Jump to content

SD Crvena Zvezda 2014/2015


Astora

Recommended Posts

Izvini što me boli činjenica da Zvezda ima kvalitetan tim i mongoloida za trenera i što svojim postovanjem u cilju izbacivanja frusta zbog celokupne situacije u timu mračim tvoje postojanje na ovom topiku.

 

Radonjić je kompletna morončina koju treba odstraniti iz košarke, Zvezda ima tim koji lagano može da prođe ovu grupu, ali jebiga kada imaš trenera koji u jednoj četvrtini motiviše tim da postigne 40 poena, a onda u preostale 3 još toliko + da fejluješ sa izmenama, (ne)traženjem TO u ključnim trenucima, ostavljaš fejlove u igri dok razigrani momci puše klupu...

 

Jebiga, imam frust i ima da ga izbacujem ovde i da najedam crnogorsko govno kurčevima jer drugde ne mogu, a tebi ako se ne sviđa moje pljuvanje trenera sezone 2013/2014, imaš ignore opciju, brate, pa se lepo posluži istom.

radonjica nikako ne bi trebalo izbaciti iz kosarke... igraci su jako napredovali pod njegovim vodjstvom... ali to nema veze sa vodjenjem utakmice... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Radonjić je kompletna morončina koju treba odstraniti iz košarke, Zvezda ima tim koji lagano može da prođe ovu grupu, ali jebiga kada imaš trenera koji u jednoj četvrtini motiviše tim da postigne 40 poena, a onda u preostale 3 još toliko + da fejluješ sa izmenama, (ne)traženjem TO u ključnim trenucima, ostavljaš fejlove u igri dok razigrani momci puše klupu...

 

 

Ovo bas nije tacno.

Zvezda ima Marjanovica koji pravi OGROMNU razliku. Da njega nema, bila bi to dosta losija ekipa. Mozemo da vidimo da je Vilijams klasa igraca, ali opet nije klasa u poredjenju na ostale plejmejkere iz ekipa u top16, pogotovo sto u ovom trenutku je van forme.

Pogledaj ostale igrace: Blazic, Kalinic, Mitrovic, Dzenkins, Dangubic, Lazic... za svakog mozes nesto fino da kazes, ili cak da ce tek da bude bas dobar igrac, ali opet, u ovom trenutku u poredjenju sa ostalim ekipama, realno smo igracki losiji.

I samo da ne bude zabune, ne pravdam Radonju, samo me sad jako smara njegovo pljuvanje. Znali smo da je retard prosle sezone, znali smo da je retard i kad smo prosli u top16, znamo i sad. Samo ne treba bas uvek i sve lose pripisivati njemu.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

tai fai :)

 

kalina polako izrasta u igracinu, ako vec i nije to!

mitroglu takodje, godine su pred njim, a vec sada dokazuje potencijal koji poseduje

jenka bljesne na momente, kao i blazic, koji je bio bolji u prvom delu sezone.. lazic standardno u odbrani, a sve vise i vise pokazuje u napadu, pogotovo nekim iznenadnim trojkama.. cirbes odlicna zamena za bobija..

 

