Jump to content

Saobraćajna nesreća - Novi Sad


Bahamut

Recommended Posts

1 hour ago, Dule_smor said:

da, pozvacu njih svakako sutra...al kapiram da oni automatski dostavljaju podatke policiji ko je vozio vozilo u datom periodu, bas ih zabole da i mene obavestavaju da sam napravio prekrsaj u njihovom vozilu...s tim da nepominjam da sam prilicno siguran da nisam napravio nista sto bi zahtevalo licni poziv...doduse ne znam ni kako je za manje kazne sad kod nas, jel ti stigne samo nalog za uplatu i slika od kamere recimo koja te je snimila ili i za najmanje prekrsaje mora da se ide licno?

Ma ne mislim ja da će tebe da obaveste, nego ako je takva situacija verovatno će ti rent a car dati taj info ipak si im rentirao kola, pa kao e samo da proverim dal je bio neki prekršaj stiglo mi je bla bla

što se kazni tiče, ja koliko znam komunalci traže da odeš kod njih da podigneš kad te ufotkaju itd, regulare policija pošalje pismo sa fotkom itd, ne moraš lično preuzimati.

a možda je i ovo što kaže dovla.

Link to comment
Share on other sites

On 2/16/2022 at 1:19 PM, Lucky said:

 

Ne znam, nagledao sam se majki, sestri, oceva, brace, koji placu u sudnicama zbog saobracajki sa smrtnih ishodom i ne mogu da shvatim sta je u glavama ljudi koji se tako ponasaju u saobracaju. Sta ti bude da sednes drogiran sa probnom dozvolom za volan? Sta reci za ovu sto vozi decu sa isteklom vozackom 70km/h preko ogranicenja. To je sa civilizacijskog stanovista neverovatno, da neko toliki rizik preuzme da bi dosao od tacke A do tacke B.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Dule_smor said:

Kazna za parkiranje lol, otkad za to stize takav poziv, kao da sam pregazio nekoga jbte...elem, ni u Njemacke mi Udba ne da mira!

tako komunalci šalju kad te negde snime, ali vidiš nisam znao da tako šalju i za parking kaznu regularni panduri. mada što ne bi 🙂

14 hours ago, Dende said:

Sta ti bude da sednes drogiran sa probnom dozvolom za volan? Sta reci za ovu sto vozi decu sa isteklom vozackom 70km/h preko ogranicenja. To je sa civilizacijskog stanovista neverovatno, da neko toliki rizik preuzme da bi dosao od tacke A do tacke B.

zato što si klinac i tinejdžer i misliš da je to kul? 🙂 mislim, da se ne lažemo, nemaš ti taj nivo svesti kad imaš 15 - 20 god kao kad imaš 25 ili 30 ili 35 ... jednostavno ono dobio si prvi auto, idemo malo da vidimo koliko može da "razvije", daj popijemo po jedno dva tri pet piva. Slažem se da je neodgovorno ali je oduvek bilo toga i biće i ne mislim da smo mi po tom pitanju nešto specifični tako je svugde. Tinejdžeri željni dokazivanja, zabave, uuu ludilo itd.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dule_smor said:

Ako sipam u Luxemburgu tako, ako sipam ovde 130 :c

realno ti se isplati da ideš u "luksić", što bi rek'o onaj iz mima.

kao ovi sa druge strane što piče u poljsku da sipaju iz nemačke. 

ja navikao inače da sipam pun u smarta i sad pošto jelda nikad baš on nije total prazan, to bude tipa 15 litara tj. 20ak evra da kažemo da bude pun.

sipam juče u hondu, nikako da stane onaj cajger :)) gledam dokleN će da vrti :))

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

Katastrofa su cene ovde, dizel 1.85 jebeno, a u Lux 1.50, a to mi je nepunih 15km od stana. Na 75 litara se bogami isplati 😄

phe pa onda nema razloga da sipaš tamo uopšte. 

znam da sam se ja ono kad smo prvih godina išli u Švicu "čudio" kako u Ženevi nema baš toliko pumpi itd, a ono zato što 2km dalje u francuskoj benzin xx% jeftiniji i naravno ima pumpi gde god hoćeš 🙂 

zamisli 1.85 dizel lol :)) pa to čak ni kod nas nije toliko! a najskuplji smo u regionu 🙂

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Lucky said:

realno ti se isplati da ideš u "luksić", što bi rek'o onaj iz mima.

kao ovi sa druge strane što piče u poljsku da sipaju iz nemačke. 

