opusteno dotu, neko eksperimentisanje sa bildovima, malo zajebancija i za par dana 4.7k, pff.

 

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje tvrdim da bi bilo mnogo kvalitetnije da svi imaju neki pocnetni mmr tipa 1500 kao u honu.U honu mmr radi mnogo bolje nego u doti. Na 1750 mmr jako je tesko naici na retarda,osim ako nije kupio acc naravno

A pazi termin retard je dosta relativan u doti.

Svako od nas ponekad bude taj retard. Mozda je taj lik koji je dosao tebi u gejm i namjerno se glupira ili feed-a super igrac koji je naletio u prethodnom mecu na neke teske idiote i sad on hoce da se izivljava nad nekim cisto da mu lakse bude, a mozda su ti idioti iz njegovog meca naisli na neke pre toga i tako u krug.

Ja prvi sam znao dosta puta, recimo igram 3-4 gejma supporta i sad hocu taj prokleti peti gejm kerija i markirao sam prvi i onda imas dva lika randomuju recimo snipera i voida :D, i sad ja cu uzeti tog kerija taj peti gejm pa kud puklo da puklo nek se gone u pm i oni ce recimo reci pazi ovog debila, omg third carry mislice da sam teski idiot rus, a ti likovi iz prethodnih gejmova ce reci super momak odigrao, izsupportao jebe kevu.

A i primetio sam da neki likovi tako isto znaju jedan gejm da istrolaju sa mnom najstrasnije ode afk jungle ili nesto, i ja ga smatram najvecim kretenom. Next game, on dolazi vs mene, ja srecan, on covjek ode mid polomi mog mid-a...

Tako da u neku ruku, svi smo mi ti "retardi" ponekad, ipak si ljudsko bice, ako te neki rusi prcaju 3-4 gejma zaredom ti ces se zainatiti pa ces peti gejm iz prkosa namjerno ako vidis ruse reci "e necete dobiti sad ako se ja ista pitam" :D

Nadam se da sam ti prikazao neku drugu perspektivu gledanja na te "retarde" koji svima nama zapadaju ponekad a koji i mi znamo biti.

 

@Grgile ne mislim bukvalno da se zajebavam, nego da dam sebi oduska u smislu da se oslonim na team, da ce imati normalan pick, da ce bar u neku ruku pokusati da counteruju protivnike, da ne moram ja da igram tog nekog pubstompera dosadnog koji ima jednu funkciju, nemoj bukvalno da me shvatas..

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

A pazi termin retard je dosta relativan u doti.

Svako od nas ponekad bude taj retard. Mozda je taj lik koji je dosao tebi u gejm i namjerno se glupira ili feed-a super igrac koji je naletio u prethodnom mecu na neke teske idiote i sad on hoce da se izivljava nad nekim cisto da mu lakse bude, a mozda su ti idioti iz njegovog meca naisli na neke pre toga i tako u krug.

Ja prvi sam znao dosta puta, recimo igram 3-4 gejma supporta i sad hocu taj prokleti peti gejm kerija i markirao sam prvi i onda imas dva lika randomuju recimo snipera i voida :D, i sad ja cu uzeti tog kerija taj peti gejm pa kud puklo da puklo nek se gone u pm i oni ce recimo reci pazi ovog debila, omg third carry mislice da sam teski idiot rus, a ti likovi iz prethodnih gejmova ce reci super momak odigrao, izsupportao jebe kevu.

A i primetio sam da neki likovi tako isto znaju jedan gejm da istrolaju sa mnom najstrasnije ode afk jungle ili nesto, i ja ga smatram najvecim kretenom. Next game, on dolazi vs mene, ja srecan, on covjek ode mid polomi mog mid-a...

Tako da u neku ruku, svi smo mi ti "retardi" ponekad, ipak si ljudsko bice, ako te neki rusi prcaju 3-4 gejma zaredom ti ces se zainatiti pa ces peti gejm iz prkosa namjerno ako vidis ruse reci "e necete dobiti sad ako se ja ista pitam" :D

Nadam se da sam ti prikazao neku drugu perspektivu gledanja na te "retarde" koji svima nama zapadaju ponekad a koji i mi znamo biti.

 

@Grgile ne mislim bukvalno da se zajebavam, nego da dam sebi oduska u smislu da se oslonim na team, da ce imati normalan pick, da ce bar u neku ruku pokusati da counteruju protivnike, da ne moram ja da igram tog nekog pubstompera dosadnog koji ima jednu funkciju, nemoj bukvalno da me shvatas..

:fp:

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 9

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Ili upali i US servere, ali polako pocinjem da mislim da su oni gori od rusa. Nekako mi deluju kao da imaju pesak u vaginama.

Bio sam preko ljeta u US i igrao tamo na njihovim serverima. Sto su rusi za eu servere to su peruanci za njihove i mogu ti reci da su cak gori, rusi kakvi god da su ti mozes naici i na dobre igrace ali oni peruanci su jezivi...

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...