sve u svemu, treba ovom timu jos malo vremena, dokazali su da imaju kvalitet

Link to comment
Share on other sites

Radonja nije full retard, treba videti sta i kako ove sezone, posto se prvi put pitao za pojacanja i prelazni rok. Prosle godine je dobio nametnut tim i raspalog Silba da bude match winner, koji je klasican niger cigan. Trenutno je do jaja atmosfera u ekipi, sto mislim da je najbitnije, moja najveca zamerka Radonji je sto sticem utisak da ne oseca igraca i utakmicu dovoljno dobro, sto zapravo i rezultira time da pravi pogresne izmene u pogresno vreme. E sad, ima tu svega, pa i toga da pola igraca ima klauzulu u ugovoru o minutazi, sto dosta utice na kompletnu sliku, ali jebem li ga, ako ove sezone popusimo epski kao prosle sezone, terati motkom iz Zvezde i to je to. I ne zelim da iko prica, kao lakse mu je sada, Partizan se raspada itd itd. Raspada se Partizan moj kurac, to ono debelo demagosko govno prosipa pricu da se raspadaju a Pavlovic i Macvan im igraju za preko 200k, jos ce sada Pekmen da im dovede pleja :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Radonja nije full retard, treba videti sta i kako ove sezone, posto se prvi put pitao za pojacanja i prelazni rok. Prosle godine je dobio nametnut tim i raspalog Silba da bude match winner, koji je klasican niger cigan. Trenutno je do jaja atmosfera u ekipi, sto mislim da je najbitnije, moja najveca zamerka Radonji je sto sticem utisak da ne oseca igraca i utakmicu dovoljno dobro, sto zapravo i rezultira time da pravi pogresne izmene u pogresno vreme. E sad, ima tu svega, pa i toga da pola igraca ima klauzulu u ugovoru o minutazi, sto dosta utice na kompletnu sliku, ali jebem li ga, ako ove sezone popusimo epski kao prosle sezone, terati motkom iz Zvezde i to je to. I ne zelim da iko prica, kao lakse mu je sada, Partizan se raspada itd itd. Raspada se Partizan moj kurac, to ono debelo demagosko govno prosipa pricu da se raspadaju a Pavlovic i Macvan im igraju za preko 200k, jos ce sada Pekmen da im dovede pleja :D

Bravo... Upravo to mu je najveca mana. Kao da nije bio igrac pa ne moze da oseti kada treba da izgura sa najjacom petorkom ili kada treba da ostavi igraca koga je krenulo.

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

moja najveca zamerka Radonji je sto sticem utisak da ne oseca igraca i utakmicu dovoljno dobro

samo arguably najbitniji posao trenera. I nije da ne oseca dovoljno dobro. Meni se cini da ne oseca skoro uopste.

S druge strane cini mi se da zvezdi forma i hemija polako opadaju. U prvom delu sezone je sve to bilo mnogo bolje, pa si radonji i eventualno mogao da progledas kroz prste, a sace da bude sve vise i vise svaljivanja krivice na njega. Nadam se da gresim, i zelim zvezdi sve najbolji! (osim da ih dule isprca u plejofu!)

I nema zvezda uopste jak tim. Blazic, lazic, dangubic i ekipa su daleko od kvalitetnih kosarkasa, i sumnjam da ce ikada biti

Link to comment
Share on other sites

Pa šta sad znači ful tard je iako je ekipa igrala lepu košarku u prvoj fazi? Manite se toga sa ovom ekipom bih i ja mogao, sa Vilijamsom bih i ja... Nije sigurno on smisljao akcije iz auta, unapredjivao odbranu od p&r-a...

Zvezdina grupa je bila bedna. Nasisajte me, ali jebiga tako je. Ne želim da umanjim uspeh, koji jeste veliki, top16 je lep uspeh, ali grupa je bila PRE BE DNA. Na papiru to nije tako izgledalo, ali kako je počela sezona to se moglo videti. Španci totalni raspad, Galata rasulo u klubu, jebeni Neptunas i Olimpijakos, koji je da se ne lažemo, daleko od svog nivoa. A i u toj grupi se videla nemoć Zvezde protiv Olimpijakosa ovde (koji je pri tome odigrao katastrofalno) i tu se neka bajka o F4 završila za svakoga ko ne prati ostrašćeno basket (a ljudi su se ložili), a tu se i videlo koliko je Radonja jedan obični, palanski, mediokritetski trener.

Radonja je totalni krivac za (skoro) svaku Zvezdinu lošu odigranu tekmu. Bez ikakvog osećaja vodi tim, sa jako malo kreativnosti. Najbolje su mu one trenerske bravure gde mu jedan igrač igra prvih 20 minuta, pa ga zameni neko drugi koji igra drugih 20 minuta. Ali, po mom mišljenju, njegova najveća greška je u tome što on ne zna da razigrava "male" igrače u ABA ligi. Zvezdi očajnički fali igrač koji može da šutne spolja (i pogodi jelte). Ne gradi se samopouzdanje igraču protiv Reala, nego protiv malih ekipa. Neka pusti Đenku, bilo koga za koga ima osećaj da će da bude glavni šuter, pa nek se ispromašuje protiv Solnoka, Krke, Zadra i ostalih govana. Ne, njemu i tu igrač ima određenu minutažu i retko kad preko toga. Posle mu igrači maše 50 praznih šuteva kad udvoje Vilijamsa, pošto Blažić ne može teren da pogodi, a Đenka nema muda da šutne. Mislim, glavni trojkaš u Zvezdi posle Vilijamsa je Lazić, o čemu pričamo.

