Get Adobe Flash player
Bahamut

Saobraćajna nesreća - Novi Sad

Recommended Posts

mene zanima da li ovo može biti okarakterisano kao dinamična vožnja kao i to da li je osumnjičeni crnoberzijanac...

evo ga još jedan govnožder

pijan, bez dozvole, bez pojasa

nadam se sa će da fasuje tvorza jedno 10 godina, milosnu mu majku jebem, ili makar nek umre što pre da ne ubije nekoga u sledećoj epizodi "dinamične vožnje"

Istorijski dan, slažem se sa nečim što je trotkiuj napisao.

Ko se ne slaže, ima akcija na fejsu za dobrovljno davanje krvi za bahatog prasca, pa eto...

Opa malo se namrljalo pre vožnje da se ubrza, treba da umre govnar i on i svi koji se trpaju da mu daju krv. Prirodna selekcija bato.

3 hours ago, Bohor said:

Kako to krvna grupa nije bitna?

Genijalno! :-)

Već ste pomenuli standardne stvari - pijan, drogiran, prebrzo vozio, bez dozvole, to sve stoji, a ja ću sad da napakujem i dodatnu otežavajuću okolnost, ko je išao ŠA-BG selima da uštedi na putarini, cenim da će da se složi.

Taj jebeni put - to je samo njiva i asfalt. Nema srednje linije, nema ivica ni ivičnjaka na krajevima, ničeg. Ni svetla nikakvog, ni osvetljenje, ni kuće, samo kilometri i kilometri njiva. Pravina za 100-120 km/h, pa krivina za max 70 da ostaneš u svojoj traci, 80-90 ako "isečeš" profi, i tako na jedno 3-4 mesta.  Ako zakačiš ivicu, guma hvata zemlju, i kraj - nema, rekoh, ni ivičnjaka da te upozori da si previše vani kad "najašeš". Ništa.

Ko prvi put ide tuda, lako može da se zajebe. Lik je prošao milion puta, tačnije rođen je tu, i sve ovo što sam napisao zna. I divljao je bemvarom koja još ima zadnji pogon. Eto. Mali dodatak. A put je preprometan, cela zapadna Srbija ide tuda za BG više nego autoputem... Pravo je čudo kako nije nikog pokupio.

@traktori - realno, treba svi da mu daju krv, da se on od te krvi oporavi, i da ih posle sve opet pijan izgazi redom :-)

Edited by millancche

22 hours ago, millancche said:

Genijalno! :-)

Već ste pomenuli standardne stvari - pijan, drogiran, prebrzo vozio, bez dozvole, to sve stoji, a ja ću sad da napakujem i dodatnu otežavajuću okolnost, ko je išao ŠA-BG selima da uštedi na putarini, cenim da će da se složi.

Taj jebeni put - to je samo njiva i asfalt. Nema srednje linije, nema ivica ni ivičnjaka na krajevima, ničeg. Ni svetla nikakvog, ni osvetljenje, ni kuće, samo kilometri i kilometri njiva. Pravina za 100-120 km/h, pa krivina za max 70 da ostaneš u svojoj traci, 80-90 ako "isečeš" profi, i tako na jedno 3-4 mesta.  Ako zakačiš ivicu, guma hvata zemlju, i kraj - nema, rekoh, ni ivičnjaka da te upozori da si previše vani kad "najašeš". Ništa.

Ko prvi put ide tuda, lako može da se zajebe. Lik je prošao milion puta, tačnije rođen je tu, i sve ovo što sam napisao zna. I divljao je bemvarom koja još ima zadnji pogon. Eto. Mali dodatak. A put je preprometan, cela zapadna Srbija ide tuda za BG više nego autoputem... Pravo je čudo kako nije nikog pokupio.

@traktori - realno, treba svi da mu daju krv, da se on od te krvi oporavi, i da ih posle sve opet pijan izgazi redom :-)

vozio pijan, nema tu šta, može put da bude i savršen.

Pa to i kažem. A put je očajan, i on to zna, ceo život se vozi tuda. I krene pijan noću i prebrzo -> bolid. Ne opravdavam ga, već okrivljujem za šuntavilo.

* očajan - mislim, asfalt je ok, ali ništa drugo nema što put treba da ima :-)

Edited by millancche

1 minute ago, millancche said:

Pa to i kažem. A put je očajan, i on to zna, ceo život se vozi tuda. I krene pijan noću i prebrzo -> bolid. Ne opravdavam ga, već okrivljujem za šuntavilo.

* očajan - mislim, asfalt je ok, ali ništa drugo nema što put treba da ima :-)

pa pijan je, ne razmišlja, plus ga ostavila žena, teško mu je mnogo, mora i da se drogira od muke!

On 10/25/2018 at 8:52 AM, Bohor said:

Kako to krvna grupa nije bitna?

Nije bitna jer bolnici trebaju zalihe krvi svih grupa. Njemu ce ofc dati njemu kompatibilnu ali ko god da se operisao u Srbiji verovatno su mu rekli da bi bilo dobro da dovede par clanova porodice da daju krv. Inace kolaju price da se krv prodaje na zapad pa je zato nestasica.