Jump to content

Play4Premium one-night CS:GO cup


iAN

Recommended Posts

GameAgents (aleksG, Mikie, xpl0ited, SIXa, powerwordqt)

Clan Eternal (Ikona, CavinIzgazi, Exel, Dunpeal, Ivke, Che)

EXP.kernel (Claw, necro, Desperado, Abrinho, dzekoo)

bicba’s kids (etna, selife, vendeta, m1nd, shadow, vegas)

Serbian Extreme (NEXA, Hope, DeRa, P1X3L, encuu)

seXtra (PAA, reel, ZOKi, dzan1, Buci)

Legionnaires (awakeN, ako, shidy, frozi, tipA)

ALLIANCE (bendzi, darki, flipn, BLEKYNWA, NODZILLA)

Kockasta Muda (Druzok, dentikus, Spaceman, nimm2, keks)

holyShit (<boroz>, ekser, pelo, r1ca, One Eyed)

Imperius (jov’ke, Mare, PLJUNGi, snatchman, AbaddoN r7)

victoria.rs (nan1, tba, tba, tba, tba)

SHiVA (spAz, kAN, Entriks, Zollaaa, mthd)

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

samo rokajte, 

 

Uzmi pa organizuj kad si supersposoban. Kako te samo nije sramota da to napises, nije mi jasno. 

pa ja nemam sredstva za takvo nesto a nemaju ni oni ocigledno, mogu i ja da najavljujem i kenjam i na kraju da ispalim, mani me se molim te..

 

ako se neko cimao da uradi nesto u Srbiji za cs scenu, onda su to oni, i svaka im cast! stvarno treba da te bude sramota...

cime su se cimali? organizovali su taj esec svaka cast, nisu to iz svog dzepa placali sigurno, cak su verujem i profit napravili od toga.

 

Kao što smo i napisali na zvaničnoj objavi na našoj stranici, problem nije bio do nas, već do komunikacije između CS:GO servera i E-Bot socketa, koji je baš 45 minuta pre početka samog eventa rešio da ne želi da radi. 19 servera je bilo obezbeđeno kako bi kup protekao u najboljem mogućem redu, bez kašnjenja i problema sa čekanjem mečeva, protivnika i servera. Problem je što su od 19 (dan ranije istestiranih - radili savršeno) servera radili samo 9. Mogli smo da održimo turnir, ali je pitanje kada bi se završio. Baš iz tog razloga smo doneli odluku u poslednjem trenutku da otkažemo turnir, jer se trudimo da učinimo sve kako bi smo našim gejmerima i ljudima koji su nam ukazali poverenje obezbedili najbolje moguće iskustvo za igranje.

 

Druže, ukoliko misliš da nismo spremni na organizovanje one-night-cup-a, moraću da te demantujem sa činjenicom da smo prošle godine organizovali ESEC 2013 - Evropsko Prvenstvo u CSGO, gde su se takmičile 42 Evropske reprezentacije (Evropa ima 50 država) kroz četiri faze takmičenja, da bi na kraju doveli finaliste (Dance i Francuze) na LAN finale u Beograd, što je bio prvi put da top tier igrači dolaze u Srbiju na bilo kakav turnir. Igračima je bio plaćen put, prevoz i smeštaj, obezbeđene novčane i robne nagrade, a kotizacija za učešće nije postojala.

 

Ovde možeš videti zvaničnu objavu povodom otkazivanja turnira Play4Premium, a tokom ove nedelje će biti otvorene prijave za kvalifikacije za Balkan Ligu u CS:GO sa zanimljivim nagradama - ponovo free4all.

serveri bi mogli i bez ebota da rade, al nebitno, pricas mi o tom esecu, iskreno to nista nije komplikovano, a siguran sam da to iz svog budzeta niste davali tako da ono.. bezveze ti je ta prica skroz

  • Downvote (-1) 11
Link to comment
Share on other sites

Izvini, druže, ko si ti?

Sta je bitno ko sam? ono sto te zanima jeste da sam jedan od ne malobrojnih koji su taj dan otkazali sve zivo da bi dosli na turnir i uzeli igraonu i prvo cekali do 19:15 kada su odlozeni mecevi da bi se na kraju reklo da nema kupa... a eto umirem od zelje da vidim da li cete ispuniti to za balkansku ligu tokom nedelje

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

TGY, neces me prevazići sa minusima pa da si još toliki! Samo Brondby Brondby . . .

Inače, puko si ko tikva! Nemaš smisla za minuse kakve ja imam....

Da bacim neki razuman komentar: Da se ne osvrcemo sada na ostale stvari koje je e-frag organizovao i slično, već da se zadržimo na turniru. Lepo ti je objašnjeno da nije do njih, već do servera koji su juče bili u funkciji. Ne znam o kojoj novčanoj dobiti govoriš, ali na ovom turniru nje svakako nije bilo, već su se ljudi iscimali ali nije bilo suđeno. U trenutku kada sam čuo da je otkazan, možda sam i opsovao koju u sebi, jer sam takođe bio u LAN-u gde i inače često provodim vreme sa drugarima, mada opet shvatiš kako i šta i ne znam otkud ti uopšte ideja da se javljaš. Skapirao bih da si neki ozbiljan igrač i da si otkazao to zbog nekog DreamHack-a ili da si već bio na nekom LANu kod nas, pa da si ljut na samog sebe što si dao šansu ovakvom turniru. Ali da se ne lažemo, ti nikad nisi igrao ništa više od online turnira (hebote, pa nisam ni ja). Budi srećan što si uopšte možda i imao šansu, a slažem se sa tobom, siguran sam da će eFrag da popravi utisak uskoro sa ligom :)

  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

TGY, neces me prevazići sa minusima pa da si još toliki! Samo Brondby Brondby . . .