Sve to od Zvezde pravi jako monotonu ekipu protiv koje je lako igrati sa malo ozbiljnijim igračima. Udvojiš Vilijamsa, nađeš neku strvinu koja će da gura Marjana iz reketa i poz. Pri tome, posle u odbrani taj isti Marjan ne zna gde bije kada se postavi 2 na 2 napad, pa se sve svodi na zonu sa njim.

I ne slažem se da Zvezda nema jak tim, možda nema koliko su nahajpovani, ali jednostavno trener ne može da izvuče sve iz njih.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

brate... sve je to istina... ali jaca je galata od crvenog oktobra i onih rumuna sto vise nikada nece imati cast da igraju zvanicnu utakmicu sa bivsim prvakom evrope, pa grobari ne govore da je dule najveci retard ikada iako je bio poslednji u kupu lilijane ronketi... (ona prica prvi u selu, poslednji u gradu)

ja se tripujem da je coravi odgovoran za dosta toga... cini mi se da neki igraci moraju da odigraju odredjeni broj minuta... a radonjic nije astrofizicar, pa je za njega komplikovan posao, postao nemoguc...

liga jeste bedna, ali je bedna i za duleta vujosevica, pa su grobari presrecni sto su 4. trenutno... a za tako "bednu" ligu u kojoj radonjic ima 19-0 ne vaze izgovori sa plejevima, drzavom, parama i ostalim govnima koja izlaze iz veprovih usta... 

ne bih menjao raspalog radonjica za onu esenciju zla (koji nam je btw iz ciste pakosti "ukrao" pekmena, inace bismo do sada imali jos neku medalju 100% :P ) po cenu da ne osvojimo nista jos 100 godina...

i mali off... tepic je car i legenda... i jedan divan decko koji zasluzuje naklon do poda... nazivaju ga najvecom prevarom ikada, svi pisaju po njemu, a decko radi tudj posao i svaki put izadje na teren sa haosom u glavi... zna da ce da izgubi 6 lopti... zna da ce biti kriv i za sta treba i za sta ne treba... i opet iznova i iznova prihvata da bude dezurni krivac dok daje 120% svojih mogucnosti...

 

e da... zvezda do sada ima max dva "neplanirana" poraza... na strani protiv neptunasa (koji su dobijali i ostale na domacem terenu, a da ne govorim da je ocekivati pobedu na strani potpuno idiotski za EL ako nisi CSKA/real kalibar) i kod kuce protiv galate (koja je po mnogo cemu bila specificna)... a radonjic je vodio ekipu u 33 utakmice ove sezone...

daleko da je radonjic car... ja bih upucao televizor kada kalina izdominira i dobije kao "nagradu" klupu na 10 minuta... ali nije ga ni hitler pravio... :P

Link to comment
Share on other sites

samo arguably najbitniji posao trenera. I nije da ne oseca dovoljno dobro. Meni se cini da ne oseca skoro uopste.

S druge strane cini mi se da zvezdi forma i hemija polako opadaju. U prvom delu sezone je sve to bilo mnogo bolje, pa si radonji i eventualno mogao da progledas kroz prste, a sace da bude sve vise i vise svaljivanja krivice na njega. Nadam se da gresim, i zelim zvezdi sve najbolji! (osim da ih dule isprca u plejofu!)

I nema zvezda uopste jak tim. Blazic, lazic, dangubic i ekipa su daleko od kvalitetnih kosarkasa, i sumnjam da ce ikada biti

 Možemo da pričamo šta hoćemo, ali ja kada vidim Lazića ili Mitrovića koliko su napredovali, nema sumnje da Radonja ima barem taj kvalitet. Ovo ostalo o čemu pričamo je svakako ključno da li Radonja može da bude dobar trener ili ne, ja ga isto psujem i nerviram se i ide mi na kurac, ali smo mi i prošle godine igrali polufinale Evrokupa iako smo u Evropi pušili svaku neizvesnu tekmu (ali se tu opet vraćam na to da su sve akcije uvek bile crtane za Šilba, a on je kao pička uvek vraćao loptu najbližem do sebe). I da, slažem se, Blažič, Lazić, Dangubić i ekipa su mediocre igrači generalno, u prevodu, to što svi misle da smo mi ne znam koliko jači od Partizana, prilično je nerealno.  

