Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Au , znaci uopste se ne secam, a tad sam redovno igrao dotu :/. Mozda je kratko trajalo zato sto je tad 6.27b bila 'stabilna' verzija, secam se da je Silencer bio loading screen :)


Inace, seca li se neko Dote kad je bila narandzasta, nije jos imao Zeus nego je bio Mountain King sto gadja kamenjem :D?

Edit: Sad sam izvalio da igram Dotu 10 godina [crap]

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo zasto necu vise nikad da igram sa "drugare" ispod 4500 mmr. Imao dager, buriza, desolator, phase pre 20 minut. Radio sam im bukvalno one shot po mapi, ali retardi bounty i slark morali su da urade jedan odlican feed fast. Ja neverujem jos da sam izgubio game, mislim da cu uraditi neku pauzu od 2-3 dana jer je ovo previse.

 

http://www.dotabuff.com/matches/1010348453

 

Inace ortak rubick sa kome sam igrao je imao oko 3200 mmr, sve igrace su bili oko 3500 manje vise.

Edited by tower-
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Obicno ne kenjam ovde, ali kakav mozak treba da ima tvoja luna koja ode afk farm u sumu od 5 minuta igre, zato sto se kao mid teleportujem na njen lejn, uzmem triple kill i tower? igrali smo 4v5 60 minuta gejm, ali na kraju izgubili, dok je luna CITAVU partiju bila u sumi. Shvatam sto obicni ljudi gejmere posmatraju kao imbecile

Link to comment
Share on other sites

Nisam se skoro ovoliko iznervirao, lik randomuje kao cetvrti pik vipera i mi se nekako izmestamo da on bude carry. Lik kupuje meku, sve je kul do jednog trenutka kad on odlucuje da ne kupi vise ni jedan item, farmuje sam, zavrsi game sa 7k golda jebem li mu seme zatrovano. Potrosio sam 45 minuta zivota na imbecila koji pocne da place jer igra KERIJA a randomuje, jebo li mu pas mater...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Boze jel moguc ovaj am. Idemo triple i on 3 puta u 5 minuta dive-uje u drugi toranj magnusu i nahrani ga ko budalu a njegov drugar jakiro ga prati u stopu iako nas troica pingujemo da idu b. U 26 minutu AM-a ubije rubick kako ne znam ni sam. I sto je najgore igram sledeci game,upadnu protiv mene,naravno odma markira moj team sta ce ko da igra,meni zapadne support,odigram svoj deo posla i bum , ovaj sto je igrao AM-a bukvalno otkine debila na midu koji vice kako se prepio vodke.

http://www.dotabuff.com/matches/1069930068

  • Upvote (+1) 1

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pao na 4600, kontam da cu da izgubim i ovaj game sto cu da igram veceras i upascu u 4500 bracket.

Ne secam se kad sam zadnji put pao ovoliko :(

 

4550, idemo

Da li bi mi vjerovao da ti kazem da sam u jednom trenutku pre 3 mjeseca spao na 3.4k (a neki sam approx 5k igrac) i da sam uspio za bukvalno 2 sedmice maksimalno da nagrindam na 5.2k opet, da bih bukvalno za par dana spao na 4.7.

Kako iko moze da brani jebeni ranked mm ako moze toliko da se varira za tako kratak period.

Mislim glupo je takodje pricati, ja dobar rusi govna krivi, ne valja kurcu mm ali stvarno trenutni ranked mm se vrti oko toga da li hoces da grindas, ako te ne mrzi da igras 15 gejmova support silencera mozes da napredujes relativno brzo a ako hoces da uzivas u igrici i opustis se bice win/loss, win/loss, win/loss :D

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...