Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Onda kad ja vozim ko po jajima, ja sam zena :)

Uglavnom smrt onima sto daju migavac i nastave pravo, ili ne daju a skrenu. I smrt zenama sto voze autice od 9000 nove (da, kao ja) i jebe im se za sve u kruznom toku

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

 

eh?

Imam utisak da ne vidjam Mercedese uopste jbg 

Eee, zar se ne plasis da vozis motor po Beogradu..svaka ulica je prica za sebe, incident je uvek tako blizu  [:D] + sta si sve ispisao sada samo za zenske vozace. 

Ja sam jednom seo na motor, bio suvozac i pali smo.  [:D] 

 

Link to comment
Share on other sites

Kako mrzim kad izadjem iz nocnih smena, i moram rano da ustanem tako neki dan

Pokusam da legnem u 11 - 12, da bih usao oko 7-8 recimo. Legnem tako kao umoran, probudim se za sat i po vremena zato sto sam ozedneo i evo sada nisam spavao celu noc. Naravno sad mi se prispavalo kad moram da idem da obavim sta imam.

Sjebo mi se bioritam skroz, uzas, ne znam sta da radim sa time vise :/

Link to comment
Share on other sites

Kako mrzim kad izadjem iz nocnih smena, i moram rano da ustanem tako neki dan

Pokusam da legnem u 11 - 12, da bih usao oko 7-8 recimo. Legnem tako kao umoran, probudim se za sat i po vremena zato sto sam ozedneo i evo sada nisam spavao celu noc. Naravno sad mi se prispavalo kad moram da idem da obavim sta imam.

Sjebo mi se bioritam skroz, uzas, ne znam sta da radim sa time vise :/

 

Ja sam danas jedva ustao, još sam nekako glupo ležao na ruci pa mi je utrnula, haos.

Link to comment
Share on other sites

zar se ne plasis da vozis motor po Beogradu

 

 

plašim se, ali ne dovoljno da batalim vožnju motora. trudim se da što manje vremena provodim u saobraćaju u špicevima i tako još gomilu nekih sitnica radim koje smanjuju rizik al tužna istina je da je puka sreća što me još uvek niko nije obogaljio :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...