 

Radonja je totalni krivac za (skoro) svaku Zvezdinu lošu odigranu tekmu. Bez ikakvog osećaja vodi tim, sa jako malo kreativnosti. Najbolje su mu one trenerske bravure gde mu jedan igrač igra prvih 20 minuta, pa ga zameni neko drugi koji igra drugih 20 minuta. Ali, po mom mišljenju, njegova najveća greška je u tome što on ne zna da razigrava "male" igrače u ABA ligi. Zvezdi očajnički fali igrač koji može da šutne spolja (i pogodi jelte). Ne gradi se samopouzdanje igraču protiv Reala, nego protiv malih ekipa. Neka pusti Đenku, bilo koga za koga ima osećaj da će da bude glavni šuter, pa nek se ispromašuje protiv Solnoka, Krke, Zadra i ostalih govana. Ne, njemu i tu igrač ima određenu minutažu i retko kad preko toga. Posle mu igrači maše 50 praznih šuteva kad udvoje Vilijamsa, pošto Blažić ne može teren da pogodi, a Đenka nema muda da šutne. Mislim, glavni trojkaš u Zvezdi posle Vilijamsa je Lazić, o čemu pričamo.

Sve to od Zvezde pravi jako monotonu ekipu protiv koje je lako igrati sa malo ozbiljnijim igračima. Udvojiš Vilijamsa, nađeš neku strvinu koja će da gura Marjana iz reketa i poz. Pri tome, posle u odbrani taj isti Marjan ne zna gde bije kada se postavi 2 na 2 napad, pa se sve svodi na zonu sa njim.

I ne slažem se da Zvezda nema jak tim, možda nema koliko su nahajpovani, ali jednostavno trener ne može da izvuče sve iz njih.

 

Napisao sam da pola tih igrača ima određenu minutažu u ugovoru, misliš da će Miško da ti zavali igrača i da dozvoli da propadne? Pa recimo Dangubić je teška prevara (ima jači ugovor od Kaline), budžili su mu statistiku kao Trajkoviću iz Zete kada su ga proglasili za najboljeg igrača prvenstva :DDDD Jedini koji te klauzule u ugovoru nemaju su crnci naravno, jer njih boli kurac da li će da sedi na klupi ili ne, samo SHOW ME THE MONEY. I to je to. Zato Đenka i slabije igra ove sezone jer ide sledeće, a tebi će da ostane jedino Danguba sigurno. 

 

Znači ne branim Radonju, psujem ga i jebem mu majku, ali meni deluje da sve ide u boljem pravcu, a ne zato što mi imamo UBER tim, nego zato što se nešto dobro radi trenutno.

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

- Imate 2 srebrna srpska reprezentativca kao IZMENE (Jovic i Kalinic su carine...Kalinic ukazi posle Dangubica) 

- Dangubic prosao na draftu

- odlican EL-aski plej Wiliams, koji prima masnu platu za nase uslove

- drugi crnja

- Cirbes reprezentativac Nemacke

- BOBISKA

- Jaka reprezentativac Slovenije 

- kapiten skoro pa reprezentativac Srbije(rekao sam vec, po meni, trebao da ide pre Bircevica)

- ostala pesadija(Lazic dobar u odbrani + 2 talentovana klinca)

Ekipa je dobro selektirana - ostavili su najbolje igrace iz prosle, doveli pojacanja.

 

....a neko ovde pravda Radonju time da ima lose igrace?

Ne kapiram to trazenje alibija zato sto ekipa ne zna da pokaze zube i sto je trener najgori sarlatan, jer prakticno samo Kalina igra kada je frka. 