 

Kako pratim tekme svuda po regionu 1 ili 2 puta mesecno isplaniram neku u blizini BIH. Placen put, pet u pola sa lukom, baklava i 20€+ u dzepu! Isao bih svaki dan da ima neki autoput ili magistrala! 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, FATA said:

Kako pratim tekme svuda po regionu 1 ili 2 puta mesecno isplaniram neku u blizini BIH. Placen put, pet u pola sa lukom, baklava i 20€+ u dzepu! Isao bih svaki dan da ima neki autoput ili magistrala! 

bukvalno. svakome ko nije pri granici se rln ne isplati da se cima jer mu ta razlika pojede nižu cenu, ali ko je blizu MKD ili BIH može dosta da uštedi i ko zbog posla mora da ide tako okolo kao i ti što se vozaš. Sve te pogranične pumpe gde je skuplje mogu da samo zatvore dok se ne promene globalno cene pa dođe do neke veće promene u cenama.

a plus i ćevapi!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo još malo posla za "unlockere":

Quote

 

Уређаји за ограничење брзине могли би бити постављени на све нове аутомобиле у складу са плановима британске владе да се закон усклади са новим прописима ЕУ. Индепендент преноси наводе Дејли телеграда да ће министри ускоро најавити консултације о бројним мерама за безбедност у возилима које ће активирати аларм или смањити снагу мотора ако возачи пређу одређену брзину.

Технологија, позната као "интелигентна помоћ при брзини", зависи од ГПС праћења и камера на возилу, а званичници ЕУ су је раније описали као "велики корак напред" у безбедности на путевима.


 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da se vratimo malo na ovog cara - vozio je preko ograničenja pod dejstvom alkohola i droge, ali rešena situacija prema navodima Blica

DARKO LAZIĆ DOBIO MAKSIMALNU KAZNU Pušten na slobodu, a po izlasku iz suda bez blama kaže: "Osećam se TOP" (VIDEO)

Quote

Folk pevač Darko Lazić kažnjen je danas sa 200.000 dinara i zabranom upravljanja motornim vozilom od godinu dana, saznaje "Blic".

Darko Lazić je pred Prekršajnim sudom u Beogradu priznao sve što mu je stavljeno na teret.

- Darko je dobio maksimalnu kaznu koja može da se dobije za vožnju pod dejstvom alkohola i droge. U pitanju je 200.000 dinara, kao i godinu dana zabrane upravljanja motornim vozilom. Za prekoračenje dozvoljene brzine dobio je prekršajni nalog. To će mu pisati policija - navodi izvor "Blica".

- Kad je uhapšen Darko je divljao i pravio haos. Na suđenju je bila potpuno druga priča, tad je bio pristojan i miran - dodaje naš izvor.

- Top sam - rekao je kratko Lazić po napuštanju suda, što možete videti u snimku iznad.

Darko Lazić je, inače, priveden zbog prekoračenja brzine, vozio je vozio 117 km na sat na mestu gde je maksimalna dozvoljena 80 km na sat. On je podvrtgnut i droga i alko testu, koji su pokazali da je navodno pozitivan na kokain, a izmereno mu je i 0.91 promil alkohola u organizmu.

Sreća da su mu oduzeli dozvolu na godinu dana... pošto je inače nema od 2013. godine :tf:

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zwerko said:

Da se vratimo malo na ovog cara - vozio je preko ograničenja pod dejstvom alkohola i droge, ali rešena situacija prema navodima Blica

DARKO LAZIĆ DOBIO MAKSIMALNU KAZNU Pušten na slobodu, a po izlasku iz suda bez blama kaže: "Osećam se TOP" (VIDEO)

Sreća da su mu oduzeli dozvolu na godinu dana... pošto je inače nema od 2013. godine :tf:

ja ništa ne razumem tog darka lazića, lik je jedva ostao živ onomad, obično to bude neka tačka "otrežnjenja" za mnoge.

očigledno ne i za njega 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Juče bila saobraćajka nedaleko od Šapca, motociklisti se trkali. Ja ne mogu da skontam koliko brzo se morao lik kretati da motociklom onako zgužva zadnji kraj automobila - 150, 200+? Majka i dete poginuli, baba preživela. Sad će naša bajna lokalna policija da se razletiu akcije i da cepa kazne za 55 km/h i ugašena svetla u podne, pošto ovakvim bizgovima ne može ili ne sme nikad ništa dok ne izginu ili nekoga ne ubiju.

ve.thumb.jpg.7524917670016f3fa5dc43b8926159ba.jpg

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, millanče said:

Juče bila saobraćajka nedaleko od Šapca, motociklisti se trkali. Ja ne mogu da skontam koliko brzo se morao lik kretati da motociklom onako zgužva zadnji kraj automobila - 150, 200+? Majka i dete poginuli, baba preživela. Sad će naša bajna lokalna policija da se razletiu akcije i da cepa kazne za 55 km/h i ugašena svetla u podne, pošto ovakvim bizgovima ne može ili ne sme nikad ništa dok ne izginu ili nekoga ne ubiju.

da, da, baš se povela priča o tome, @Debeli reče ako sam dobro skontao da je zapravo video to uživo. i meni je i dalje neverovatno ali preko 200 je morao voziti čim je to napravio od kola.

ovaj drugi pobegao.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...