Jump to content

Saobraćajna nesreća - Novi Sad


Bahamut

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Quote

 

Na uglu ulica Parske komune i Otona Župančića na Novom Beogradu dogodio se težak udes u kome su povređene dve osobe. Kako saznajemo, karambol je izazvao S. D. za kojim su raspisane čak četiri poternice!

S. D. je, prema nezvaničnim informacijama "Blica", svojim automobilom najpre udario u drugi, a zatim je izašao sa još dve osobe i otkinuo tablice sa tog auta. Nedaleko od tog mesta, sudario se se još jednim vozilom.

Kako mediji pišu, ovom udesu je prethodila svađa, kada su na uglu Bulevara Zorana Đinđića i Omladinskih brigada dvojica mladića, od kojih je jedan bio nag do pojasa, izletala su iz svog automobila i nasrnula na drugog učesnika u saobraćaju koji se zaustavio na semaforu ispred njihovog vozila. Oni su otkinuli tablice automobilu. Kako piše Objektiv, jedan od mladića bio je i S.D. za kojim su raspisane četiri poternice.

 

https://www.instagram.com/p/CKtgxMGJio-/1

ima i video :))

sve uzorni gradjani!

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Debeli said:

POSLEDNJI NEKA UGASI SVETLO!!!

NEK UPALI PRVI KOJI SE VRATI

Quote

 

Naime, Dojče vele danas prenosi pisanje lista "Frankfurter algemajne cajtung" koji u tekstu pod naslovom "Mi smo broj jedan u Evropi" navodi da je Srbija do sada bila u stanju da se nosi s ekonomskim posledicama korona-krize i da za to "postoje tri razloga".

List podseća da Vlada Srbije očekuje da će bruto domaći proizvod (BDP) u 2020. pasti za samo jedan odsto.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
13 hours ago, manson said:

Nadam se kada AI bude vozio moj auto, da će u ovakvim situacijama da nastavi da ide pravo ako ne može bezbedno, po mene, da zakoči 🙂

 

 

ne brini to ti je već završeno!

 

Just now, togFU said:

Nego, da se vratimo u NS 😄

https://www.instagram.com/p/CNCeBy1HrKl/

 

koliko su ljudi retardirani...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

nismo morali ovo da vidimo :S 

ovo je uzas....

a sto se tice teme, ne znam, i ja sam par puta video da vozaci busa zatvaraju vrata dok izlazi zena sa kolicima i detetom... pa onda ide psovanje itd...

svi su pobesneli, busevi nemaju klimu, vozace boli kurac itd itd, jebeni putnicki automobili se ponasaju kao moroni prema busevima itd... bar kod nas mislim da nije lako biti vozac autobusa, jako stresno... pricam za kod nas :s

Edited by beba isus
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, manson said:

Nije kod nas, ali da li je moguće da neko ko vozi autobus ni ne pogleda vrata pre nego ih zatvori i krene? OK, očigledno da jeste, ali opet...

 

ja se sećam incidenta kad sam bio klinac, ćale i ja u bus, on mene da "ubaci" prvog i ovaj vozač zatvara vrata opušteno 🙂 tako da, ko zna o čemu razmišljaju i gde gledaju.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Quote

 

Као илутрацију екстремних случајева у саопштењу се истиче да је саобраћајна полиција 24. јула на наплатној станици "Београд" код Врчина, зауставила турског држављанина, за кога је контролом утврђено да је прекорачио дневно време управљања за девет сати и девет минута, односно да је у тренутку контроле управљао камионом 19 сати и девет минута без престанка, због чега је искључен из саобраћаја.

Два дана раније, из саобраћаја је искључен још један држављанин Турске који је заустављен на наплатној станици "Димитровград". Он је прекорачио дневно време управљања камионом за девет сати и без престанка је управљао теретним возилом 18 сати.

 

ko zna koliko je vozio ovaj nesretnik što je sleteo u 'rvackoj sputa.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, togFU said:

Ali tu je čudno jer su imali dva vozača... taj što je zaspao je uhapšen, a drugi je poginuo...

Pa 'naš kako, beše išao Frankfurt - Priština, to je 18:30h sati po Guglu, što je u praksi sigurno duže jer imaš i granice, carine, zastoje, putarine ... znači čak i ako su dvojica morali su da voze preko dozvoljenih 8h vožnje u cugu, jer ko zna kako se oni tu menjaju i na koje periode vremena.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
2 hours ago, Elvis J. Kurtovic said:

ovo mi je oduvek bio jedan od najvećih bedaka. ustaneš ujutru da ideš na posao i ono vidiš auto nabačen na drugi 😞 

kao ovo kad je prethodni sneg pao pa se grane odlomile i pale na automobile koji su bili parkirani. i ako nisi provalio to, ili parkiraš malo dalje od kuće, jbg.

a ovaj kralj nemam komentar. baš me zanima šta je, ko je, koja je priča.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Lucky said:

ovo mi je oduvek bio jedan od najvećih bedaka. ustaneš ujutru da ideš na posao i ono vidiš auto nabačen na drugi 😞 

kao ovo kad je prethodni sneg pao pa se grane odlomile i pale na automobile koji su bili parkirani. i ako nisi provalio to, ili parkiraš malo dalje od kuće, jbg.

a ovaj kralj nemam komentar. baš me zanima šta je, ko je, koja je priča.

https://24sedam.rs/politika/vesti/106299/karambol-na-slaviji-izazvao-sin-branka-miljusa-uleteo-dzipom-udario-sedam-automobila-troje-povredeno/vest

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Jose Jimenez said:

ah, pa onda je jasnije 🙂

Quote

 

U Ulici Svetozara Markovića na Slaviji, juče oko 21.35 časova, dogodio se udes kada je džip "volvo XC60" zbog neprilagođene brzine udario u 7 parkiranih vozila sa obe strane ulice. U tom udesu povređene su tri osobe. 

Džip je vozio Luka Miljuš (21), sin političara Branka Miljuša, nabližeg saradnika Dragana Đilasa, saznaje Informer. 

Sa mladim Miljušom u vozilu su se nalazile D.M. (19), državljanka Crne Gore, i A.J. (21).

Luka je priveden u policijsku stanicu za uviđaje na testiranje na psihoaktivne supstance, a kako se saznaje nije bio pozitivan na nedozvoljene supstance, niti je imao alkohola u krvi.

 

kapiram da je infomer već imao naslov "ĐILASOV ŠTIĆENIK IZAZVAO MASAKR"

ofc ne umanjujući činjenicu da je klinac od 21 godine vozio ribu pa se pravio faca :))

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Quote

 

Полиција је ноћас око 1.20 часова на ауто-путу Београд–Шид на територији Новог Београда зауставила аутомобил марке "БМВ" којим је тридесетједногодишњакиња управљала брзином од 196 километара на час, на делу пута где је ограничење брзине 80 километара на час.

Даљом контролом утврђено је да јој је истекла возачка дозвола, а са њом у аутомобилу била су и деца старости 4 и 6 година.

Три сата касније, из саобраћаја је искључен и двадесетдвогодишњак који је на ауто-путу Београд–Шид на територији Новог Београда управљао "БМВ-ом" брзином од 138,7 километара на час, на месту где је ограничење брзине 80 километара на час.

Возач се приликом искључења са ауто-пута није зауставио на знак "стоп". Даљом контролом утврђено је да је управљао аутомобилом са пробном возачком дозволом у време кад му то није дозвољено, а дрога тестом и да је позитиван на канабис.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...