 

 

Partizan je bez 3 igraca iz prve postave, bez klasicnog pleja u ekipi(evo tako vec proslo godinu dana koliko se raspadamo - pozdrav za Grujana koji misli da Pavlovic i Macvan igraju za po 200k lol), pobedio CSKA i Makabi prosle godine u top 16. Da se nismo izretardirali protiv Bajerna posle +14 i da je bar igrao Kinzi protiv Galate u bgu, bilo bi dovoljno za top8. Razlika je u pristupu utakmici i zelji da se pobedi bolji protivnik, a ne da se izgubi sa sto manjom razlikom.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Лижр је у праву за Звездину екипу из његове перспективе. Звезда има доста репрезентативаца . Али какви су то репрезентативци ? Јовић који је остао у репрезентацији јер се Недовић повредио и тај исти Јовић је у репрезентацији улазио да игра 5 минута. Калинић који у контри не зна да дрибла лопту ? :) Мени је Калина омиљени играч звезде али је он пратећи играч .   Цирбес репрезентативац Немачке. Која је то конкуренција на његовој позицији у Немачкој ? Блажић је репрезентативац Словеније . Који је он фактор у тој репрезентацији ? Бирчевић је репрезентативац Србије . 

Edited by Kal1mero
  • Upvote (+1) 1

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Zvezdina grupa je bila bedna. Nasisajte me, ali jebiga tako je. Ne želim da umanjim uspeh, koji jeste veliki, top16 je lep uspeh, ali grupa je bila PRE BE DNA. Na papiru to nije tako izgledalo, ali kako je počela sezona to se moglo videti. Španci totalni raspad, Galata rasulo u klubu, jebeni Neptunas i Olimpijakos, koji je da se ne lažemo, daleko od svog nivoa. A i u toj grupi se videla nemoć Zvezde protiv Olimpijakosa ovde (koji je pri tome odigrao katastrofalno) i tu se neka bajka o F4 završila za svakoga ko ne prati ostrašćeno basket (a ljudi su se ložili), a tu se i videlo koliko je Radonja jedan obični, palanski, mediokritetski trener.

Radonja je totalni krivac za (skoro) svaku Zvezdinu lošu odigranu tekmu. Bez ikakvog osećaja vodi tim, sa jako malo kreativnosti. Najbolje su mu one trenerske bravure gde mu jedan igrač igra prvih 20 minuta, pa ga zameni neko drugi koji igra drugih 20 minuta. Ali, po mom mišljenju, njegova najveća greška je u tome što on ne zna da razigrava "male" igrače u ABA ligi. Zvezdi očajnički fali igrač koji može da šutne spolja (i pogodi jelte). Ne gradi se samopouzdanje igraču protiv Reala, nego protiv malih ekipa. Neka pusti Đenku, bilo koga za koga ima osećaj da će da bude glavni šuter, pa nek se ispromašuje protiv Solnoka, Krke, Zadra i ostalih govana. Ne, njemu i tu igrač ima određenu minutažu i retko kad preko toga. Posle mu igrači maše 50 praznih šuteva kad udvoje Vilijamsa, pošto Blažić ne može teren da pogodi, a Đenka nema muda da šutne. Mislim, glavni trojkaš u Zvezdi posle Vilijamsa je Lazić, o čemu pričamo.

Sve to od Zvezde pravi jako monotonu ekipu protiv koje je lako igrati sa malo ozbiljnijim igračima. Udvojiš Vilijamsa, nađeš neku strvinu koja će da gura Marjana iz reketa i poz. Pri tome, posle u odbrani taj isti Marjan ne zna gde bije kada se postavi 2 na 2 napad, pa se sve svodi na zonu sa njim.

I ne slažem se da Zvezda nema jak tim, možda nema koliko su nahajpovani, ali jednostavno trener ne može da izvuče sve iz njih.

Pa ne znam brate sta je reper ako nije EL koliko god "slaba" moze biti grupa, mislim realno gledano. Taj Oli je npr dobio Fener u gostima sto je svakako sve samo ne lak posao, a meni se cini da oni ovako igraju vec vise godine, tako su uostalom i osvojili EL poslednji put koliko se secam. 

 

Slazem se sa Sarmom za vecinu pa en bih ponavljao, dakle ja ne branim Radonju ali da je full tard to se nikako ne mogu sloziti ni sa kim.

I da, lizr pls procitaj ovo sto je rekao Kali :D

Jovic koji je na EP igrao epizodnu ulogu, ovde igra skroz dobro, od kako je izasao iz povrede ima par zapazenijih utakmica.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

 

Partizan je bez 3 igraca iz prve postave, bez klasicnog pleja u ekipi(evo tako vec proslo godinu dana koliko se raspadamo - pozdrav za Grujana koji misli da Pavlovic i Macvan igraju za po 200k lol), pobedio CSKA i Makabi prosle godine u top 16. Da se nismo izretardirali protiv Bajerna posle +14 i da je bar igrao Kinzi protiv Galate u bgu, bilo bi dovoljno za top8. Razlika je u pristupu utakmici i zelji da se pobedi bolji protivnik, a ne da se izgubi sa sto manjom razlikom.

