Jump to content

Procena za acc


Marker

Recommended Posts

Moze mala pomoc, posto ne znam koliko da trazim za acc..

E ovako. acc je plat 5 0lp

2 str rune pejdza,

32 heroja

13 skinova

Midnight Ahri
Nurse Akali
The Mighty Jax 
Pre Void Kassadin 
Hight Command Katarina 
Viridian Kayle 
Prestigious LeBlanc 
Franch Maid Nidalee 
Gothic Orianna 
King Tryndamer 
Dreadknight Garen 
+
Riot Girl Tristana
Unchained Alistar

Icon TSM, SK Telecom T1

Link to comment
Share on other sites

imas 10 skinova koji i nisu nesto, poslednja 3 su dzaba ako se dobro secam

 

samo dva run pejdza je jako malo, nisi stavio koji si server sto isto utice na cenu.. ni rune nisi nabrojao

 

nisi ni heroje nabrojao koje imas, ja opusteno mogu da pretpostavim da imas ovih 13 + 19 komada koji kostaju 450 ipa :D tako da ono, malo si informacija dao,  pogledaj po netu kako ljudi kace oglase i onda napisi kako i sta pa mozda neko i moze da ti pomogne :)

 

evo ti primer jako dobrog oglasa http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234934795   -   pa uporedi jos i cene :), ne slusaj lancemi3d-a, taj ne zna sta prica :)

Edited by rogi~
Link to comment
Share on other sites

imas 10 skinova koji i nisu nesto, poslednja 3 su dzaba ako se dobro secam

 

samo dva run pejdza je jako malo, nisi stavio koji si server sto isto utice na cenu.. ni rune nisi nabrojao

 

nisi ni heroje nabrojao koje imas, ja opusteno mogu da pretpostavim da imas ovih 13 + 19 komada koji kostaju 450 ipa :D tako da ono, malo si informacija dao,  pogledaj po netu kako ljudi kace oglase i onda napisi kako i sta pa mozda neko i moze da ti pomogne :)

 

evo ti primer jako dobrog oglasa http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234934795   -   pa uporedi jos i cene :), ne slusaj lancemi3d-a, taj ne zna sta prica :)

Prodao sam svoj Plat 5 za 50e, sa 80heroja i samo jednim skinom koji sam lično platio, na EUNE serveru, za 50e.

S obzirom da on ima 13 skinova i Plat 5 je što je sasvim pristojno, kapiram da se to podudara negde... ali poslušaj savet i ostalih

Link to comment
Share on other sites

slabo ti brate kapiras.. to sto si prodao tvoj akaunt za 50e ne znaci da vredi toliko. mozda vredi manje, mozda vredi i vise, sve zavisi STA IMAS NA NJEMU

 

velika je razlika izmedju 80 i 30 heroja, i ti opet citas no sto tebi odgovara,  3 skina su dzaba, ostali su manje-vise sranje

 

i sami skinovi ne odredjuju cenu akaunta, tu idu i ostali faktori koje sam nabrojao u prethodnom postu

 

rune page, rune, heroji (KOJI, NE KOLIKO), divizija/liga, mmr (elo), skinovi, da li je prvi vlasnik, da li je akaunt banovan, koji server itd

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...