Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

jebi ga timska igra i tim dobija poene,bez obzira da li si sabio ili failovo.Mnoge stvari igra ne moze nikako da racuna,tipa sabio partiju sa spelovima kao sto su impale,arrow,frizura ili sa ulti spellovima.Ili ako si sabio kao roaming support,ne vredi isto asistenicja koju si dobio zato sto si samo opalio aoe u teamfigthu ili ako smoke gankujes protivnike u early gameu.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Koja je poenta da uzmes mepo, da izfarmujes relativno brz dager, da ostavis glavni mepo u bazi, gde ti je dager, dok sa ostala 2 meepo-a ti farmujes safe lane i radis apsolutna nista ( ode ti 2150 u vodu jer ne gankujes ) + ne koristis poof u fightove vec samo bacas netove, a imas tide i ravage?

 

Jebem mu mater rusku retardiranu, pa ko sve igra ovu igricu to je strasno, majmun mutavi.

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

iako sam bas na ovom topicu do pre samo nekoliko dana propagirao opusten i neobavezan nacin igranja dote, ovom prilikom zelim svim ruskim igracima da poginu u najbolnijim mukama, jebo im pas mater retardiranu. nisam verovao da ce toliko da me izbaci iz takta igrica, za samo par dana od kad je krenuo mmr da mi se srozava. nije meni do mmr-a (stvarno), ali su gameovi postali toliko jednolicni, a ljudi u njima gadni i pokvareni, da ne znam vise kako da uzivam u jebenoj doti.

 

danas sam morao leave game posle duzeg vremena jer nisam mogao da slusam rustarde kako kenjaju po meni ceo game, a nisam mogao ni da gledam kako nas nadigravaju idioti iz protivnickog tima sa sve "easiest game of my life" fazonima. zasto ova igrica pravi bezobrazne morone od ljudi, meni nikad nece biti jasno... 1st blood> Well played! covek baci los ulti > Well played! furion ima 0-3, "please report yellow, thx"  12min igre "go push, afk base" . da ukinu chat i chat wheel na solo que, garantujem da bi se igrale normalnije partije. ili nek ukinu svuda mmr, da mogu da pickujem rikija pored 4 kerija bez grize savesti!

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Ja sam danas igrao i jednu partiju firstpickujem TA i nakon toga krecu pickovi mort/jugg/void. Znam da nece na dobro da izadje al cutim posto su svi u fazonu budimo prijatelji pobedicemo. stompovali su nas al je prijateljski duh ostao do kraja partije :)))

 

Sledeci gejm opet first pickujem TA, ljudi pickuju lepo, i sve je kul, dok ne krenu dva klinca rusa koja su zajedno da spamuju voice chat sa nekim chimpmunk skrillexima i da pinguju po mapi kao manijaci. Tu preostala dvojica krecu da im kenjaju i da seru po chatu prvih 5 minuta nonstop. Rekoh zajebi,ako se oni sprdaju i ja cu, uzmem napravim radiance, i dobijemo partiju ubedljivo...

 

Nekad ne mozes predvideti uopste sta sve moze da se desi u ovoj igri...

Edited by Grgile
Link to comment
Share on other sites

kad malopre nisam dobio nervni slom zbog rusa,mislim da cu ziveti vecno...posle ostavim 2 linka da se divite cudu

 

 

easy lane necro,russtard naravno

 

 

http://dotabuff.com/matches/817833406

 

 

a ovde mislim da samo ja nisam bio rus od 10-toro igraca,eventualno i ovaj lion,inace ruski kunkka na midu koji kaze da je on drugs

 

 

http://dotabuff.com/matches/817880847

Edited by mohr
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

+ xD,btw I WON I WON I WON,4 lika koja tecno govore engleski,fuck yea,prvi kvalitetan game od jutros ! a za ruse se ne bih slozio,jer je taj njihov mentalitet ono sto ubija partije u doti,ti dajvovi na ti3 iako t1 jos stoji i taj njihov nacin igre gde ne znaju kad i kako treba B a kad da push,jednostavno,brainless imbecili,zato tako i prolaze u doti jer je taj nacin igranja davno outdate...a njihova nepismenost i zaostalost mi nije nit strana a nit cudna....klasicna komunisticka zemlja

  • Downvote (-1) 4
Link to comment
Share on other sites

ovo sto sam sad video, ja nikad nisam video u jebenom zivotu, niti mogu da objasnim.

 

silujem ih sa viperom, imam tipa 9:1, gazimo ih nas 4, jer nam je void u sumi od pocetka (inace instant pickovao ga je iako sam rekao da cu voida safe). mi ih gazimo bukvalno, probili smo sve t2 i samo treba da zavrsimo, medjutim void ne progovara ni rec od pocetka i odbija da dodje. ima 0/0/0 u 30. minutu. ovi vec krecu da preokrecu naravno jer se brane sa 5 vs nas 4, void i dalje ne dolazi nigde niti pise bilo sta na chatu. dolazi prvi put u 30 i nekom minutu, ima midas mjolnir, butterfly, treads. mask of madness nije hteo da uzme. failuje u 2 fighta zaredom jer ne ume da baci sferu i nema jebeni lifesteal, posle 10 minuta uzima dominator i nastavlja da failuje u team fightovima. navatavamo ove kod roshana i ubijamo 4 lika bez smrti i jurimo mid da srusimo rax, ali void odlazi na anciente. ginemo ovamo, oni lagano dovrsavaju rax u midu i topu. a da, void je pustio dva nebitna lika da nam sruse tower i jedan rax a imao je full hp i chrono, trckarao je po bazi. dovrsavaju nas i void se oglasava prvi put sa 'gg'. nikad se vise u zivotu nisam iznervirao, a iznervirao sam se toliko jer ne mogu jebeno da objasnim lika i situaciju. to je ipak 3500mmr, nije 1500 jebem mu mater da mu jebem. ne mogu da objasnim nista, odakle mu taj mmr gde je jebeno video taj build, kako je toliko retardiran. da je paraplegicar bio bih u stanju da ga strmeknem niz stepenice da ne trepnem

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Nema tu mmr, zamisli istu tu situaciju na 4900, gejm od 45 minuta, imamo rikija sa 30-1 u ekipi, srusili im sve sem 2 raksa, mi imamo i raksove i tier 2 kule. Onda se pojavi nas void sa Aghanimom i Refresherom i namerno baca samo na nas :D, i oni pusuju mid i dobiju. Zapravo sam umro od smeha taj gejm, nisam rejdzovao, ali i dalje sam sokiran.

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...