Inače, puko si ko tikva! Nemaš smisla za minuse kakve ja imam....

Da bacim neki razuman komentar: Da se ne osvrcemo sada na ostale stvari koje je e-frag organizovao i slično, već da se zadržimo na turniru. Lepo ti je objašnjeno da nije do njih, već do servera koji su juče bili u funkciji. Ne znam o kojoj novčanoj dobiti govoriš, ali na ovom turniru nje svakako nije bilo, već su se ljudi iscimali ali nije bilo suđeno. U trenutku kada sam čuo da je otkazan, možda sam i opsovao koju u sebi, jer sam takođe bio u LAN-u gde i inače često provodim vreme sa drugarima, mada opet shvatiš kako i šta i ne znam otkud ti uopšte ideja da se javljaš. Skapirao bih da si neki ozbiljan igrač i da si otkazao to zbog nekog DreamHack-a ili da si već bio na nekom LANu kod nas, pa da si ljut na samog sebe što si dao šansu ovakvom turniru. Ali da se ne lažemo, ti nikad nisi igrao ništa više od online turnira (hebote, pa nisam ni ja). Budi srećan što si uopšte možda i imao šansu, a slažem se sa tobom, siguran sam da će eFrag da popravi utisak uskoro sa ligom :)

decko ne lupaj molim te vise, smesan si skroz.. sta koji kurac ti znas sta sam ja igrao? i ne znam gde si stekao utisak da sam rekao da sam otkazao sve zbog drugog cs turnira ili slicne gluposti, taj dan je bio subota a subotom ne radim tako da mi je to slobodan dan i isplanirao sam ceo dan po tom kupu, i ovo me je poslednje najvise nasmejalo, "budi srecan sto si uopste mozda i imao sansu" , tebra, ponavljam 10x na cemu da sam zahvalan, sto su ispalili sve ljude sto su se prijavili i sjebali ceo dan zbog njih?

Link to comment
Share on other sites

decko ne lupaj molim te vise, smesan si skroz.. sta koji kurac ti znas sta sam ja igrao? i ne znam gde si stekao utisak da sam rekao da sam otkazao sve zbog drugog cs turnira ili slicne gluposti, taj dan je bio subota a subotom ne radim tako da mi je to slobodan dan i isplanirao sam ceo dan po tom kupu, i ovo me je poslednje najvise nasmejalo, "budi srecan sto si uopste mozda i imao sansu" , tebra, ponavljam 10x na cemu da sam zahvalan, sto su ispalili sve ljude sto su se prijavili i sjebali ceo dan zbog njih?

Ti covece imas tezak problem. Koliko ljudi se ispalilo ali niko nije reagovao ovako kao ti... ako zelis mogu da te udostojim da odigramo 1vs1, nazvacu taj mec "DreamHack with lancemi3d" ? Mozda se budes osecao malo bolje posle toga

Link to comment
Share on other sites

Ti covece imas tezak problem. Koliko ljudi se ispalilo ali niko nije reagovao ovako kao ti... ako zelis mogu da te udostojim da odigramo 1vs1, nazvacu taj mec "DreamHack with lancemi3d" ? Mozda se budes osecao malo bolje posle toga

stvarno bih trebao da se ubijem kada si mi ti rekao da imam tezak problem

Link to comment
Share on other sites

Ostali clanovi E-Fraga su odustali od prepiske sa tobom al' evo ja cu ostaviti jos jedan komentar pa sam i ja over&out. Izvinili smo se svima zbog toga sto se desilo, a tebi se izvinjavamo jos jednom (bez trunke ironije), kapirali smo da je bolje da ga odlozimo odmah kada smo u startu videli da nece proci glatko nego da se oduzi do 6-7 ujutru (sto je sasvim realna satnica bila). Greska apsolutno nije do nas, cimali smo se dan ranije 4 sata kako bi namestili sve. Upravo jer smo zakazali sa kupom organizujemo Balkansku Ligu, kako bi se iskupili svima kojima se igralo. Tvoje vreme nije nista dragocenije od ostale 63 ekipe pa si ipak ti jedini nasao za shodno da pljujes dok su igraci iz ENTITY-ja i ostalih ekipa rekli da razumeju i da nije problem. 

 

[6/28/2014 7:01:07 PM] Aleksandar Bozic: dali smo sve od sebe
[6/28/2014 7:01:28 PM] jovaN kalaN: ma sta ti je, ko vam kaze da ste prodali i losa orga, on nista ne zna od ovo
[6/28/2014 7:01:32 PM] jovaN kalaN: desava se
[6/28/2014 7:01:34 PM] jovaN kalaN: nije lako
[6/28/2014 7:01:42 PM] jovaN kalaN: da se ovo organizira
...
[6/28/2014 7:02:21 PM] jovaN kalaN: ovih 100 ekipa, em neki debili, em smarace vas sad 10 dana
Edited by iAN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...