Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

poceo da vezbam mid, pobedio tipa 9/10 partija, poslednju me zamoli lik da ide mid, bira tinkera...ja kao evo ti, nadam se da si dobar, on kao 'yes, i am good'. lik ima tipa 0:8 posle 10 minuta i kuka sto nema wardove. nema brate, ova igra je izmisljena da od tebe napravi potpunog smrada, retarda koji sve druge smatra i tretira debilima dok se ne dokaze suprotno. jednu sansu dam nekome, jednu i dobijem vruc proliv za vrat. nikad vise

Edited by Vlada_
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

da pogodim, wardovi su stalno bili na cd-u, jedan stack je bio u piletu, a onda cim je jedan ward od onih postavljenih istekao, on je krenuo da plače kako nema wardova, iako ih je bilo od početka

Edited by majebeni-marko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Za vikend sam igrao gejm gde su 3 protivnichka lika kvitovala, i igrali smo 5vs2, al' je Mirana iz mog tima odluchio da bude retardiran. Kupio je najmanje 20 kurira i slao ih sve vreme u protivnicku bazu. Problem je sto su oni imali Tinkera koji je pushovao lejnove i one shottovao sve na mapi. Posle jedno 70 minuta smo nekako dobili partiju.

 

Naravno da nisam imao nijednu prijavu. ;/

.

Link to comment
Share on other sites

Рус инвокер који уместо да пушује мид лејн остаје да брани бараку од крипова и наравно нас побију све горе и пукнемо партију на крају.

 

ЈЕБЕМ ТИ ЦЕЛУ РУСКУ ДОТА НАЦИЈУ РЕТАРДИРАНУ

Link to comment
Share on other sites

Pa jebem li mu mater, sta je tesko da sacekas 10 sekunde i da ne dajvujes i umres odma kad kazem da mi je ult jos 10 sec na cd, jebem ti demente.

 

Jos pingam i napisem sacekajte ult mi je za 10 sekundi gotov, lik ode dajvuje sam i posle dzaba mi je ult. Igrao sk btw, taj ult menja puno toga, ali sta ces, retarda na kupu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...