Macvan 220k, Pavlovic 200k (onaj sto vi mislite da igra za aplauze :DDDDDDDD), Gagi izmedju 160 i 180k. Da ne pricam i da vam soder poput Milutinova ima oko 150k. Kod nas Vilijams ima 300k (i to nas je usralo), a vise od pola tima ima plate oko 100k, plus imas Lazica, Rebica, Mitrovica koji imaju i jos manje. Tako da te price, Coki vadi pare, puni smo ko brod, a jadni Partizan nema leba da jede mozes da prodajes na grobarski trash romantizam strani.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pustite vi grobare, igrali su 10 godina i kusur EL, pa nikad nisu imali pozitivan skor, mora da su im uvek padale mnogo teške grupe sa Bambergom, Nanterom, Budiveljnikom i sl :tf:

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Perfektna, timska i agresivna igra, Zvezde što pokazuje i 12 ukradenih lopti.

 

Fantastična odbrana.

 

Povratak u formu Dženkinsa, i priličan pozitivan dodatak Jovića i Dangubića nakon mnogo vremena, a i Wiliams odigrao sjajnu rolu kreativca sa perfektnim asistencijama kao da je povratio svežinu.

 

Vrlo bitna pobeda koja podiže ambicije i samopouzdanje.

 

Navijanje standardno prejako.

 

PIONIR JE PIONIR!

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

Live and let die


 

Link to comment
Share on other sites

Macvan 220k, Pavlovic 200k (onaj sto vi mislite da igra za aplauze :DDDDDDDD), Gagi izmedju 160 i 180k. Da ne pricam i da vam soder poput Milutinova ima oko 150k. Kod nas Vilijams ima 300k (i to nas je usralo), a vise od pola tima ima plate oko 100k, plus imas Lazica, Rebica, Mitrovica koji imaju i jos manje. Tako da te price, Coki vadi pare, puni smo ko brod, a jadni Partizan nema leba da jede mozes da prodajes na grobarski trash romantizam strani.

Jedino sto je vas usralo je da imate Andreja Vucica koji reketira privatne firme po bgu.

(sada dolazi onaj deo gde ces da se pravis da ne znas o cemu pricam)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 6
Link to comment
Share on other sites

Jedino sto je vas usralo je da imate Andreja Vucica koji reketira privatne firme po bgu.

(sada dolazi onaj deo gde ces da se pravis da ne znas o cemu pricam)

Pročulo se i do Vršca? :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jedino sto je vas usralo je da imate Andreja Vucica koji reketira privatne firme po bgu.

(sada dolazi onaj deo gde ces da se pravis da ne znas o cemu pricam)

:DDDDDDD

Ne vredi :D

 

Ok :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ako su ti prodali pricu da je FMP Zvezda, uprkos

 

https://www.youtube.com/watch?v=MIcAh1b1On4

 

Prodace ti i da je papke bacao Libijac(by Coki), da je marketing zasluzan za kes, da Pavlovic i Macvan imaju po 200k (iako godinu i tri meseca nemamo pleja u klubu), da Terza nije ukrao titulu...

Sve je paranoja debele svinje.

 

 

Bratov ortak je bio na Realu u lozi sa svojim prijateljem, Jovicom Antonicem i Saletom Djordjevicem. Kaze da se Andrej  ponasa kao najveci huligan. 

Cuo sam jos gomilu raznih prica od njega o tom mamlazu, a vidim i sta se svakodnevno desava u drzavi. 

 

Dobro je da postoji jos jedan klub osim Partizana, sa nekoliko odlicnih mladih srpskih kosarkasa, a mi cemo biti drugari pa cemo je zvati Zvezda.(iako zvi znamo kako se zove, pogledaj klip iznad), ponekad cemo se yeyati za FMP, a vi cete se ljutiti jer nismo politicki korektni.

Stukli ste pare u taj 'projekat', favoriti ste, imate maksimalno isprimani drzavni vrh na raspolaganju i ne trazite 'laze Dule 200k' alibije za eventualne neuspehe zato sto imate moroncinu od trenera.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...